661 Shares 2417 views

Górna prasa: Zestaw ćwiczeń, porad i opinii

Większość kobiet podzielić się błędne przekonanie, że piękny brzuch potrzebuje silnej dolną abs. Jednak, paradoksalnie, aby wyeliminować brzuch wybrzuszenia zmarszczki i nierówności na dnie górnej prasy wymaga wyszkolonych, mięśnie, które ciągnąć cały czas żołądek i sprawiają, że idealnie płaska. Przynieść te mięśnie w tonie wystarczy wykonać ćwiczenia zaprojektowane do pracy przez wszystkich głównych kory mięśni, takich jak bar, a curling w „rower”. Jednakże istnieją specjalne szkolenia koncentruje się na wzmocnieniu niewidoczny obszar problemu – tak można nazwać górne mięśnie brzucha. Najpopularniejsze ćwiczenia wymienione poniżej.

Wyciskając z trakcją

 • Umieścić dwa hantle zwykły ciężar na podłodze w przybliżeniu rozstawione na szerokość ramion.
 • Chwyć muszle i zająć stanowisko dla klasycznych pompek.
 • Opuścić ciało na podłodze i robić zwykłych pompek, wciąż trzymając ręce na hantle.
 • Wracając do pozycji wyjściowej, podnieś prawą rękę do ciała z poziomu powłoki.
 • Przytrzymaj przez kilka sekund, ponownie podjąć pozycji wyjściowej i powtórz ruch po lewej stronie.

Ponieważ górna naciśnij łatwiej poćwiczyć z hantlami, spróbuj znaleźć muszle optymalnej wagi. Dla początkujących wystarczy jednego kilograma. Jeśli ćwiczysz regularnie, należy spróbować uruchomić z hantlami trehkilogrammovyh. Podnieś ręce do ciała, upewniając się, że nie jest tułowia kołysała: szczep górną część brzucha i utrzymać najbardziej stabilną pozycję.

Gięcie – przyczajony – naciśnij

 • Chwycić parę hantlami i ramiona zrelaksowany po bokach tułowia. Dłonie trzeba patrzeć do przodu.
 • Utrzymanie stałych ramion, ugnij łokcie i doprowadzić hantle jak najbliżej do ramion. Natychmiast po tym, ciągnąć biodra do tyłu i dolny do klasycznej przysiadu. Biodra powinna wynosić co najmniej równolegle do podłogi.
 • Wstać do jego pełnej wysokości i rozprostowanie ramion z hantlami nad głową.
 • Wróć do pozycji wyjściowej i powtórz ruch.

Skośne, górny, dolny abs i najbardziej problematyczny obszar kobiet – Hip – Wielka pracowali w tej prostej, ale bardzo skutecznego wykonywania łącznie. Oprócz eliminacji nadmiaru tłuszczu na najbardziej widocznych częściach ciała, trenować biceps, dając ręce bardziej atrakcyjny kształt.

poprzeczne ataki

 • Weźmy parę hantlami i trzymać je w przybliżeniu szerokość barków, dzięki czemu ramiona wiszą swobodnie wzdłuż ciała, a poprzez umieszczenie grzbiety dłoni na zewnątrz.
 • Krok do przodu z prawej nogi i do boku, z prawą nogą był w przedniej części lewej strony (jak z curtsy). Opuść tułów aż prawe kolano nie zgięte pod kątem co najmniej dziewięćdziesięciu stopni.
 • Przytrzymać przez chwilę w tej pozycji, a następnie podjąć pozycji wyjściowej i powtórz na drugiej stronie.

Jeśli twoim celem – top news, ćwiczenia dla dziewcząt oparte na klasycznych przysiadów i wypadów pomoże ćwiczyć odpowiednie mięśnie. W przeciwieństwie do zwykłej różnymi zakrętami i wyciągów nóg, elementów opartych na napięte mięśnie bioder, pozwalają poprawić kształt całego ciała, a nie tylko brzucha i talii.

