747 Shares 2467 views

Przed CSS – oryginalny, wygodny, praktyczny

Pseudo-elementy i pseudo-klasy CSS: przed, po, najedź, aktywny, etc. – skuteczne okazja, aby poprawić jakość i uprościć miejscu egzekucji, z wyłączeniem kodu JavaScript-handler na oczywiste, nie wymagają kompleks wzory reakcyjne, elementy wydarzenia, dialogi i działania użytkowników.


Pseudo wygodne, wielofunkcyjne, mają znaczący i wiele właściwości wyboru dla prostych i złożonych patelnie Copyright: jak oryginalna przyciągną uwagę, bezproblemowo wyjaśnienia działania niezbędne do wprowadzenia wskazówkę we właściwym miejscu.

Wielkie perspektywy otworzyć podczas określonego adresu URL () w treści pseudo. Rzeczywiście, ta opcja otwiera nowe horyzonty, zarówno pod względem pobierania czegokolwiek na stronie, a także możliwe uruchomienie czegokolwiek gdziekolwiek

Charakterystyczną cechą pseudo

Pseudo (:: przed CSS :: after) różni się od elementów, selektorów i pseudo-klas, które pierwotnie nie istnieją w drzewie dokumentu. Być może w praktyce nie jest to szczególnie ważne, ale jeśli weźmiemy pod uwagę kwestię umieszczania treści na stronie, można zaufać właściwości content coś pożytecznego dla wyszukiwarki nie ma sensu.

Pseudo :: przed CSS pozwala na dodawanie treści do elementu i :: after – po. Zawartość opakowania może różnić się od prostego do złożonego formatowania tekstu pod względem właściwości CSS, ale bez znaczników HTML. Pseudoodległości mogą zostać całkowicie umieszczona wewnątrz elementu, które jest połączone, ponieważ znaczenie przed i po jest względne i komórkowego. Nie można po prostu określić położenie, ale także rozmiary, kolory, tła, czcionki i korzystać z innych funkcji CSS.

Jak pseudo CSS, przed i po poprzedzone są symbolem „:”, ale standardem CSS3 zalecane „::”. Aby przetestować szczególne zastosowanie na stronie nigdy nie będzie więcej niż niektóre przeglądarki lub wersje mogą po prostu nie zauważyć szczególną pseudo.

Ogólne Warunki Korzystania

Poprzez umieszczenie np elementu div class = „opisujący scElement” i treści „Element” do strony, wskazując w stylu CSS Arkusz:

.scElement {
STANOWISKO …;
z-index …;

}

można zastosować pseudo ": hover" pseudo i ":: before" CSS:

.scElement: hover :: before {content: 'przedrostek'; kolor …; background-color …;}.

Następnie po najechaniu kursorem myszy przed słowem „element” pojawi się słowo „prefiks”, który zmieni kolor liter i tła.

odmiany treści pseudo

Jeśli nie określić właściwości pseudo, będą takie same, jak w przypadku głównego elementu – scElement. Można określić adres URL, a następnie właściwość content: url ( '/ scBox / rm-v / SC-rights.png'), gdy kursor pokazuje obraz na elemencie. W przypadku treści: "03B1 " pojawia matematyczny symbol "alfa", ale używać znaków specjalnych: "& nbsp;", " & lt;", "& laquo;", "& raquo;" a inni nie – zostaną one wyświetlone, jak jest.

Dozwolone wiele opcji, aby określić zawartość pseudo-: normal „tekst”, url (), ciąg znaków szesnastkowych, patrz: open-quote / Close-cytat, lub no-open-quote / no-close-quote itp Jak może być wskazanie pozycji absolutnej zawartości. przez właściwości stylu, stosując wcześniej, CSS umieści pseudo gdziekolwiek w elemencie, do którego jest podłączony.

Można łączyć jednoczesne korzystanie z przed i po. Dlatego umieszczenie znaków za pomocą CSS przed treścią, można uzyskać różne efekty, łącząc różne pseudo-klasy i pseudo-elementy, zaskoczyć gości, nie wydając jednocześnie nawet jeden bajt kodu JavaScript.

Funkcje pseudo

Dla ich oznaczenia przyjęte „:” charakter, a także w odniesieniu do pseudo, ale w przeciwieństwie do CSS3 pseudo zazwyczaj oznaczone przez „::”. Przeglądarki, które ją zrozumieć, dostrzec oba oznaczenia. Luki w nagraniu jest niedozwolone, ciąg nagrywana i pseudo (lub tylko) pseudo nagrany razem:

scElement: hover :: before {content: 'przedrostek'; …}

scElement: aktywny po {zawartości: 'rozszerzenie'; …}

Ważne jest, aby pamiętać: CSS przed wyczerpaniu zawartości witryny. Style nie są związane z treścią strony. Pseudo – nie jest wyjątkiem. Nie są one wyświetlane w drzewie DOM i niepożądane do korzystania z nich w odpowiednich sekcjach miejscu – w treści, że nie dostaną.

Korzystanie z „” i „::” jest obsługiwany przez platformy mobilne oraz nowoczesnych przeglądarek, ale sprawdzić prace nad starszymi wersjami często nie są zbędne.

Zawartość pseudo-nieuwzględnione w treści witryny. To nie będzie widać wyszukiwarek. Jak wykorzystać tę okoliczność – w zależności od konkretnej sytuacji, ale możliwość korzystania z CSS przed, jak i po, samodzielnie lub w zespole, ciekawe kiedy zawartość jest url (). Bezpośrednie wykorzystanie treści pseudo linki do witryny, pozwoli mu pobrać plik, na przykład zdjęcie.

Możliwość zmiany stylu plików w Internecie (kaskadowe arkusze stylów plików – bez wyjątku) nie koliduje z formularza i użyć pseudo ponieważ jest wygodny w danym momencie, w algorytmie miejsce właśnie w zależności od działań odwiedzającego.