331 Shares 1467 views

Nadmuchiwane kajak „Miętus”: Opinie

Kajak „Burbot” stanowi nadmuchiwany długości łodzi od 2,4 do 5,4 metra. Jednostka odnosi się do turystycznych budżet statków floty. Składa się ona z pary pokładowych komórki powietrza w osłon tkanki i jest podłączona do spodzie nich. Łódź może być stosowany na spacery, wędkarstwo, promy do pokonania, a niektóre modele nadają się do długich podróży. Weźmy pod uwagę pewne modyfikacje obiektów pływackich, a także opinie o nich.


opis

Kajak „Burbot” ma wiele modyfikacji, które różnią się pod względem wielkości i nośności. Rozważmy urządzenie naczyń w przykładzie 150 minut zmienności. O długości 2,9 m łodzi zgrubienia o wysokości 260 mm, ładowności 150 kg pozostałości rzędu 130 mm. Masa pływanie oznacza butelkami 6,5 kg.

Nowe modele mają spiczasty nos sekcję, która poprawia szybkość i zdolność do żeglugi uruchomiony. Kajak posiada gładką podnoszenia rufy i nos. Z takim podejściem jest prowadzone w korpusie wody o małym kącie natarcia, oraz mały opór przepływu.

Również wydłużona część nosa pozwala pasażera przesunąć do przodu, co sprawia, że łódź pełna dwumiejscowy łódź. Pompowane balony są umieszczone w pokrywach w kształcie rur, przymocowanych do dolnej krawędzi materiału specjalnego, klapka i pokład elementów. Siedzenia przewidziane wędrówek lub nadmuchiwany fotel (nie wchodzi w urządzeniu). Ponadto, nie przychodzą do zamiatania oarlocks wiosłowe.

funkcje

Nowy kajak „Miętus” pochodzi z etykietą podobny do poprzednich próbek. Określa długość w centymetrach kabiną, a obciążenie (w kg). Przez zwiększenie długości rufie i dziobie łodzi na ten wskaźnik wzrósł o 55 cm. Jeśli porównać „Pike” i „Miętus”, należy zauważyć, że drugi model jest mniej wygodny i nie tak szybki.

Nie ma wbudowany w spódnicy i najlepszych przegródek na narzędzia i odzież. Ale zapieczętowanych opakowaniach umieszczane są na dnie, nie wymagają wypełnienia poszczególnych toreb jako konkurenta. Pomiędzy siedzeniami wioślarzy i pasażerów może zmienić odległość swobodnie. Butle z USA specjalnej tkaniny są analogiczne do brytyjskiego „Carrington”. Dostarczane są wstępnie sprawdzane pod kątem wycieków.

Nadmuchiwane kajak „Miętus 100”

Dla porównania, pod uwagę parametry Series 100. Łódź rankingu łatwe uniwersalne naczynia nadmuchiwane. Odpowiednie ona rybaków, myśliwych, sportowców i turystów, którzy są przyciągane do ruchu pływania. Główną zaletą „miętusa 100” – mała masa, znacznie ułatwia transport i umieszczenie w stanie roboczym.

Zaostrzony uniesiona część nosa poprawia właściwości jezdne łopatkę, zmniejszając w ten sposób oczyszczania wody i odporności na fali. Naczynie dwuwarstwowy jest wyposażony w parę siłowników pneumatycznych umieszczonych w przypadków. Dolna część jest wykonana z PVC do kręgowego Dacron. Naczynie jest wygodny do transportu, ale wymaga starannego traktowania.

charakterystyka

Kajak „Miętus-100” ma następujące parametry planu technicznego:

 • Cel – wędkarstwo, turystyka, rozrywka.
 • Szerokość – 92 cm.
 • Wysokość wyżywienie – 27 cm.
 • Urządzenie cylindra – podwójne typu warstwy.
 • Elementy ramowe – nie.
 • Dół – typ zewnętrzny.
 • Waga – 6 kg.
 • Pojemność – 1 osoba.
 • Długość – 2,4 m.
 • Indeks obciążenia ilość – 100 kg.

test

Następnie zastanowić się, jak zachowuje się woda łódź. Kajak „Burbot-225” waży 8 kg, to standardowa konstrukcja z pary cylindrów pneumatycznych i dolnej części PVC. Zestaw jest sam statek i zestaw naprawczy. Siedzenia muszą dodatkowo kupić więcej.

Okręt kontroli wiosła z pojedynczym ostrzem. To nie jest bardzo wygodny, ponieważ zwiększa prawdopodobieństwo rozpryskiwania na pasażera. Niektórzy rzemieślnicy zmieścić koła (okazuje katamaran naturze). Wykorzystuje grubą żyłkę, owinął kierownicy i pedałów. Taka konstrukcja znacznie upraszcza zarządzanie, charakterystyka nie cierpi, za wyjątkiem wyglądu. W dół nadmuchiwanych łodzi testy wykazały dobrą pływalność i prędkość, a przy pełnym obciążeniu i lekkiego obowiązku.

Kajak „Miętus-300”: Opinie

Informacje zwrotne od właścicieli sugerują, że powyższe łódź jest skromny i solidny kajak do połowów. Jej głównym atutem jest przystępna cena i niska waga. Gdy masy 10 kg, a długość 4,4 m Pokój „Burbot” z cylindrów wewnętrznych jest rzędu 12 tys.

Wśród zalet użytkowników zauważyć, co następuje:

 • Lekka, łatwa do przenoszenia.
 • Komfort w konserwacji i naprawy.
 • Godna zdatności wydajność i pojemność.
 • Możliwość skompletowania (instalacja zaburtowym silnikiem lub steru).

Przez minusy konsumenci rangi administracji niewygodne, ubogich sprzętu. Reszta kajaka wykazały doskonałe wyniki w swojej klasie.

remont

Uważany kąpielisko ma wysokie opady, które pozwala przezwyciężyć wszelkie płytkiej wodzie i długoterminowych przepływów. Dno jest dość silny, ale to może ulec uszkodzeniu w pewnych okolicznościach. Za pomocą dołączonego zestawu naprawczego, który pomoże rozwiązać problem szybko. Jak wynika z odpowiedzi właścicieli, plaster znajduje się w ciągu kilku minut, nie trwa długo i niezawodnie.

Jeśli porównamy „Miętus” i „Pike” na podstawowe parametry, możemy zauważyć, że czyni je jedną firmę – CB „Stalker”. W „szczupak” ukazuje się jako wiarygodny łodzi. Jednak „Miętus” bardziej przestronne. Pozwala to na prowadzenie 300. wersji do 4 osób dorosłych.

Na koniec

Kajak „Miętus”, którego opinie są przedstawione powyżej, okazała się być bardzo wiarygodne łódź, biorąc pod uwagę jego przystępnej cenie. Projekt jest prosty, wykonany z wysokiej jakości materiałów. Konsumenci oznaczyć z dużą łatwość konserwacji i trwałości lub licznik boczny fali. Popularność tej serii jest również zwiększona ze względu na szeroki zakres modyfikacji, możliwość instalowania zbiorników krajowych lub zagranicznych, a silnik zaburtowy i sterowania. Ogólnie uznawane kąpielisko – to wszechstronny nadmuchiwane kajak, całkowicie uzasadnia się w tej sprawie.