418 Shares 9108 views

Co to likier „Amarula”?

Liquor „Amarula”, pojawiła się na rynku jesienią 1989 roku, od razu przyciąga uwagę. Można to łatwo wyjaśnić. Fakt, że sam napój należy do rzadkich obecnie likierów kremowych gatunek.


Opis produktu

Kolebką tego produktu jest Afryka Południowa. To tutaj, że słoń rośnie drzewo, którego owoc jest surowcem do produkcji napojów alkoholowych. Roślina ta jest również nazywana „Marula”. Z niej wywodzi swoją nazwę Liquor „Amarula”.

W ostatnich latach, produkt ten jest szczególnie popularny. Wielu ludzi jak jej słodki smak z posmakiem karmelu. Ponadto alkohol „Amarula” jest bardzo łatwe do picia, ponieważ jest to tylko 17 procent alkoholu. To nie przeszkadza mu poczuć delikatny kremowy smak waniliowy z aromatem świeżych owoców i subtelnymi nutami drzewnymi. Skuteczne połączenie składników uzupełnia jego składu chemicznego. Okazuje się, że alkohol „Amarula” poza wszystkim innym, a bardzo pomocny. Zawiera dużą ilość witaminy B2 i PP. Ogólny obraz dopełnia bogaty skład mineralny. Obecność elementów, takich jak potas, żelaza, magnezu, fosforu, sodu i wapnia wskazują pozytywny wpływ na ludzkie ciało napoju.

Jak przygotować afrykańskiego alkohol?

Przede wszystkim należy pamiętać, że „Amarula” – kremu likier. Jest to rodzaj wpływu na technologii jego produkcji. Wszystko zaczyna się od zbiorów. Dojrzałe owoce dotrzeć w zakładzie, gdzie są myte, oczyszczono przez cienką skórą i ekstraktu kości. Po tej masy pozostaje w specjalnych pojemnikach do fermentacji. W wyniku fermentacji tworzy się alkohol, który następnie wprowadza się do następnego etapu procesu – destylacji. Otrzymany płyn jest podstawą przyszłego alkoholu. Następnie wlewa się do dębowych beczek i wyjechał na dwa lata starsze. Gdy kompozycja zawiera alkohol razem miesza się z ekstraktu, otrzymanego przez wlew Man'ula owoców. Drink nabywa pewną smak i aromat. W ostatnim etapie zarezerwowane.

Tak więc okazuje się „Amarula” likier kremowy z Afryki z niezwykłym smakiem i wspaniałym aromacie. Następnie wlewa się do butelek markowych i wysłane do sprzedaży w różnych krajach świata.

Cena zabawa

Bardzo wiele z nich jest gotów spróbować likieru „Amarula”. Cena za jedną butelkę tego napoju jest stosunkowo niska. Jednak jest to prawie nie ma rosyjskich sklepach. Ci, którzy chcą nabyć produkt może skonsultować w dużych wyspecjalizowanych punktach sprzedaży detalicznej lub udać się na lotnisko na bezcłowy. Jest to likier jest dostępny w butelkach o różnych pojemnościach. Ceny dla towaru jest całkiem do przyjęcia.

W ten sposób, objętość butelki 1,0 litra jest nieco mniej niż 200 rubli, a sam pojemnik 0,7 litra – 1200-1300 rubli. Należy zgodzić się, że do jakościowego i rzadko pić sporo. Nie kupić fałszywy, należy starannie rozważyć towaru. Po pierwsze, jest w oryginalnym opakowaniu, wykonane na zamówienie. Na nim na górze i na dole są tłoczone z nazwą produktu. Po drugie, musi on być reprezentowany przez onia na etykiecie. Jest to – rodzaj symbolu kontynentu i samego produktu. Po trzecie, każda butelka ma koronki złoty, który przypomina aiguillette husarii. Wiedząc o tym wszystkim, jest to praktycznie niemożliwe, aby zmylić produkt.

opinie klientów

Jak konsumenci postrzegają produkt o nazwie „Amarula” (ług)? Informacje zwrotne od tych, którzy jeszcze udało mi się spróbować można podzielić na dwa obozy. Pierwszy z nich wszystkich szczęśliwy i czuje się doskonały napój. Lubią mu jasny kolor czekoladowy, a także wyrafinowany smak śmietany, wanilii i soczystych owoców.

Ma trochę lepkiej konsystencji, ale jest to dość łatwe do picia. W różnych deserów owocowych, lodów lub kawy idealne jako dodatki do niego gastronomicznych. Druga część nabywców wspomniany produkt zbyt słodkie. Zgodnie z nimi, można go stosować jako składnik do wytwarzania napoju złożonych koktajle. Oczywiście, ta opcja jest również możliwe. Niektóre zakłady picia nabyć alkohol z wielką przyjemnością. Ale co powiedzieć, i spróbować tego napoju byłoby wskazane dla każdego. Jego sława rozrzucone daleko od swoich domów. Obecnie zajmuje drugie miejsce po słynnym likier „Baileys”. To samo w sobie świadczy.