740 Shares 7732 views

Jaki powinien być kij do hokeja z piłką do dziecka

Hokej – bardzo dynamiczna gra, która wymaga specjalnego zespoły spójności. Nie najmniej rolę w osiąganiu dobrych wyników jest tu obecność przyzwoitym stroju. Aby rozpocząć grę koniecznie wymaga niezawodne, wygodne i funkcjonalne miotacz dla bandy.


Główne parametry

Jakie funkcje inny kij do hokeja z piłką? Zdjęcia prezentowane w niniejszym materiale wskazują, że ten inwentarz być przydzielane w pierwszej kolejności istnienie złożonej haka.

Wśród innych różnic w stosunku do produktów, które są stosowane w leczeniu podkładki na powłoce lodowej, warto zauważyć, mniejszą długość (od 110 do 125 cm) i stosunkowo niewielką masę (około 450 g).

Długość działa bardzo podstawowym parametrem w doborze środków do dryblingu. Tak więc, zanim kupisz, dziecko zaleca się chwycić kij oburącz i chudego haka na podłodze, można przenieść produkt w dłoni. Tak więc można zobaczyć, jak wygodne będą czuć się w trakcie gry.

Oczywiście długość niespełnienia wymagań dziecka, kij do hokeja z piłką można ciąć. Jednak, aby uciekać się do takich środków należy tylko w skrajnych przypadkach, pierwotnie zakupionego rozmiaru produktu.

Na ogół takie urządzenia są dobierane w zależności od wieku dziecka i jego rozwoju. To naturalne, że przyklejają się do bandy dzieci powinny być krótsze i mają niską wagę w stosunku do akcji, która jest wybrana dla osoby dorosłej.

haczyk

Wybierając kij do gry w piłkę zwrócić szczególną uwagę na zakręcie haka. Doświadczeni gracze używają wygodnych chłodne zakrzywione haki minimalnej wielkości. Dzieci, które są po prostu dołączone do tego sportu, w celu zwiększenia odsetka udanych odsłon pocisku jest zalecane, aby wybrać klub z ogromną część pracy.

Przed użyciem kija do hokeja z piłką zdecydowanie owinięty skórzane pasy lub taśmy klejącej w rejonie haka. Takie podejście do przygotowania spisu poprawia tłumienia podczas uderzenia i pozwala na podawanie skręcone kulki.

teraz również dostępne dla graczy trzymać się z wymiennych haków. To rozwiązanie jest najlepszym rozwiązaniem dla dzieci, które są w stanie określić najbardziej komfortową częścią roboczą w grze.

Materiały konstrukcyjne

Kije do gry w piłkę na murawie wykonane z naturalnego drewna. Produkty dla dzieci często są wykonane z wytrzymałego i lekkiego tworzywa.

Trzeba też wspomnieć o jakości kijów golfowych wykonanych z następujących gatunków drewna:

  1. Produkty wykonane z drewna sosnowego – umiarkowaną wagę i dają poczucie zwrotność podczas dryblingu na placu zabaw.
  2. Birch kije – ważki, ale jednocześnie niezwykle wiarygodne.
  3. Jesion i olcha – mają najwyższe wskaźniki wytrzymałości na zginanie. Dlatego trzymać hokeja z tych materiałów mają długą żywotność.

poziom istotności

Zasadnicze znaczenie w trakcie gry są wskaźnikami sztywność i sprężystość patyku. W przypadku wyboru takiego urządzenia zgodnie z określonymi parametrami, specjalny Skala ocen od 65 do 120 °.

Wysocy gracze z silnymi rękami powinny dać pierwszeństwo najbardziej sztywnego kija. Optymalnym rozwiązaniem dla dzieci – miękkie wyroby ze wskaźnikiem sprężystych 65-75.

Konkludując

Przecenić rolę dobrego miotacz prefabrykowany w grze w piłkę na murawie jest trudne. Wybierz akcji dla dziecka powinny być oparte na parametrach ciała, osobistych potrzeb i wygody. Najważniejsze, aby wziąć pod uwagę wszystkie cechy produktu, które mogą mieć wpływ na sukces gry i wyników sportowych.