393 Shares 7827 views

Wzór na kapelusze szprychy. Dziewiarskich: wzory czapek dla dzieci

Kapelusze z dzianiny są dość szybko i wymagają trochę przędzy. Jednak dla początkujących mistrzów pewne etapy pracy może być trudne.

Podnieść wzór czapki szprych jest dość proste, to jest o wiele trudniejsze, aby poprawnie przeprowadzić redukcję pętli na górze. Zbyt gwałtowny spadek, kapelusz wychodzi dobrze. Jeśli cięcie jest mniejsza niż pętla niż wymagana forma nakrycia głowy jest rozciągnięta.

Cóż, kiedy projektanci opracowują programy, które biorą pod uwagę wszystkie niuanse i sprawiają, że jest łatwy i szybki, aby związać stroik. Po przeczytaniu tego artykułu, można wybrać odpowiedni wzór na kapelusze szprychy. Przedstawił kilka, niektóre z nich są tak proste, że sprawiają, że łatwo obliczyć redukcję innych systemów już włączone zasadę odejmowania pętli.

Wzór „Spit” na kapelusze szprychy

Niektóre z najpiękniejszych i jednocześnie dość skomplikowanych wzorów – oplot (zwany także Aran i zestawy). Istotą dekoracyjnego, pewna liczba pętli są odwrócone sąsiednich pętli, a następnie provyazyvayut. Okazuje się bardzo rozległe i atrakcyjne obrazy.

Zdjęcie powyżej przedstawia niemowlęcia kapelusz z plecionki uniwersalnych. Są one idealne do ozdabiania kapeluszy dla chłopców i dziewczynek. Ponadto, możliwe jest zwiększenie liczby powtórzeń, tak aby produkt dla dorosłych.

Jednakże, to zajmuje trochę doświadczenia, aby skorzystać z tej pięknej wzór na szprychach cel.

kapelusze dziewiarskich z plecionki

Tradycyjnie, konstrukcja dolnej krawędzi nakładki za pomocą różnych typów kauczuków. W tym przypadku, twórcy zadbali o tkaczy i zaproponował im program gumy, którą potem łatwo przejść do głównego wzorca.

guma Rapport i dekoracyjnego z plecionki są takie same – nadają pętle 16 (p). Więc trzeba obliczyć dla próbki kontrolnej, ile powtórzeń będzie w postaci płótna i dostać się do pracy:

 1. Wybierz wymaganą liczbę pętli.
 2. Dzianiny płótno schemat A.1 do wysokości nie mniej niż pięć centymetrów.
 3. Idź do schematu A.2. Jeśli pracujesz z grubej przędzy, zupełnie relacji. W zależności od tego, jak długo jest potrzebna nasadka, ornament należy powtarzać raz lub dwa razy.
 4. Kompletny czapki dziewiarskie powinny być na systemie A3. Pozostałych na koniec pętli zebrano na silnym wątku i uszczelnia się w pierścieniu.
 5. W ostatnim kroku należy uszyć kapelusz i ogony do ukrycia wątki.

Lub do pary prasować czapka nie jest konieczne, ponieważ mogą one stracić swój kształt i stają się zbyt miękkie i cienkie.

Wzór na kapelusze dziewczyna mówiła: żakard jest zawsze w modzie

Następny wygląda model jest zawsze odpowiednie i użyteczne, wzory żakardowe wychodzą z mody i nadaje się dla każdego. Aby utworzyć tę nakrycia głowy potrzebę przygotowania materiałowi sześć odcieni (jeden dla tła i pięć jako uzupełnienie barwy).

Kolejność czapki dziewiarskich:

 1. Uruchom próbkę kontrolną, obliczyć ile pętle mają do 10cm, i zatrudnić liczbę niezbędnych do pierwszego rzędu.
 2. Dzianina elastyczna taśma na wysokości od pięciu do siedmiu centymetrów. Można użyć absolutnie dowolny znany fachowiec gumę. Klasyczne dopasowanie 1: 1, 2: 2 (jeden używany przez projektanta, który opracował model) lub objętość angielskiego.
 3. Gdy guma się skończył, czas na przejście do głównego wzorca.
 4. Na ostatnim etapie redukcji przeprowadzonej w serii dwunastu miejscach.

