767 Shares 2862 views

Wzór Torebki: uszyć nowe akcesorium na jedną noc!

Worek wykonany własnymi rękami – unikalne akcesoria, które zainwestował część duszy, ale również świetny pomysł na prezent. Uszyć torebkę nie jest trudne, można to zrobić tylko w jeden wieczór.


Trzeba będzie tkaniny, wykładziny, torby wzór, kreda, nożyczki, nici, igły, akcesoria, elementy dekoracyjne (opcjonalnie). Top materiału dobiera się w zależności od celu akcesorium. Na wieczór sprzęgła skóry nadaje patentowej, koronka, satyna, brokatu. Torba sportowa lub plaża mogą być usieciowane z gęstej bawełny, lnu lub denim. Uchwyty pożądane wzmocnienie trwałego materiału. Jeśli zdecydujesz się angażować w nowe ubrania do pracy lub nauki, wybierz zamszu, zamszu, wełny.

Najprostszym sposobem, aby sprzęgła torbę lub tabletu. torba wzór w tym przypadku jest prostokątem. Oblicz swoje parametry jest łatwe. Załóżmy, że masz na myśli rozmiaru 30 torba cm (długość) na 15 cm (wysokość). długość wzór będzie równa 30 cm i wysokości 45 cm. Nie zapomnij wziąć pod uwagę dodatki do szwów (1-2 cm). Teraz podzielić Wysokość wzoru na 3 równe części, które wygina jeden i leczeniu boczne szwy. Kąty wolnej części mogą być nieznacznie zaokrąglone. Na rewersie dołączyć przycisk do worka zamknięte. Jak długo można mówić taśma uchwyt, pasek, łańcuch.

Kolejne Wzór torby trochę mocniej. Cała torebka jest zbudowane z jednego kawałka. Linia przerywana oznaczona na zgięciu. Pierwszy szyte dolny, potem boczne szwy. Pod koniec procesu górna i uchwyt. Pożądane jest, aby wyściółki twardej tkanki, że worek jest lepiej zachować kształt.

Torba plażowa powinien być wygodny, trwały i pojemny. Ten artykuł przedstawia prosty worek wzór plaży. Na zewnątrz wygląda jak Jersey. Jeśli podstawa jest szersza, aby górna część, worek będzie ciekawy kształt trapezowy.

Złóż materiału w połowie wewnątrz, wyciągnąć wzór kredą wycięcia. Krotnie musi być umieszczony na dole, wtedy nie trzeba by szew na dnie torby. Traktować boki i paski. Wąska krawędź każdego połączeniowych taśmy. A może po prostu związać je zalotna węzeł. Gotowe! można afiszować się na plaży z nowym dodatkiem!

Jeśli po prostu uszyć wokół trzech boków prostokąta i szyć 2 długopisy, również otrzymał długie torbę. To może być zamykana na zamek lub guziki. Jest to prawdopodobnie najprostszy wzór torby.

Masz zamiar wyrzucić starą torbę? Nie spiesz się, to może jeszcze być użyteczny. Dzięki niemu można łatwo tworzyć własne wzory toreb. spoiny wzdłużne, rozprowadzić produkt na kalce technicznej lub gazety. Koło kontury markera oznacz miejsca zamocowania uchwytów, akcesoria. Teraz można zrobić w tej strukturze, zastępując starą torebkę. Można zmieniać szerokość, wysokość części, aby zmienić kształt. Więc masz kilka różnych wzorów.

Jak można ozdobić gotowego produktu? Wszystko ograniczone jedynie przez wyobraźnię: aplikacja, haft, koronki, wstążki, koraliki … Można dodać pastę z innych tkanek. Szczególnie interesująca jest kontrastujące rozwiązania: wstawić na zamszu skórzaną torbę, kwiatowy sztuk na prostym tle. Można dokonać kwiaty satynowe wstążki i związać je zaczepić. Bądź kreatywny i nie bój się eksperymentować!