406 Shares 8037 views

Jak zrobić klucz główny dla różnych zamków

W życiu zdarzają się sytuacje, gdy zamknięte bloki zablokować drogi i zapobiega się robić interesy. A jeśli pukać drzwi nie chcą, to pozostaje jedno – pick zamek bez klucza. W tym przypadku warto wiedzieć, jak dokonać blokady kilof. Ponadto, zestaw prostych kluczy mistrzowskich byłoby miło mieć rezerwę gdzieś w dalekiej kieszeni.


zamek

Przed majstrować przy swoich rękach klucz główny, trzeba zrozumieć, jaki rodzaj zamku trzeba otworzyć. Najprostszym sposobem, aby pracować z cylindrycznych, są one najbardziej prosty i zrozumiały. Kluczem do takiej blokady z płaskimi zębami na jednej stronie. Jeżeli klucz ma kształt długiego trzpienia z kręcone brody wystające na końcu tej dźwigni blokującej. Dla każdego z nich stosuje własne metody i swój własny klucz główny.

cylindryczne zamki

Wielu z tych, którzy są zainteresowani jak zrobić kilof blokady, należy pamiętać, że jest cylindryczny lub angielski, zamki – są najbardziej powszechne i wygodne. Passepartout składa się z dwóch części – z ramieniem, które trzeba nacisnąć odpowiednie zęby, a płytą obrotową, które zostaną obrócone cylinder zamka. Są one wykonane z cienkiej (0,5-0,7 mm) i wytrzymałego metalu. Najlepiej jest użyć Radziecki lub składany nóż metr piła do metalu. W sytuacjach awaryjnych, gdy ta ręka nie zostanie znaleziony, można korzystać z żadnych kawałków cienkiej blachy. Łatwe do płyty obrotowej, to taśmę do pięciu milimetrów metalu zagięty w odległości 7-10 mm od końca pod kątem prostym, aby utworzyć uchwyt. Z bronią twardszych – jego forma powinna być taka, że używając go do kliknięcia na jednym lub większej liczbie cylindrów układu blokującego. W najprostszej wersji, można zrobić to tylko wąskie pasmo o lekko zakrzywionym końcu lub zgrubienia na jej temat. W najbardziej skrajnym przypadku możliwe jest użycie drutu lub spinacz. Jeśli klucz główny jest wykonywana z nadzieją dalszego wykorzystania z różnymi zamkami, można spróbować zrobić zestaw manipulatorów o różnych kształtach z kilkoma zębami, które będą otwierane prawie każdy zamek.

zamki dźwigniowe

Główną różnicą pomiędzy dźwignią i Huggie że larwa zamka bębenkowego może być obracany z zewnątrz, a na dźwigni – nie. Dlatego główny klucz do zamków dźwigniowych składa się z jednego elementu, który przeniesie część kodu i maszyn wirnikowych. Dlatego powinien on być trwałe, ale jednocześnie dobrze dla mobilności. Można używać żadnych silnych szpilki, które będą wygodne do mocowania uchwytu do obracania i zadziory na końcu do autopsji.

Strony prawnej

Ale nie zapominajcie, że dla wszelkich nielegalnych działań w jakiś sposób mają karę. Przed dokonaniem klucz główny, pomyśl o jego stosowaniu. Nawet jeśli narzędzie służy do otwierania własnego domu niepotrzebnych problemów, które mogą się pojawić. Bądź ostrożny!

W naszym życiu, wszystko może się zdarzyć. I lepiej grać bezpiecznie opuścił bez narzędzia roboczego, ale przynajmniej wiedza jak zrobić kilof blokady.