115 Shares 5126 views

Fury rower: opinie. Kolarstwo górskie: Dane techniczne, ceny

Sport styl życia zaczyna się od pozyskania odpowiedniego sprzętu sportowego, i to niekoniecznie muszą być trenerów lub hantle, może być lubiany od dzieciństwa rowerze – tylko tym razem bardziej nowoczesny niż ten, na którym nauczył się jeździć.


Rowerów – to jest świetnym rozwiązaniem dla kogoś, kto nie wykonuje tylko te emocje i adrenalinę, jest idealny dla osoby, która chce, aby od czasu do czasu po prostu przejechać na wsi, podziwianie widoków i spokój.

Co więcej, był to rower będzie nie tylko poprawić swoją kondycję fizyczną, ale również znacząco poprawić zdrowie.

We współczesnych miastach rowery mogą również ubiegać się o tytuł pojazdu, ponieważ bezczynności w korkach nie są w każdy gust, a zdrowy styl życia staje się coraz bardziej popularne, a nawet modne. Ale lepiej jest wziąć rower jako hobby, rzecz, która jest zabawa, szczęśliwy i daje wiele pozytywnych emocji.

Być obiektywne, nowoczesny rynek rowerów jest dość zróżnicowana, ale stosunek „Wysoka jakość – za rozsądną cenę” nie ma wiele modeli i producentów. A jeśli chcesz stać się właścicielem dobrego roweru górskiego, ale nie chce mu zapłacić wygórowaną sumę, należy zwrócić uwagę na model Fury producenta – Japoński rowerach można przyjemnie zaskoczą.

Dlaczego Fury preferujesz?

O Fury wie każdy, kto bierze rower jest poważniejszy niż tylko zabawki. To ciekawe, że Fury może być postrzegane nie tylko profesjonaliści, ale także początkujących, którzy chcą stać się właścicielami sprzętu naprawdę przyzwoitego roweru. Ponieważ producent produkuje i dzieci nastolatków i modele, rynek objęty nich jak najwięcej, co pozwala na pretendować do bycia liderem sprzedaży zasłużony. Dlaczego wielu konsumentów ufa japoński producent i dlaczego większość opinii o tym tak pochlebne, dzisiaj wiemy.

Trochę historii

Dzisiaj w największych producentów rowerowych, którzy osiągnęli uznanie na poziomie międzynarodowym, także japońską Fury marki.

zaczyna on swoją historię w niezbyt odległym 1997 roku. To było wtedy, że inżynier Benzhiro Matsuoka był w stanie zgromadzić na rowerze, że jego zdaniem, przewyższa wielu modelach dostępny, i nazwał jego wściekłości. Stało się to w mieście Niigata, gdzie bardzo szybko otworzył pierwsze biuro w szybko rozwijającej się marki. Zaledwie cztery lata zajęło innowacyjne pomysły naszych inżynierów dokonaniu marki słynnego Fury we wszystkich częściach Japonii, a następnie zaczął mówić o tym i podziwiać go na Tajwanie, w Chinach, czyli na rynku międzynarodowym już jest łatwo osiągalne.

Na rynku europejskim każdy rower Fury opinie podziw powoduje niemal natychmiast po jego prezentacji, ponieważ każdego modelu – jest to rower, który jest idealnym miejscem do wypoczynku na świeżym powietrzu, nie tylko w mieście, ale także w środowisku naturalnym. Dlatego Fury nie stracić kupca.

Zalety, które są podziwiane Fury

Pomimo niskiej ceny, każdy rower Fury opinii podziw dlatego, że cechy nie są gorsze od droższych modeli innych marek. Jeśli mówimy o najważniejszym z nich korzyści, należy zwrócić uwagę na następujące:

Wykorzystanie technologii hydraulicznego dla wszystkich stali, jak również modeli aluminiowych. Podobny charakter technologii tylko do drogich rowerów górskich, a marka szeroko Fury używa go dla wszystkich modeli, które oferują na rynku.

– Ponadto, każdy rower Fury (potwierdzenie opinii) jest wyposażony w napęd Shimano, niż nie może pochwalić się konkurenci.

– Prawie wszystkie modele (wyklucza Teenage modelu ze stali) mają co najmniej 21 biegami. Ale inne marki są gotowi zaoferować tylko modele w tym przedziale cenowym, które wyposażone są w 18-biegową.

– rama roweru felgi i opony są ozdobione logo marki, co daje rower atrakcyjny, markowym wygląd.

Co jeszcze przyciąga kupujących Fury?

