85 Shares 6103 views

Lany ciasto – oryginalne i piękne dekoracji wyrobów cukierniczych

Dekorowanie ciasta, torty i ciasta – prawdziwą sztuką. Ostatnio bardzo popularna metoda dekoracji jest zastosowanie kulinarne kitu, z których można tworzyć różne kompozycje.

Jeżeli jesteś początkującym dekorator, trzeba będzie wybrać swój kit przepis, z którego będzie można komfortowo pracować. Ostrzegaliśmy, że od pierwszego uszczelniacza może nie być możliwe, więc radzimy uzbroić się w cierpliwość i nie dać się zamiar dowiedzieć się, jak używać lany po pierwszych niepowodzeń.

Jednym z najbardziej popularnych przepisów na pieczenie dekoracje jest zdecydowanie lanego ciasta z prawoślazu. Taka masa uszczelniająca staje się bardzo smaczne, w celu uzyskania przyjemnego kwasowości w czasie jej gotowanie wody może być zastąpiony przez sok cytrynowy lub kwas cytrynowy. Ponadto, w procesie gotowania można dodawać różne substancje smakowo-zapachowe i barwniki.

Tak, jak zrobić ciasto z marshmallow? Weź objętość kubka dwustu pięćdziesięciu gramów i jest dość ciasno w nim cukierków. Na tej części prawoślazu, musimy dwie łyżki wody i trochę mniej niż dwie filiżanki cukier puder.

Przesunięcie karmelków pojemnika odpowiedniego do stosowania w kuchenkach mikrofalowych, wlać do wody i umieścić w kuchence mikrofalowej przez trzydzieści sekund. Jeśli nie ma mikrofalówki, roztopić cukierki, jak to możliwe i w łaźni wodnej, ale to zajmie dużo więcej czasu.

W wyniku narażenia na działanie mikrofal cukierków zwiększy swoją objętość i stają się miękkie. Musimy wymieszać je z wodą tworząc jednorodną masę. Następnie rozpoczyna się stopniowo dodać przesianej sproszkowanych części cukru, ostrożnie mieszając masę. Musimy mieć elastyczną lany zdobytą konsystencję. Właściwie gotowane ciasto z prawoślazu ciasto na tym etapie bardzo lepki. Powinien on być zwinięte w kulkę i rolki w cukier puder, a następnie wysłany do trzydziestu minut w lodówce, szczelnie owinięty folią. Należy pamiętać, że po rozroście uszczelniacz staje się bardziej gęsta, więc nie spróbować, aby proces mieszania brak lepkości. I dodać do masy naszej elastyczności, możemy wejść w jej strukturze około pół łyżeczki masła.

Muszę powiedzieć, że ten przepis nie jest dość dokładne. Za każdym razem, przygotowanie kitu trzeba będzie podnieść swoje proporcje, jak kwoty potrzebnej cukier puder, zależy od kilku czynników, w szczególności rodzaj i jakość wykorzystywane marshmallow.

Jeśli potrzebujesz koloru pasty ciasto, konieczne jest, aby zabarwić za pomocą barwnika spożywczego. Jeśli żel barwników, używali już wykończone kitu. Ciekłe środki barwiące dodaje się na początku partii, zastępując część wody.

Żucia z prawoślazu można stosować do wytwarzania płaskich objętościowej i dekoracje ciast. W przypadku rzeźbienia objętościowych dane powinny ugniatać nieco bardziej zwartą masę, niewielkie zmniejszenie ilości wody.

Jeśli trzeba wykonać silny i brył, biżuteria, konieczne jest użycie żelatyny kit. Jego wytwarzania będą wymagały funtów sproszkowanego cukru Pięćdziesiąt gramów skrobi, sześć gramów żelatyny (w płytkach, a nie peletki), 55 ml wody i kilka kropli soku z cytryny.

Żelatyna w wodzie z dodatkiem soku z cytryny, sproszkowany cukier miesza się ze skrobią. Następnie połączyć mieszaninę dokładnie vymeshivaya.Na początkowy etap jest lepsze w użyciu mieszadła, a masa jest wystarczająco suche i trudna do mieszania. Wreszcie ugniatać wiele rąk i wysłać go w lodówce dwadzieścia minut szczelnie owinięte w folię

Poprzez figurki z tej masy, należy jednak pamiętać, że żelatyna uszczelniająca szybko schnie na powietrzu. Dlatego trzeba oddzielić od całkowitej masy małych elementów potrzebnych do produkcji elementów betonowych. Reszta lany powinien być pokryty folią.

Jak wkleić do ciast z użyciem proszku żelatyny? Proszę kliknąć na poniższy przepis. Wziąć dwie łyżeczki (bez preparatów) żelatynę i wypełnić ją z zimną wodą (30 ml). Dać żelatynę pęcznieje i rozpuszcza się, napędzając pożaru lub w kuchence mikrofalowej. Istotne jest to, że rozwiązanie nie gotować, inaczej żelatyna straci swoje właściwości. Wlać rozpuszczony żelatynę łyżeczkę płynną glukozę i zaczyna stopniowo dodać cukier puder, ciężar vymeshivaya pierwszego łyżką i dłonie na pokładzie. Wszystko cukier puder wymagają około trzystu gramów. Konieczne jest, aby masa była elastyczna, ale grubości. Lany ciasto gotowane w tym przepisie, powinna stać w lodówce przez co najmniej cztery godziny, ale to lepiej go zostawić na noc.

W przypadku wytwarzania wszelkiego rodzaju uszczelniającej należy pamiętać, że ilość cukru pudru przybliżone. Może trzeba będzie o wiele większa ilość tego produktu, to jest napisane w przepisie. I pamiętaj, aby przesiać z proszkiem przed użyciem, w przeciwnym razie nie można uzyskać jednorodną masę.

Applied dekoracji lany jest możliwe tylko na suchej powierzchni. W przeciwnym razie, to po prostu się rozpuści. Jako warstwy i warstwę pośrednią pomiędzy warstwą kitu można zastosować masę marcepanu lub już zestalony krem olej.