Stokach narciarskich ekspandery

 • Weź ekspandera nart i wchodzenia na nią z jednej stopy (dwie stopki do najbardziej oporu może być używany).
 • Przytrzymaj końce ekspandera w każdej ręce w odległości szerokości ramion. Gięcia w talii i dolnej części tułowia do tego czasu, dopóki nie jest równoległa do podłogi. Kolana powinny być lekko ugięte, plecy – w naturalnej, wygodnej pozycji.
 • Przechowywać ostrze i pociągnąć chwytaka w kierunku górnej części brzucha. Trzymać tę pozycję, a potem poluzowania i powrócić do pozycji wyjściowej.

ekspander Ski – sprzęt sportowy, w kształcie trochę jak skakanka. Może to być pojedyncze lub podwójne. Podwójny ekspander zapewnia zwiększone obciążenie mięśni, tak aby pracować z jego górna naciśnij używając zazwyczaj łatwiejsze.

Kucki z wyskakując

 • Stań z nogami ramię szerokość od siebie, ręce na swoich stronach. Chwycić parę krążków.
 • Wyciągnij swoje biodra do tyłu, ugnij kolana i na jak najniższym poziomie dolnej części ciała w normalnym, tradycyjnym squat.
 • Umieść hantle na podłogę, a potem skakać wyciągnąć nogi z powrotem do „przestać leżącego”, jak w przypadku tradycyjnych pompek.
 • Następnie wrócić w przysiadzie. Wstać do jego pełnej wysokości, a skok ponownie.

Jak można się domyślać, celem tego ćwiczenia – nie tylko w górnej części prasy, ale także mięśnie tułowia kora, ud, pośladków i piersi. Przynosi wiele korzyści sercowo element – podwójne skoki. Zapewnia maksymalną możliwą spalanie kalorii, przynosząc spełnienie swoich marzeń – uzyskanie idealnej sylwetki.

Zmodyfikowany przysiad dumbbells

 • Przytrzymać dwa hantle tuż powyżej linii barków. Ręce muszą pozostać zupełnie prosto. Przez cały czas wykonywania intensywnie prasowej.
 • Wstać do pozycji wyjściowej, kładąc lewą nogą z przodu po prawej stronie. Nie umieścić swoje stopy na tej samej linii – odległość między nimi powinna nadal być ramię szerokości od siebie.
 • Wyciągnij swoje biodra do tyłu i ugnij kolana obniżyć organizm do normalnego przysiadu, ale z rozwiedzionych stóp. Przytrzymaj przez kilka sekund w tej pozycji, a następnie za pomocą mięśni kory, aby powrócić do swojej pierwotnej pozycji. Wykonać zestaw powtórzeń we wspomnianej pozycji, a następnie umieścić prawą stopę do lewej i duplikat.

Ciężarki dodać odporność i surowość, więc ostrożnie spróbuj przyciąć wagę muszli. Nie martw się o to, co wywiera na górnej prasie bardzo często składają się z treningu siłowego na nogach; w rzeczywistości, do wykonywania przysiadów, pompek i rzuca się to niezbędne do korzystania z tych mięśni szczekać, które często nawet nie napinając podczas klasycznego ładunku na prasie. Skorzystaj z okazji, aby dokręcić brzuch i pozbyć się „bagginess” kosztem naprawdę skutecznych ćwiczeń.

Żaba w barze

 • Pozycja wyjściowa – stop leżący na pompek. Tułowia powinna być linia idealnie proste, zaczynając od ramion i kończąc na kostkach.
 • Wyciągnij prawą nogę do przodu i umieścić ją obok prawej ręki (lub blisko niego). Staraj się nie poruszać biodrami – nie mają żadnego sag lub rosnąć.
 • Zwraca nogę do pozycji wyjściowej i powtórz ruch po lewej stronie.

Ponieważ górna prasa określa atrakcyjność wizualną obszar najbardziej problematyczny – brzuch, nie należy zaniedbać powyższe ćwiczenia. Jest całkiem możliwe, że oni pomogą Ci znaleźć figurę marzeń.

opinie

Dziwne, ale prawdziwe: ćwiczenia na górną prasie zadziwiająco skuteczne, na tyle proste w tej dziedzinie i nie wymaga specjalistycznego sprzętu ani subskrypcji siłowni. A jednak są one niezwykle niepopularne: dziewczęta wolą robić skręty i zwykły „rower”, zamiast koncentrować się na górnych mięśni prasowych. Tymczasem patronami forum sportowego i zalecane odchudzania: obejmować co najmniej dwa lub trzy ćwiczenia na górne mięśnie brzucha w ich codziennych czynnościach, aw ciągu miesiąca można zauważyć widoczne rezultaty.