Dokładne złej stronie – znak jakości produktów

Sekret dokładnego żakardowe – prawidłowe obchodzenie się z przędz nieprodukcyjnym. Jeśli po prostu zostawić je po niewłaściwej stronie, tworzą długi broach. Podczas noszenia artykuły, one są ściągane, podarte i spowodować odkształcenie ornamentem.

Doświadczony skręt przędzy szwaczki z nieroboczy pracy co trzy – pięć szwów, a następnie dalej do korzystania z utworu. Rozważmy przykład, w którym liczba dziania naprzemiennie pętle światłem dziesięć nici № beżowej (1) i jednym z ciemno-beige (№ 2). Jest to konieczne, aby dzianina pierwsze trzy pętle numer przędzy 1, wtedy liczba Perewi 1 o numerach 2 i dzianiny następna liczba trzy wątku 1. Następnie ponownie przeprowadza się splot i dzianiny ostatnie cztery liczby nici 1. podnosi się bez obróbki przędzę należy uważnie monitorować napięcie zbyt słaby ołowiu z tym, że nitki nieoperacyjne jest widoczny przez wzór żakardowy. Jednak nadmiernie dokręcać płótno nie jest również zalecane, ponieważ okazuje się nierównomierny.

Jak wyciąć pętle na szczycie

Podobny wzór jest trudno zmniejszyć CAPS szprych, a więc schemat przedstawia płaską powierzchnię wstęgi. Ozdoba pozwala udekorować główną część nakrycia głowy, a redukcja pętli na górze są wykonywane w następujący sposób:

 • Obchodzi sześć znaczników pętli w rzędzie.
 • Każdy rząd twarzy cięcia jedną pętlę przed i po wybraniu. Tak więc, jest zmniejszenie liczby pętli wynosi 12 szt. Wizualnie plandeka jest podzielony na sześć klinów.
 • Ostatni 20-25 zebrano na silnym wątku i współdziałać w ringu.

Po nasadki zszywania jest gotowy.

Prosta czapka dla początkujących

Poniższa fotografia przedstawia bardzo prosty model czapki, które można myśleć.

Ten hełm jest prostokątem, przypięty na wierzchu stałej wątku.

Opis stanowiska:

 1. Do wykonania próby wstępnej kontroli, aby obliczyć liczbę pętli w pierwszym rzędzie.
 2. Wybieranie liczby elementów otrzymanych szprych.
 3. . Dzianina schemat, który znajduje się w lewym dolnym rogu zdjęcia, plandeka do wysokości 10 cm, wzorzec ten jest taki sam zestaw elementów, takich jak gumy do 1: 1. Te pętle Knit przesunięcie tylko: początek pierwszego rzędu twarzy P, drugi (tylny rząd) również z przodu, trzeci (numer osobisty) od spodu, a czwarty P (podkładu) – od spodu P. W ten sposób, wzór z igłami zakrętki powtarzane co cztery wiersze. Rapport zawiera łącznie dwóch pętli.
 4. Gdy wzór jest gotowy, należy przejść do dżersejem.

Ukończony dokręcania gwintu nakrywka i ścieg.

Dla produktów dziecięcych powinien wybrać materiał, który zawiera maksymalnie włókien naturalnych, ale nie jest ona nastawił. Optymalny skład: 100% wełny Merino. Jeśli istnieje podejrzenie, że kapelusz będzie gorąco, można użyć Merino z bawełny lub bambusa. Nie kupuj przędzy z akrylu, ponieważ materiał syntetyczny jest dość ciepły, ale pomaga poćwiczyć.

Należy zauważyć, że prawie każdy wzór na kapelusze szprychy będą wyglądać doskonale, są połączone z mocno skręconych przędz.