Aby dostać się w najlepszych producentów rowerów, które są uznawane na poziomie globalnym, marka Fury dodano kilka podkreśla w swoich produktach:

– Nie każdy tani rower górski aluminiowy posiada prawdziwym podwójne felgi, ale producent of Fury wyposażonego wszystkich modeli;

– na obręczach stalowych modele nie tylko wyglądają jak wzmocnione i są rzeczywiście wzmocniona;

– cały rower górski Fury, w zależności od modelu, wyposażone są w zupełnie różnych miejsc w kolorze podobnym do „wyjątkowość” naprawdę jak właścicieli;

– Są one również wyposażone w kolorowe szprychy i sutki, co sprawia, że rower był jeszcze bardziej wyjątkowy;

– Oczywiście, wszystkie modele posiadają kroki, wszystkie aluminium Fury są kroki, które mogą być regulowane;

– kółka z ekscentryków – takie skórka maksymalizuje łatwe do transportu roweru w samochodzie.

O projekcie

Dla wielu konsumentów, że pierwszym punktem, który jest przechowywany i staje się najbardziej ważkie jest wygląd motocykla Fury. Oni są naprawdę niezwykłe, z elegancko zakrzywioną ramą, na tyle jasny, że jest ich konstrukcja jest samowystarczalny. Etykiety i odpowiednia kombinacja kolorów stworzyć harmonię, która przyciąga nawet przez przechodzących ludzi. Jazda na Fury, pozostają niezauważone jest niemożliwe.

Należy również stwierdzić, że w wielu opiniach widać widzenia konsumentów, zgodnie z którym Fury zwany „ustawodawca trendów mody rowerowej.” Niektóre cechy wzoru Fury widać w kolekcjach nowych modeli motocykli innych producentów, które przyjdą na rynek później.

O najbardziej popularnych modeli

Oczywiście, w numerze modelu Fury posiada kilka opcji, które zasługują na zwiększony poziom uwagi ze strony społeczeństwa. Takie modele stały się najbardziej popularne i popytu na rynku, powinny one zawierać następujące elementy:

– fury Kibo;

– fury Kanto;

– fury Nagano;

– Fury Frost.

Fury Kibo

Jest to doskonała opcja budżet na rower składany dla miasta. Fury Kibo rower jest wyposażony w siedem-szybkości, wykonane ze stali, a jego wygląd jest bardzo podobny do modelu tego samego producenta Deki, Deki stworzony wyłącznie z aluminium. Specjaliści rowerze rower odróżniają go od innych producentów, które uzyskać Fury Kibo w jednej kategorii cenowej, ponieważ posiada nowoczesną ramę, która jest pozbawiona dna piór, ale „uzbrojoną” węzeł Zgredek. Te cechy pozwalają rower jest bardzo lekki i kształt prawie jedną ręką. Kibo – te składane rowery Fury, który zadowoli więcej niż jeden rok, nawet najbardziej zapalony jeździec rower, jak japońskiego zespołu jest zawsze wysokiej jakości.

Fury Kanto

Ten piękny stalowy rower Fury opinie podziw zarobione przez fakt, że łączy lekką wagę (zaledwie 15,7 kg) w wystarczająco duże koła 26 cali, co może prowadzić 21 prędkości. Posiada hamulce obręczy. Jest idealny do użytku terenowego (tak zwane rowery cross-country), choć jego producent odnosi się również do klasy góry. Dwupasmowa pozwala na wykorzystanie roweru Fury Kanto nawet na najtrudniejszych drogach z dużą prędkością. Opinie potwierdzają, że model ten wstrząsy wywołane na bardzo wysokim poziomie. Dla przyjemnego rodzynek powinien zawierać nowoczesne zakrzywione kierownicę i wysoką podnóżka, który pozwala ustawić rower na praktycznie każdej powierzchni.

Fury Nagano

Wykonany z roweru stopu aluminium Fury Nagano przypisać liczby roweru biegowego. Ma 26-calowe koła, bardzo nowoczesne i niezawodne hamulce tarczowe, które są istotne dla rowerów z kalejdoskopu w 21 prędkości. Widelec podoba jej miękkość, tak że żadne nagłe szarpnięcia – tylko wygodne hamowanie. Rower wygląda bardzo stylowy i waży zaledwie 15,2 kg.

Istnieją, oczywiście, podwójna obręcz, która pozwala również rower do poruszania się po drogach górskich bez uszkodzenia samej konstrukcji.

Fury Frost

Rower Fury Frost wpływa nie tylko ich wygląd, ale również zestaw cech, który łączy w sobie ten model jest dość tani (około 24.500. Rubli).

