251 Shares 9094 views

konsultacja damska (Ukhta): doświadczeni specjaliści i przyjazna atmosfera

Ukhta znajduje się w Republice Komi, trzysta kilometrów od Syktywkaru. Jego populacja wynosi około sto tysięcy ludzi, a to drugie co do wielkości populacja w Republice Komi.

Zdrowie w mieście Ukhta

Naturalnie, taka liczba osób w mieście ma wiele różnych instytucji edukacyjnych, zdrowie i oczywiście konsultacji damskiej. Ukhta – miasto, w którym śmiertelność z 12 na 1000, podczas gdy wskaźnik urodzeń jest wysoka.

Niedawno, dzięki federalnym programem modernizacji został odnowiony w niektórych instytucjach zdrowotnych Ukhta. To nie był wyjątkiem i klinika miasto, a zatem i konsultacje dla kobiet. Ukhta czekał na naprawę i piękny połowa zaczęła przychodzić do recepcji do ciepłych i jasnych pokoi.

Szef tego wydziału doświadczony lekarz, Elena Batrakova. Wcześniej pracowała na oddziale położniczym, a teraz jej drogę – konsultacje dla kobiet. Ukhta zobowiązany wygląd Elena na świecie około sześciu tysięcy dzieci. Elena mówi, że codziennie chodzi do odbioru co najmniej dwudziestu pięciu kobiet. Praca jest trudna, ale Elena nie wyobrażam sobie innego życia. Dla biura jest chora dusza i był bardzo zadowolony, gdy remont rozpoczął tam.

Jednym z największych problemów był szpital chłodnicze, obwiniać go – stare okna. Dzięki programowi, okna z podwójnymi szybami i przeprowadzono przebudowę pomieszczeń.

Referencje

Ale mimo reprezentacyjny wygląd Teraz ludność narzeka na brak specjalistów i sprzętu w szpitalach, nie jest wyjątkiem i konsultacje dla kobiet. Ukhta, a jego piękny połowy populacji, jest bardzo zainteresowany, czy nie następuje remont szpitala został wyposażony w nową technologię. Oczywiście, nie wszystkie naraz, ale stopniowo stary sprzęt zostanie zastąpiona nową.

Kolejny zestaw zmian musi przejść klinikę miasta i konsultacje dla kobiet. Ukhta, przeglądy opieki zdrowotnej, które są pełne różnych emocji, ma nadzieję, że te zmiany będą na lepsze.