157 Shares 5063 views

Butterfly Knife: balisong Społecznej

Broń biała hipnotyzujące, hipnotyzujące, paraliżuje wolę wroga. Ale chyba żaden nóż nie może być porównywana z balisong, który nazywany jest również nóż motylek. Noże te zostały wykorzystane i filipiński mafia i fliper amerykański, czarnoksiężnicy polinezyjskie i rosyjskim Gopnik. A wszystko dlatego, że w pozycji wypalania, jest on w ułamku sekundy. Konstrukcja bez pęknięć, bez sprężyny, bez zaparcia, co zwiększa użyteczność noża.

metody ostrzenie

Kształt ostrza może być absolutnie każdy. Najważniejszą rzeczą – że jest ona całkowicie mieści się w uchwycie. Ostrzenie noża może być dwojakiego rodzaju – jednostronne i dwustronne. Jeśli ostrzenie jest stosowane po obu stronach, to nazywa się ostrze sztyletu. Jeśli motyl nóż naostrzony tylko po jednej stronie, nazywa się to niebezpieczne.

Dlaczego jest tak zwany „motyla” i balisong?

Co robi nóż motylek wymagana jest nazwa? Po tym wszystkim, nie blade, bez uchwytu, ani nóż na motyla nie podoba. Odpowiedź na to pytanie staje się oczywiste, gdy spojrzy się na torze, która pozostaje pod ręką podczas otwarcia noża. Tutaj po prostu przypomina motyle. Drugi tytuł łatwiejsze. Balisong – jest to jeden z filipińskiej obszarze, gdzie były one unikalne, nic na podobnych eleganckich noży. Można również znaleźć nazwę „Batangas” zamiast „nóż motylkowy”, który wziął swoją nazwę od prowincji Filipin.

braki

Musisz zapłacić za wszystko, łącznie z pięknem nożem. Butterfly Knife ma parę znaczne braki. Po pierwsze, stosunkowo krótki i wąski łopaty, która jest zawsze mniejsza od uchwytu. Po drugie, połączenie zawiasowe latać bardzo szybko, jeśli są one wykonane z biednych jakości materiałów. Wreszcie, uderzające siłą w tym nożem nie jest wysokie ze względu na tych samych przegubów. Ale ostatnia wada powodzeniem zrekompensowany przez psychologicznego wpływu tego rodzaju krawędzi na wroga.

Gdzie są źródła popularności

Noże motylkowe stały się szczególnie popularne po I wojnie światowej, kiedy to w celu polepszenia rynkową nowej marki, wynalazł wiele mitów. Ale pierwsza fala popularności była dość szybka. Druga fala została wywołana przez hollywoodzkiego hitu, gdzie motyl nóż jest pokazany jako bardzo niebezpieczną bronią mafii. W takich filmach, noże sprężynowe były prawie głównymi aktorami w ramce. Dlatego dziś, jeśli chodzi o mieszkańców noża Butterfly – bardzo niebezpiecznej broni.

Najciekawszym

Wszystko wyjątkowy nóż motyl – tak szybko, otwarcie i zdolność do wykonywania trudnych akrobacje. W rękach nóż mistrza i prawdą jest, jak fruwające motyla.

Balisong – wielka pamiątka. wielkość ostrza może zmieniać się od 10 do 29 centymetrów. Noże z ostrzami dłuższych niż 29 centymetrów na Filipinach zakazane przez prawo.

Jako broń, należy to dość trudne, a oni wiedzą, jak korzystać z urządzenia. Szkiełka uchwyt w dłoni, jakkolwiek skuteczne ciosy tylko glancing, a nie na ostre przedmioty.

Troska o taki nóż jest bardzo prosta. To jest wystarczające, aby przemyć wodą i osuszyć do włosów. Zawiasy mogą być wykonane z dowolnego oleistej cieczy hydrofobowej smaru.