163 Shares 9291 views

wskazówka sprzątanie: smażone grzyby

Grzyby Grzyby można nazwać uniwersalnym. Jak można po prostu nie są przygotowane: i gotowane i suszone i mrożone, ulubieniec wszystkich, bo smakuje najlepiej – smażone grzyby. Mogą ugotować na obiad, a można zaoszczędzić na pieczony zimie.


Smażenia świeże grzyby

Zacznijmy od tego, jak gotować grzyby zebrane od razu je jeść. Smażone grzyby są zwykle przygotowywane z ziemniaków, ale jeśli dużo grzybów, można po prostu wlać śmietanę i doprawić czosnkiem.

Trzeba będzie grzyby, olej roślinny, sól, pieprz czarny, czosnek, koper, kwaśną śmietaną. W zależności od tego, gdzie zbierać grzyby i jak są one w stanie, musimy pewną wstępną obróbkę. Grzyby sortowane i oczyszczone z zanieczyszczeń, przemyć. Stopy muszą być usunięte, ponieważ są one zbyt trudne do smażenia. Jeśli jest to szkoda – Zagotować rosół z nóg grzybowych.

Bardzo czyste grzyby nie można zmyć. Gdy grzyby zakonserwowane zapach ziemi i drzew, które rosną, szczególnie smaczne danie uzyskuje. Jednak zdecydować na własną odpowiedzialność. Można to zrobić tylko z młodymi, nepodporchennymi grzybów zebranych w czystym miejscu.

Zostanie wstępnie gotowane grzyby? Smażone grzyby bez gotowania smaczne, ale stare grzyby ugotować powinny być obowiązkowe. (Można podczas gotowania dosolit do smaku) gotować przez około 20 minut w wodzie o średniej zawartości soli.

A ile smażyć grzyby? może to trwać od 20 do 40 minut, w zależności od tego czy wstępnie gotowane grzyby, a także ilość produktu oraz ilość wilgoci. Gdy pan dostaje dużo grzybów i zawierają dużo cieczy, czas gotowania jest znacznie wzrosła. Grzyby nie będą smażone i dusić we własnym soku. Nie potrzebujemy go. W związku z tym, pierwsze miejsce grzyby na ogrzewanej miski i suszy, mieszając, w taki sposób, aby nie wypalone, odparowanie wilgoci z nich.

Teraz można dodać olej i smażyć aż gotowane. Jeśli masz zamiar dodać przyprawy (pieprz, czosnek, zioła), zrób to kilka minut przed wyjęciem patelnię z ognia. Aby rozwinąć smak i aromat przyprawy mieć ciepło, ale przedłużony obróbka termiczna niszczy je.

Jeśli nie grzyby, smażone ziemniaki, najlepiej gotować wszystko oddzielnie i wymieszać już na talerzu.

Zapas na zimę

W zimie, w bankach można przechowywać grzyby, smażone w roztopionym masłem. Wytwarza się je na tej samej zasadzie jak domowe konserwy mięsne: tłuszcz nie psuje grzyby w naczyniu, nie zapobiega patogenów.

Głębokie PAN trzeba wlać oleju ciepło, dodać wskaźnik soli 1 godzinę. Łyżka na 1 kg oleju. średnie krojone grzyby wlewa się olej i smażyć aż do czasu, aż nie iść białej pary, a następnie kolejne 10 minut.

Skimmer grzyby przeniesiono do sterylnych słoików litr. Musisz upewnić się, że wewnątrz nie miał żadnych pęcherzyków powietrza. Na szczycie pieczarkami smażonymi wylać resztki oleju i poczekać, aż grzyby po ochłodzeniu w banku. Ponieważ olej po chłodzenia jest zmniejszona w takim stopniu, że jest konieczne, wlać do słoików.

Gdy wszystkie końcu ochłodzeniu preformy zamknięte pokrywy z tworzywa sztucznego i przechowuje w lodówce.