602 Shares 7791 views

"Międzynarodowy" obóz. Jaka jest niezwyciężoność ducha?

Dosłownie w tłumaczeniu z angielskiego comeback – "return". Do tej pory koncepcja ta jest szeroko stosowana w słowniku młodzieży w Rosji i często jest używana w slangu lub tematykach sportowych. Można zatem powiedzieć o kambeku, że taka definicja jest zrozumiała i ma zastosowanie w środowisku współczesnej młodzieży.

Pojęcie "campback" w sporcie

Ogólnie rzecz biorąc, słowo "campback" jest używane w sporcie drużynowym, gdy jeden z klubów w trakcie gry jest dość opóźniony za przeciwnikiem, a jednocześnie w finale spotkania jest zwycięzcą. Komentując takie mecze, często używają epitetów "niesamowity cambeck" lub "niesamowitym oddania siebie i zdolności do walki do końca". Takie spotkania, kiedy drużyna przegrywająca z beznadziejnymi stratami w końcu złamie zwycięstwo, daje pozytywne nastawienie do graczy, a następujące gry mogą być skuteczne na tle tego wzrostu.

Użycie słowa "campback" w codziennym życiu

Co oznacza "kambek" w codziennym życiu można zrozumieć z rozmów dzisiejszej młodzieży. Używają tej definicji, gdy chcą powiedzieć o powrocie kogoś lub czegoś. Warto zauważyć, że w ogóle angielskie słowa i wyrażenia są mocno zakorzenione w leksykonie nastolatków i stały się coraz bardziej używane.

Najlepsze piłki w historii współczesnej

Mecz pomiędzy Niemcami a Szwecją w kwalifikacyjnej rundy Pucharu Świata 2014, która odbyła się 16 października 2012 r. I zakończyła się remisem z wynikiem 4: 4, zawierała niesamowity szwedzki gobak. Niemcy spokojnie i konsekwentnie prowadzili na koncie cztery bramki po pierwszej połowie i bez większego kłopotu przynieśli sprawę do zwycięstwa. Szwedzi z kolei próbowali odwrócić przebieg spotkania i osiągnąć co najmniej cel prestiżu. W rezultacie ostatni gol strzelił w 93. minucie, a Szwecja wygrała.

Finał najbardziej prestiżowego turnieju piłkarskiego – Liga Mistrzów – w 2005 roku miał ekscytujący scenariusz. Kambek w futbolu na tak wysokim poziomie – rzadkim zjawiskiem. Wtedy włoski "Milan" w grze z angielskim "Liverpoolem" wydawałby się być dobrym rezerwą na zwycięstwo, a po pierwszych czterdziestu pięciu minutach prowadził trzy bramki, ale angielski za to i są uważani za przodków piłki nożnej, ponieważ starają się wykorzystać wszystko do zwycięstwa . "Liverpool" porównuje wynik i w wyniku rzutów karnych zdobywa cenne trofeum.

W 2004 roku, w finale FA Cup, są dwa kluby mistrzowskie Manchester City i Tottenham. Ta gra była hojna z celami i zawierała wyjątkowe piękno go-keek. Czym jest piłka nożna dla angielskich fanów – nie muszą mówić, są najbardziej żarliwymi fanami na świecie. Tego dnia kibice z Manchesteru zachwyceni byli do rana, bo ich klub wycofał się z meczu, tracąc trzy bramki podczas spotkania.

W odległym roku 2001 Londyn "Tottenham" przebywał także w Manchesterze i odbył mecz w mistrzowskich mistrzostwach z lokalnym "Manchesterem United". Zespół mistrzowski gospodarzy przed grą i nie wyobrażał sobie, że będą zgodzić się na trzy bramki do przerwy. Bez zmian Sir Alex Ferguson, nawet w pierwszej połowie spotkania, wydał Slusher w jakiś sposób odwrócić przebieg spotkania, ale zespoły udały się na przerwę 0: 3 na rzecz gości. Podczas przerwy, Ferguson znalazł właściwe słowa, a dwa szybkie przełęcze Beckhama, wraz z jego audycjami, doprowadziły do niesamowitego powrotu. Co się dzieje na trybunach "Old Trafford" – nie można wyrazić słowami. Ostatecznie, United spędził piękną drugą połowę i zasłużył wygrał z wynikiem 5: 3.