417 Shares 2184 views

restauracja na wesela w Moskwie. Tanie restauracje w Moskwie na wesele. Najlepsze restauracje w Moskwie na wesele

Ślub – jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego człowieka. Naturalnie, każdy chce, aby dzień ślubu był niezapomniany w najlepsze i przyjemnej atmosferze. Jest bardzo ważne, aby wybrać odpowiednią restaurację. Ten artykuł będzie o tym mówić.

Co trzeba wiedzieć?

Jak więc wybrać odpowiednią restaurację na najbardziej oczekiwane wydarzenie dla wszystkich kobiet – żonaty? Aby to zrobić, trzeba zachować kilka dość proste, ale bardzo ważne warunki:

  1. Położenie instytucja powinna być wygodna dla gości: blisko węzłów transportowych.
  2. Wybór restauracji na uroczystości, ważne jest, aby pamiętać, że nie powinno być wygodne i duży parking dla gości pojazdów.
  3. Ważne jest to styl restauracji, to musi być połączony z głównym stylizacji ślubnej (na przykład na wesele w stylu europejskim jest ledwie nadaje się restauracja z krajowej kuchni gruzińskiej).
  4. Szczególną uwagę należy zwrócić na menu, które oferuje restauracja: jest lepiej, jeśli jest tradycyjny, który zadowoli większość gości.
  5. Przy wyborze restauracji, ważne jest również, aby pamiętać, że hala powinna pomieścić wszystkich gości. Na wielki ślub będzie potrzebował dużej sali, na tyle małe, aby być przytulna restauracja.

Mówi się, że to nie wszystko. Jest to jednak najważniejsze wskazówki dotyczące wyboru miejsce na wesela.

łaska

Tak więc, na początku Wyświetl piękne restauracje w Moskwie na wesele. Oznacza to, że te miejsca, które mogą podkreślają elegancję weselu. Wśród tych miejsc można wyróżnić restauracji Casta Diva i Bon. Co do wielkości pomieszczenia, oba warianty nadaje się do bardzo dużej weselu 100-200 (dla zwykłej uczty i bufet zmianami). W pierwszym rozwiązaniu, gości i samych poślubnej strajkowego dostojeństwa i bogactwa atmosfery. Możemy śmiało powiedzieć, że jest to najpiękniejsza restauracja, która da młoda para wiele wspaniałych zdjęć. Restauracja Bon zaspokoi wszystkie gusta kulinarne gości, podczas gdy szef kuchni restauracji Casta Diva będzie oferować żywność głównie śródziemnomorskiej. Jednak mały niuans: święto w tych instytucjach – nie tania przyjemność (koszt: 5-10 tys na osobę).

rekreacja

Co możesz zaoferować nawet restauracja na wesela w Moskwie? Dlaczego fani prosty rodzinne wakacje nie uczcić to ważne wydarzenie w instytucji „R.I.Ts.Karlson”? Sama nazwa mówi sama za siebie, pokoje znajdują się na dachu 14-piętrowego centrum biznesowego, gdzie okno otwiera się piękny widok na Kreml, Moskwa River i Zamoskvorechye. Sama atmosfera restauracji ustawia się raczej na ciepłe przyjaznych święta, całkowicie pokonując pragnienie, aby trochę hałasu. Kuchnia oferuje Europejski, że goście korzystają najczęściej. Z problemów parkingowych nie, t. Aby. Business Center posiada własny parking. Jeśli chodzi o ceny, to nie będzie musiał zapłacić około 3000 rubli na osobę.

strona

Patrząc restauracje na wesela (Moscow), należy również zatrzymać się w takim miejscu jak Shore House. To miejsce jest idealne dla tych, którzy lubią hałasować, aby bawić się i schodzą „w całości”. Jeśli główny hol jest gotowa pomieścić około 100 gości, strona przy basenie stylu amerykańskim pomieścić około 300 gości. Punktem kulminacyjnym będzie kuchnia azerska, który umiejętnie dostosowane kucharz pod tradycji europejskich. Shore Dom – miejsce, gdzie można spędzić czas tak samo dobre jak na plaży nad morzem, ale znacznie taniej. Lay z organizatorami święta będą mieć około 6000 rubli na osobę.

Powrót do przeszłości

Jakie są najlepsze restauracje w Moskwie na wesele? Liczba odwiedzających powiedzieć, że jeśli chcesz ucztę królewską, konieczne jest zorganizowanie przyjęcia weselnego w instytucji „Turandot”. To miejsce hit wnętrze, godny królów, antyczne meble, chińskiej porcelany, gobelinów i kominków – wszystkie luksusy prezentowanych tu pod dostatkiem. Ta restauracja jest również większość par, jak fakt, że nie jest konieczne oddzielne przejść do sesji zdjęciowej, tam jest wszystko zrobić piękne zdjęcia. Nuance: Restauracja ta znajduje się w sąsiedztwie wspomnianej restauracji „Casta Diva”. Koszt święta: od 5000 rubli za osobę.

dziedziczność

Kolejna świetna restauracja na wesela w Moskwie – Marusia. Jest to świecka doskanale dziedziczenia. Punktem kulminacyjnym ślub będzie sam dom – znany dom Petra Smirnova na Tverskoy Boulevard. Wybór następnie przedstawiła dwa pokoje: Egipska i rzymskiej (w stylu klasycznym). Warto powiedzieć, że w tym miejscu nie jest wszystko na ucztę okazało się po prostu wspaniały i to było na najwyższym poziomie. Wystrój pokoi, kuchni, zakwaterowanie … Jednak dla wszystkich będzie musiał zapłacić dość dużą torbę. Koszt organizatorów festiwalu będzie kosztował około 5000 rubli za każdego gościa.

Francuskie notatki

Doskonała restauracja na wesela w Moskwie – Carre Blanc. Instytucja znajduje się w pięknej odrestaurowanej rezydencji z XIX wieku i oferuje wyśmienite dania kuchni francuskiej i europejskiej powściągliwości w wielkim stylu. Goście będą mieli nie tylko smaczne, ale także ekskluzywne wina. Sama sala jest w stanie pomieścić od 50 do 80 osób, gdzie na osobę będzie musiał zapłacić około 5000 rubli.

opcja ekonomiczna

Co kilka niedrogich restauracji w Moskwie na wesele? Kapitał jest również takie instytucje. Oni jednak nie zasmucać każdego gościa. Wśród sala ceremonialna można wyróżnić restauracja „Krambambulya”, który pomieści około 200 osób na każdym z nich zajmie tylko 1300 rubli. Bardzo eleganckie i drogie restauracji na weselu – Restauracja Piazza di Spagna. Na pyszne dania kuchni włoskiej organizatorzy będą musieli zapłacić tylko 1000 rubli na osobę. Doskonałe na garnitur ślubny i Restauracji „Ulubione”, który ucieszy nie tylko pyszne jedzenie, ale także bogatą dekorację pomieszczenia. Tu cena za osobę będzie 1000 rubli. Bardzo ładne i bardzo przytulne restauracja na wesela w Moskwie – „Outline”. Kuchnia tutaj głównie gruziński, ale umiejętnie dostosowane Chef dla wszystkich gustów i potrzeb kulinarnych bez żadnych problemów. Mało miejsca, aby pomieścić około 70 osób, duży – do 400. Cena za osobę: – z tysiąc rubli.