802 Shares 7048 views

Gotowanie makaron z pomidorowy i przyprawy

Nie ma nic ładniejszy dom rodzinny, aby sprostać pachnące jedzenie i ciepło! I jak zapewnić komfort prawdziwie domową, jeśli codziennie biegać w koło rutyny codziennego życia i pracy w domu-trasie? To może być mądry, aby opanować przepis ładujący, który nie wymaga dużo energii? Nadaje makaron z koncentratu pomidorowego. To jest prawdziwy ratownik dla singli i młodych kochanek, uniwersalny oddzielne danie i świetny dodatek do każdego dnia. Więc naprzód do pracy!


przygotowuje się

Jaki jest potencjał potrzeba gotowania, aby stworzyć najbardziej pyszne makarony z koncentratu pomidorowego? Oczywiście, to dobry pomysł, aby zaopatrzyć się w opakowanie spaghetti. Miseczki uncji pakiety będą uwalniane przez co najmniej trzy duże porcje. Ponadto, pojawi się potrzeba dużą cebulę, oliwę z oliwek, 100 g twardego sera, soli i małej słoik koncentratu pomidorowego (około 60 gramów). Aby dodać smaku luminancji czarny pieprz, zielona cebula, bazylia i pietruszka. Prawie wszystkie te produkty są w magazynie w gorliwego gospodyni, więc opłaca się zwracać uwagę tylko na proces gotowania, pozostawiając wyszukane miejsce.

Aby podjąć pracę!

Zaczynamy gotować makaron z koncentratu pomidorowego. Pierwszą rzeczą, gotować je w osolonej wodzie. Gotowanie mieć około 10 minut. Ukończony makaron rzuca na durszlak. Tymczasem cebulę oczyścić i pokroić w kostkę. Podpalono głębokiej patelni z oliwą z oliwek i posiekaną cebulę. Ogrzać olej wynosi około 2-3 minut. Aby dodać pastę pomidorową cebuli i trochę wody. Do smaku dodać sól i pieprz. To prawie gotowy sos do makaronu z koncentratu pomidorowego. Bez wody będzie gęstawy, ale jest doskonałe podstawy dla aromatyczne sos. Ukończony pasta nie jest konieczne do mycia, ponieważ nagły spadek temperatury odbiera im ich najbardziej smak i właściwości odżywcze. Teraz trzeba posypać danie z tartym serem i ziołami.

posiłki Wartość

Za co kochamy makaron w sosie pomidorowym? Po pierwsze, to pożywne danie. Po drugie, jest to bardzo szybkie do przygotowania: 10 minut można przygotować pyszny obiad. Po trzecie, makarony są uniwersalne, ponieważ idealnie współgra z różnego rodzaju sosów i aromatów. Są one doskonałym dodatek do dań mięsnych i rybnych.

informacje historyczne

Oczywiście, makaron z pomidorowy przyszedł do nas z kuchni włoskiej. Jest od dawna tradycyjna potrawa w każdym domu wraz z pizzy. Historia jest o wiele bardziej stara.

Według legendy, pasta do Europy przyniósł wenecki kupiec Marco Polo, który udał się w Chinach. Inni historycy i robi to wystąpienie pasty do czasów neolitu. Pierwszy składa się z mąki na makaron miesza się z wodą i wysuszono na słońcu. Następnie pasta nie gotuje, ale tylko pieczone. Do naczynia dodaje się wiele przyprawy. Tak więc do tej pory, to zachowana tradycja na Sycylii dodać do ciasta na makaron cynamon, rodzynki i innych składników aromatycznych.

danie odpowiednie do klimatu we Włoszech jest idealny, ponieważ szybko wszedł do użytku. Nie wolno i ewolucja makaronu. Zaczęła używać turystów i żeglarzy. szczególnie lubili makaron na czas przechowywania. Zaczęli się zmieniać i sposoby gotowania makaronu. Teraz zaczęliśmy gotować makaron i dał im inny kształt.

Dziś makaron – uniwersalne danie, które lubi prawie każdy, niezależnie od statusu społecznego, narodowości i wieku. Pomidorowy sos do makaronu gotować więcej punktów ze względu na swoją prostotę, soczystości i bogatym smaku. Bardziej pożywne danie końcowy może być, jeśli koncentrat pomidorowy gulasz wołowy, posiekane kawałki kurczaka i wiosennych warzyw. Dla dodatkowego smaku, wielu tymianku, kolendry, chmiel-suneli a nawet sosnowe. To danie jest zawsze mile widziane wszelkich odmianach, więc smacznego i dalsze osiągnięcia kulinarne!