Ten rower nadaje się nie tylko do jazdy na nartach na prawdziwym śniegu, ale także pozwalają na bardzo pewni rowerzysta, który ras naprzód w błota i bagna. Osiem prędkości dla takiego „potwora śniegu” to za mało. Oczywiście, ten model ma znacznie lepsze wyniki hamowania, ponieważ takie opony są przeznaczone przylepnych mających całkiem różne cechy. Nawet Pedały są wyposażone w kolce, aby uniknąć zwiększenia poziomu zagrożenia podczas jazdy. Zatem pedał stworzony z odlewu aluminium. Szerokość opony pozwala przenieść rower pewnie nawet bez groźby świeże opady śniegu lub poślizg przy dużej prędkości.

Dowiedz się, jak wybrać rower

Istnieje kilka prostych zasad, które można stworzyć swój własny algorytm wyboru idealny rower. Więc opinie potwierdzają, że aby nie stracić z takiego zakupu, należy zwrócić uwagę na następujące czynniki:

Informacje o marce. Nic dziwnego, że miliony klientów już stali się posiadaczami rowerów tego konkretnego producenta.

Jakość. Na Fury – priorytet. A jeśli dla Ciebie ważne jest, że rower był lepszy jakościowo niż odpowiedniki z tej samej kategorii cenowej, wybierz Fury.

Waga. Fury zapewnia swoim klientom wystarczająco rowerów światła, co oznacza, że nie stać się ciężarem dla nawet najbardziej kruchej pani.

Cel. Jeśli jedziesz na nowy rower tylko w mieście, nie ma potrzeby wydawać pieniędzy na wariancie górskich. Lepiej wybrać model prosty, ale hardy, wówczas najdłuższy spacer przyniesie Ci wiele radości.

Warto pamiętać, a na korzyściach płynących z jazdy na rowerze

Fury ich rowery są wykonane z miłością, jako producent rozumie, że wielu ich klientów każdy rower – to prawdziwy, co pozwala na zachowanie dobrej kondycji. W chwili obecnej, wyposażony we wszystkie niezbędne funkcje rower górski można uzyskać wiele przyjemności z takiej rozrywki, twórcy marki jest znana i stale doskonalić Fury Spółki przez rowery. Producent podczas międzynarodowego uznania nie pokazują się jako taki, który jest gotowy na tym poprzestać.

osobno Kilka słów o transmisji

Fury nie chce skąpić na jakość swoich produktów, więc używają transmisji Shiamano (stojak rower) – światowej sławy marki, który jest używany dla najlepszych modeli rowerów innych producentów. Ale Fury wykorzystuje je we wszystkich swoich modeli. Kupujący dawna sobie sprawę, że zakup Fury rower, można uzyskać silną i trwałą modelu za bardzo rozsądną cenę.

Firma Fury: Rowery pomocników

Rowery będą mogli pomóc:

normalizacji masy ciała. Kolarstwo to jedna z najbardziej odpowiednich opcji dla osób z nadwagą.

Poprawa stanu układu krążenia, a także do normalizacji ciśnienia tętniczego. Regularna jazda na rowerze będzie zawrócić do ciebie serce zdrowego, silnego światła i doskonałej wydajności ciśnienia.

Napięcie mięśniowe. Rower – jest to symulator, gdzie realne wsparcie tonem wszystkie grupy mięśniowe. Należy zauważyć, że rower Fury zaprojektowany tak, że ciało ludzkie wzięli najwygodniejszej pozycji, w których obciążenie nie wstajesz.

poprawa stanu skóry. Aż zaskakujące jest to, jak się może wydawać, ale to prawda. Ze względu na fakt, że krew nie stagnacji w naczyniach krwionośnych, mięśnie pracują regularnie i dana osoba jest na świeżym powietrzu w tym czasie, skóra dosłownie kwitnie. Jeśli chcesz pokonać rozciąganie lub zwiotczenie skóry naprawdę Care – szybciej na rowerze i oglądać wyniki!

korekta. Zaledwie kilka tygodni regularnej jazdy wpływa kontury figur, można zauważyć, że stały się one bardziej stonowana.

Fury oferuje nie tylko uniwersalne rowery, ale również model dla kobiet, dla mężczyzn, dla nastolatków i dzieci.

Tak, prawdziwy podziw dla produktów producenta zasłużony. Mimo, że niektóre nowoczesne kupujący stonowane wzornictwo, podczas gdy inne – jakość wykonania, a jeszcze inni po prostu zakochałem się w jakości roweru, wszystkie te czynniki sprawiają, że możliwe do przeprowadzenia producent Fury na jedne z najlepszych na rynku zasłużenie.