574 Shares 4416 views

babeczki przepis

Fakt, że jedzenie powinno być smaczne nikt nie zaprzecza, ale obaj chcą odrobić różnorodność dom i rejestrację potraw, nowych ekskluzywnych receptur, które zachwycą wszystkich gospodarstw domowych. Oczywiście, co ugotować posiłek dla smakoszy w godzinach porannych, niewiele osób ma okazję, najbardziej ograniczone do kanapek, owsianki lub tradycyjnych ziemniakami. Ale wieczorem, resztki tłuczone ziemniaki mogą być przygotowane w oryginalnych i wyśmienitych kopytkami.


Przepis na pączki wykonane z ziemniaków jest bardzo łatwe nawet dla początkujących gospodyń domowych. Trzeba będzie gotowanymi ziemniakami (2 szt.), albo resztki tłuczone ziemniaki (z masła i mleka), mąki, proszku do pieczenia do ciasta, trochę oleju (masło), mlekiem i cukrem pudrem.

Początkowo, wymieszać mąkę z proszkiem do pieczenia, dodać masło i posiekać. Wycierania ziemniaków przez sito, dodano do ciasta, puree i wlewać mleko (2-3 łyżki). Powinieneś dostać miękką konsystencję ciasta. Gotowy zwój ciasta i wyciąć okrągły kształt (korzystnie). Crumpets umieścić w piecu (2200S) i piec (15 min.). Podawać pączki posypane cukrem pudrem.

Wiele matek skarżą się, że dzieci nie chcą jeść sera, ale jest tak niezbędne dla rosnącego organizmu. Ale nie tylko kapryśne dzieci jak ser pierogi, to nowy produkt będzie miłym zaskoczeniem dla dorosłych w rodzinie.

Do przygotowania receptur pączki z sera kupić pół kilograma (korzystnie domowej) ser z kwasem. Twaróg przetrzeć przez sito, dodać pół szklanki cukru i 3-4 jaj. Jaja, twaróg i cukier ubić dobrze, posypać w 7 łyżek mąki i ½ łyżeczki sody (gaszonego ocet). Aby spłacić sodę, umieścić go w łyżce ciasta i dodać ocet do całego sody syknął rozpuści. Wyrobić ciasto i formularzy kulki. Piłki gotować w oleju słonecznikowym, tak że nabyli złoty kolor. Po schłodzeniu bułki kule, posypać je cukrem pudrem.

W ostatnich latach wiele gospodyń domowych często są zainteresowane jak gotować pączki Amerykaninem. Z tych pączków trzeba majstrować nieco, ale danie jest warte. W ciepłej wodzie (250 ml). Jest to konieczne w celu rozpuszczenia 20 g drożdży, cukier i dodać przyciąć mało soli. Następnie stopić łyżkę masła z góry i wlać do ciasta, dodać mąki (pół szklanki) i wyrobić ciasto. Przygotowanie pączków w amerykańskim nie znosi pośpiechu, i trzeba położyć ciasto na pół godziny w ciepłe miejsce. Odpocząć, a ciasto na ten czas nadszedł. Curry sorbetów ręce, najpierw tworząc kulki, a następnie wykonać otwór (jest to całkiem odpowiedni uchwyt skimmer). Otrzymany zanurza się w ciągu 1-2 minut w temperaturze wrzenia wody, a następnie wypiekano je w piecu (30 min.).

babeczki przepisu z suszonych owoców wymaga gotowania ciasta. W ciepłej wody, w celu rozpuszczenia drożdży, dodać cukier, trochę soli i 100 g oleju roślinnego. Wlać pół kilo mąki i zagnieść ciasto. Ciasto wzrosła w objętości, umieścić go w ciepłym miejscu. W międzyczasie przygotować suszone owoce: rodzynki, suszone morele, śliwki, mogą być kandyzowane i świeże jabłka. Obrane jabłka i suszone morele kości. Mieszać w suszonych owoców w ciasto i umieść w chłodnym pomieszczeniu przez 10-12 godzin. Smażenia pączków łyżka zanurzyć w wodzie lub oleju słonecznikowego i bezpośrednio się ciasto z pojemnika, a następnie delikatnie położyć ciasta w szalce z gorącym olejem i łyżką, tworzą zaokrąglony kształt. Podobny przepis babeczki, ale bez dodatku cukru do ciasta obejmuje mieszanie palone cebuli lub ziemniaki. Te pączki mogą być karmione czosnku lub sosem koperkowym, że stają się oryginalnym dodatkiem do pierwszych dań.

Jak widać, babeczki przepis może być pewny, aby zarezerwować retseptnoy. Nie ma nic skomplikowanego, ważne. To pragnienie ugotować pyszne danie – pierogi. Cała reszta – to recepta.