195 Shares 9193 views

Dowiedz się robić na drutach pantofelki

bootees dziewiarskich dla początkujących warto spróbować po raz pierwszy skojarzone szal. Łatwość wykonania, niewielkie rozmiary i minimalny czas spędzony, a wynik – doskonałe opanowanie techniki wykonywania sc, dodawanie i odejmowanie pętli. A co najważniejsze – będzie można nauczyć się robić na drutach uroczy ciepłe buciki dla dziecka. Zaczynamy na drutach pantofelki.

Dla trzewiki potrzeba 25-30 gramów przędzy, mieszanina wełny lub lepsze bawełny. Skoro jesteś po prostu nauczyć się robić na drutach pantofelki wziąć zwykły, ale bardzo ładne.

Drutach pantofelki zacząć od środka podeszwy. Pętle 40 pokrętła na szprychach i 2 rzędów dzianiny pętle twarzy (wzór – pończoch ściegów). Przy trzecim rzędzie dodano przez serię 4 pętli dla rozszerzenia podeszwy. Aby to zrobić, po krawędź drutach 2 osoby., Winda i skręcają poruszyć między zawiasami (aby uniknąć dziury w produkcie), provyazyvaem twarz. Następnie dodać w środku pętli dziewiarskich (między 19 i 21 pętli), a kończy się przed pętli 36. Po piąte, siódmego i dziewiątego rzędy również dzianiny w środku pomiędzy każdym dodaniu z każdym sąsiednim pętli 2 staje się większa. W rezultacie otrzymujemy 56 szwów.

Jak na drutach pantofelki: toe

Dzianiny toe „guma brytyjska”. 1 ilość żywicy – 1×1, nr 2: kulki, usunąć * złego neprovyazannoy podczas pracy gwint umieszczonej w usuniętym pętli, to okazuje się, jak gdyby nici podwójnej *. Powtarzać od * do * do końca rzędu. W trzeciej powierzchni rzędu (podwójne) jednej powierzchni dzianiny pętli galon wzór drugiego rzędu. English elastycznej dzianiny wszystkie 16 wierszy.

Dalej zmniejszać pętlę, aby utworzyć palec. Pierwszy wiersz: zgrubienie 17 język angielski lepki Zła * 3 pętla dźwięku (pętla 1 neprovyazannoy usuwania, igła pracy wprowadza się od strony lewej do prawej, w dwóch pętlach 1 provyazyvaem przednich i jej wygląd usunięcie pętli) *. Od * do * drutach 4 razy, 1 źle, 17 guma brytyjska, koralik. Drugi rząd: dzianina elastyczna taśma na gumie angielski angielski. Na krótszych pętli bełkot dzianiny wszystkie pętle. Trzeci wiersz: kulki, 17 guma brytyjska 2 pętle jedna powierzchnia, powierzchnia 7, jedna strona pętli 2, 17 guma brytyjska, perełek.

Czwarty, szósty i ósmy rzędy są dziane podobnie do drugiego; piąty i siódmy rzędy są dziane podobnie do trzeciego. Na wysokości drutach pantofelki są guma brytyjska seria 12 i 7-seria do bocznej powierzchni gładkiej powierzchni. Drugie penetku dziać podobnie. Szyć na przedniej stronie dzianiny niewidzialnym szwem. Wszystkie gotowe butami! Dekorować to pożądane.

Jak związać pantofelki szydełka dla chłopca.

Do pracy potrzebne są:

– odpowiedni hak przędzy;

– przędzy lub mieszanki bawełna, 2 lub 3 kolory;

– przewody.

Jedynymi butami na drutach, zgodnie ze schematem. W ostatnim wierszu we na krawędzi wkładka 60 kolumny bez sc cięte nici i starannie ukryć.

Zaczniemy od centrum undergirding kolumn mid wkładka bez sc, wprowadzając hak w przedostatnim rzędzie. Połowy podeszwy jest dodanie go na pół wzdłuż.

2,3 i 4 rzędy dzianiny bez dodatków, bez nakida kolumny (inny kolor przędza dzianiny numer 3). przerwy wątku.

Seria 5 liczyć 16 pętle i 17 zaczynają dziać schemat toe. przerwy wątku.

Z lokalizacji określonej przez czerwoną strzałką na zdjęciu, start botki dziewiarskich zderzaki.

1 wiersza. Kontrastowe wątek dzianiny 4 podnoszenia pętle 28 kolumn bez sc.

2 cykl. 4 pętle podnoszące 29 kolumn bez sc.

W trzecim rzędzie, cztery pętle do podnoszenia, 2 kolumny bez sc 1 pętla powietrzna (oczko), pomijając jedną pętlę dolnego rzędu, dzianina nadal kolumny bez nakida skrajne 3 pętle dzianiny szereg podobnie wstępnej.

4-te wiersz drutach kolumny bez sc bez przerw.

Piąty i siódmy rzędy są dziane podobnie do trzeciego.

Po szóste i ósme wiersze dzianiny podobnie 4-te.

trzewiki wypustów dzianiny w środku nici, która jest dziana krawędzi. Na wysokości 9 rzędach o szerokości 10 kolumny, bez SC. Dokonywania zaokrągleń język – 2 kolumny bez wspólnego wierzchołka SC, SC 6 bez barów, ponownie we wspólnym wierzchołku 2 kolumny bez sc. Gwint CUT ostrożnie ukrywanie końca.

Krawędź kołnierza i języka związany z kontrastującym gwintu „krok rachim”. Ściegów na drutach shnurochek lub użyć wstążki satynowe. Tu i gotowe do ogrzania, miękkie i piękne butami-buty.