535 Shares 3633 views

Porozmawiajmy o tym, jak robić na drutach szydełkowe serwetki: klasy mistrzowskie dla początkujących

Drutach serwetki szydełkowe mogą nauczyć kogokolwiek. W rzeczywistości, to jest proste i nie zajmuje dużo czasu. W tym artykule pokażemy, jak stworzyć własne ręce jak cud ażurowej, które mogą być doskonałym elementem wystroju. Kiedy chusteczki mogą być wykorzystane do przekształcenia wnętrza pomieszczeń, co czyni go bardziej komfortowe i przyjemne. Ponadto, po opanowaniu techniki wytwarzania tych produktów, będzie w stanie wykorzystać tę wiedzę podczas dziania koce, obrusy, narzuty i inne wspaniałe przedmioty. Zalecamy początkujących do mistrzów próbują szydełkowych serwetek, to pomoże Ci szybko i łatwo nauczyć się rozumieć dowolny program.

Dużo miejsca dla wyobraźni

Dzianiny serwetka mogą różnić się wielkością i kształtem. Mogą one być kwadratowe, okrągłe, trójkątne lub nawet sześciokątny. Serwetki wykonywane za pomocą różnych technik, w tym irlandzkiego koronki patchworku lub Brugia koronki. Często w jednym produkcie początkowo łączy różne sposoby dziania.

Wybór kształt, wielkość, wydajność koloru zależy od preferencji kapitana i funkcjonalnego celu rzeczy. W produkcji serwetek ma żadnych ograniczeń – każdy autor może polegać na swojej wyobraźni i poczucia piękna. Ale należy pamiętać, że trzeba najpierw zdecydować się na schemacie wyrobów dziewiarskich. Ważne jest, aby korzystać z gotowych opcji. Jeśli wymyślić rysunek w trakcie pracy, produkt może okazać się niewystarczająco nierówny i piękny.

W tym artykule pokażemy, jak robić na drutach szydełku serwetka typu „motywy kwiatowe” ozdobić stolik. Będziemy robić więcej takich samych fragmentów w postaci kwiatów i połączyć je w jedną strukturę.

Duże serwetki szydełkowe () – elegancka dekoracja dla Twojego domu

Do pracy trzeba białej nici i hak. Więc dzianiny ażurowe hak tkanina: najpierw wybrać pętle i żurawie (6 szt.) I połączyć je w ringu. 2 będzie kolumnę sc, a następnie dodać jedną pętlę powietrza. Aby powtórzyć 8 razy.

Po provyazyvaniya pierwszym uruchomieniu wytwarzania drugiego rzędu: wykonać jedną kolumnę 3 nakida i dzianiny pętli anteny. Teraz znowu robimy kolumnę z SC i uruchomić jedną pętlę powietrza. Aby powtórzyć element 8 razy.

Trzeci wiersz rozpocznie się dwie pętle powietrza. 1 bar dzianiny sc 2 obiegu powietrza, dzięki z obiegu powietrza kolumny 2 i SC. Następnie wykonać kolumnę bez SC. Powtórz to 8 razy.

Czwarta seria rozpocznie się z dwóch pętli powietrza. Dzianina w 3 kolumnie sc pętli 1 powietrza, a następnie powtórzyć kolumnę 3 SC. Wykonujemy dwie pętle powietrza i zakończyć dziewiarskich elementu kolumny bez sc. Dzianiny na końcu czwartego rzędu, powtarzając ten element wyłącznika 8 razy. Teraz powinno mieć mały delikatny kwiat.

Serwetki szydełkowe dzianiny – własnymi rękami do tworzenia dekoracji dla domu

Po jeden kwiat jest gotowy, związać kilka fragmentów i połączyć je. Jeśli chcesz mieć dużą serwetkę, tie 6 lub 8 sztuk, jeśli małe, byłoby wystarczające i cztery. Po podłączeniu komponentów gotowych do włamywania! Teraz możesz własnoręcznie stworzyć uroczą serwetkę, które z pewnością zwiększą każdy stolik lub szafkę.

W rzeczywistości, szydełkowe serwetki nie są tak trudne. Aby poradzić sobie z tym zadaniem może i mistrz nowicjatu. Powodzenia i sukcesów!