93 Shares 2328 views

Gdzie kupić podróży w pociągu i jak zaoszczędzić pieniądze kupując podróży

Pociąg dawna doskonały transport dla tych, którzy mieszkają na przedmieściach metropolii i nie posiadają samochodu regularnego ruchu. Ale możliwe, że jak może się wydawać, codzienna podróż do pracy lub do szkoły iz powrotem nie są tanie. A potem musimy szukać okazji do zakupu podróży w pociągu, aby zaoszczędzić pieniądze zarobione.


Rodzaje biletów na pociąg

Istnieje kilka rodzajów biletów na pociąg. Są one wydawane pewną liczbę dni i mogą być wykonane jako jeden, a za kilka miesięcy.

  • Travel „dzień roboczy”. Co jest istotą tego wniosku? Karta jest wydawana w pociągu określoną liczbę dni (od 10 do 25 dni) oraz przez okres jednego miesiąca do jednego roku. Ważny bilet tylko w dni powszednie oraz w czasie, gdy tam przyjść w weekend, ale podczas których ludzie pracują.
  • Podróżować w weekendy. Według tego abonamentu można jeździć tylko w weekendy i święta, a to jest tylko przez jeden miesiąc, nie więcej.
  • Subskrypcja na codzień. Robią się na okres od 5 do 25 dni, a od jednego miesiąca do jednego roku. Na takim certyfikaty podróży mogą jeździć codziennie.
  • Subskrypcja, sporządzony na wielu trasach. Takie biletów obywatele nabyć pewną liczbę wyjazdów (10 do 90). Ponadto muszą one być stosowane w określonym czasie, co jest konieczne, aby określić czy w biurze, gdzie można dostać bilet wielokrotnego użytku, lub w Internecie.
  • Podróże, sporządzona w dni, które są wygodne dla klienta. Jeśli chcesz iść gdzieś w określonym czasie, jest to wygodne, aby zakupić ten szczególny subskrypcji. Ale należy pamiętać, że wybór tych dni wystarczy na okres jednego miesiąca.

Dokonywanie podróżowanie dla beneficjentów

Niektórzy pasażerowie są przyzwyczajeni do całego życia, aby przyjść do kasy i kupić bilety na pociąg, więc pomysł, aby kupić Travel odstraszyć je trochę. Niektórzy ludzie uważają, że jeśli bilet jednorazowy niezawodne – jeśli ją straci, kosztuje o wiele tańsze niż abonament na rok, na przykład. Nie wiesz jak zorganizować podróż w pociągu? Trzeba wcześniej sprawdź cenę na trasach podmiejskich w biurze. Również należy zwrócić się do korzyści, jeśli myślisz o przedstawicieli tej kategorii. Weteranów II wojny światowej, uczestnicy podobnych zdarzeń, o których mowa w przepisach dla dzieci w wieku poniżej pięciu lat, osób niepełnosprawnych i osób im towarzyszących, a także obywateli, którzy byli obecni w Czarnobylu w kwietniu 1986 roku, opiera się na zniżki taryf. A w niektórych przypadkach, darmowe wycieczki.

Jeżeli jesteś świadczeniobiorców, trzeba mieć specjalny dokument. Najczęściej ten tożsamości, które wraz z paszportem muszą złożyć do podmiejskiej kasjera.

Jak zrobić studentów i emerytów bilet

W celu uzyskania wykształcenia średniego, niektórzy uczniowie muszą dojeżdżać pociągiem do innego miasta. A taka podróż może trzepnąć pozwolić rodzicom ucznia. Na uczniów i studentów powinna być dokument, który świadczy o tym, że jest on przeszkolony w danej instytucji. W tym przypadku, gdy dziecko lub młody człowiek otrzymuje wielkości 50% zniżki od ceny biletu w pociągu. Należy jednak pamiętać, że korzyści te są ważne tylko od 1 września do 15 czerwca, czyli przed końcem egzaminów w szkole i letnich uczniów sesji. Należy pamiętać, że w czasie wakacji letnich zniżki na abonament nie ma zastosowania.

A co emerytów? Musisz nauczyć się w podmiejskiej biurze, czy przedstawiciele tej kategorii zniżki podróży położył. W większości regionów obywateli Federacji Rosyjskiej w wieku emerytalnym otrzymują zniżki na podróż w pociągu. Jako seniorzy mają prawo do bezpłatnych przejazdów w autobusach wahadłowych. Więc teraz pytanie brzmi: jak kupić podróży w pociągu do emeryta i studenta, jest zupełnie zrozumiałe.

Pracowników – Specjalne warunki

Niestety, ludzie pracy, którzy muszą stale się do dużego miasta, zniżki na podróże nie są określone. Ale w tym przypadku nie jest droga. Ponownie, to wszystko sprowadza się do podróży pociągiem. To może pomóc dużo pieniędzy zaoszczędzić. W tym przypadku, można kupić bilet miesięczny na pociąg przez ustaloną liczbę wyjazdów. Jest to korzystne, ponieważ jeśli bilet jednorazowy kosztuje 200 rubli, podróży, która obejmuje 60 takich wyjazdów, koszt nie jest tak drogie, jak na taką samą liczbę biletów zwykłych. To dlatego, że większa liczba wyjazdów do wielokrotnego użytku subskrypcji, tańsze jest jeden ruch do kupującego.

Ludzie, którzy pracują w innym mieście, może nabyć dowolną dogodną subskrypcji – codziennie lub tylko na tydzień. Ale są ludzie, którzy pracują sześć dni w tygodniu. Dlatego najlepszym rozwiązaniem byłoby podróży specyficzny i łatwy w obsłudze dla numeru klienta wyjazdów. W tym przypadku, można iść do pracy i kilka razy dziennie, jeśli nagle zapomnieć jakieś ważne dokumenty w domu.

A jednak – co jest lepsze?

Kwestią sporną – co jest lepsze? Kup podróż pociągiem na rok lub miesiąc? Pragnie, aby zaoszczędzić pieniądze, kupić bilet wielokrotnego użytku, raz w roku i nie biorą pod uwagę ilość jego ruchu. Nie trzeba się martwić o to, co musi być odnawiane co miesiąc lub wypełnić liczbę wyjazdów po pewnym okresie. I to nie tylko kwestia ta staje się w oczach ludzi. Wiele ważne, aby wiedzieć, informacje na temat sposobu, aby zaoszczędzić na podróży? W pociągu do Moskwy, na przykład, wiele osób dojeżdża do pracy iz pracy tego rodzaju transportu, zakup biletów wielokrotnego użytku. Nie jest to zaskakujące. Moskwa – największa metropolia w Rosji, a to jest zupełnie naturalne, że każdy dzień tam jest ogromna ilość ludzi do pracy i nauki. Na tej gospodarce trzeba tylko wiedzieć kierunek pociągów elektrycznych. Po tym, zachęcamy do zakupu podróży. Wtedy możliwe jest osiągnięcie znaczących oszczędności, bo w Moskwie, choć zapłacił wyższy niż w innych miastach, ale wymaga znacznych zasobów w podróży.

wniosek

Rozmawialiśmy o tym, co są bilety są one dostępne, zniżki dla uprzywilejowanych kategorii obywateli, uczniów i studentów, a także dla osób w wieku emerytalnym. Stało się również jasne, że aby kupić abonament na miesiąc i rok nie jest tak trudne, jeśli masz pół godziny czasu i trochę chęci. I wtedy można zaoszczędzić czas i środki własne. A droga do pracy będzie dużo łatwiejsze niż to było do tej pory.