832 Shares 5178 views

Phytodesigners – kto to jest? Projektu lub ogród praca

Fitoprojektowanie w ostatniej dekadzie zyskała sporą popularność. I nie bez powodu. Dla każdej wielkiej imprezy ludzie starają się ozdobić pokój z kompozycjami kwiatów. I bez usług mistrzów w tej trudnej materii jest nieodzowne.


Mieszczanie czasami wydaje się, że to, co zostało phytodesigners, łatwe i proste. Siedzieć samemu w zaciszu i ciepła i tworzyć piękne bukiety kwiatów. Ale każdy, kto choć trochę zna tego zawodu powie, że to nie jest rzeczą łatwą. Tak, w porządku.

Trochę historii

Fitodizay – nie jako nowego zawodu, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Nawet w starożytnym Egipcie znany zatrudniony wyjątkowych ludzi, którzy urządzone pokój z kwiatów na święta.

Oprócz zwykłych kwiatów i gałązek zostały wykorzystane w dekoracji umiejętnie tkanych girlandami. I muszę powiedzieć, że do stworzenia arcydzieła przez długi czas utrzymuje nowy wygląd dzięki prawidłowej obsługi kolorów.

Podczas panowania Katarzyny Wielkiej i tam phytodesigners. Ale kiedy zadzwonił w prosty sposób – ogrodników. Ale jeśli spojrzeć na obrazy, stworzonych w tamtych czasach, można zrozumieć, że ludzie, którzy dbają o ogrody Jej Królewskiej Mości nie były tylko ogrodnicy i stworzyć modny teraz fitoprojektowanie.

Phytodesigners – kto to

Aby odpowiedzieć na to pytanie, wystarczy wiedzieć, że słowo „phytodesigners” składa się z dwóch komponentów.

 1. Phyto – od łacińskiego słowa „roślina”.
 2. Design – projektowanie, tworzenie artystycznego wizerunku.

Tak więc, odpowiadając na pytanie, czy phytodesigners – kto to jest, staje się jasne, że dana osoba jest zaangażowana w projektowaniu, tworzeniu piękno za pomocą roślin.

Fitodizayn mocno osadzona we współczesnym życiu człowieka, a ludzie, którzy są właścicielami subtelności pracy z roślinami, rzadko pozostają bez pracy. Phytodesigners w Moskwie i innych dużych miastach są dosłownie sprzedają się jak ciepłe bułeczki. W małych miasteczkach, oczywiście, nie jest tak modne do korzystania z ich usług, ale ludzie tego zawodu, którzy znajdują się w kwiaciarni. A ślub nie został odwołany.

phytodesigners pracy

Co phytodesigners i co jego natychmiastowe obowiązki?

Krótko powiedzieć, człowiek z zawodu jest harmonijna kompozycja z żywych roślin.

Ze względu na fakt, że praca związana z roślinami i wszystko z nimi związane, osoba, która chce do czynienia z przypadkiem, musi wiedzieć, biologii, chemii i podstaw agronomii.

Wydaje się, że phytodesigners zawód wymaga tylko obecność artystycznego smaku. Ale to nie jest przypadek.

Niezbędna wiedza dla phytodesigners

Człowiek musi zrozumieć, w roślinach, aw szczególności:

 • Znać nazwy roślin.
 • Pochodzenie kolorach.
 • Zgodność z różnych roślin w kompozycji.
 • Poznania technik ochrony kwiatów na dłuższy okres.
 • Warunki opieki przez dłuższy rozkwitu i świeżości.
 • Rodzaje i metody nawozu.
 • Warunki hodowlanych kolory.
 • Hodowla-basics.
 • Style i metody zakładów przetwórczych.

Dlatego też, jeśli nie ukończył Wydział Biologii, możliwe jest, aby podjąć specjalne kursy w obrazowym wzorem, a ty jesteś ekspertem.

Gdzie składać fito

Jest oczywiste, że projekt jest odpowiedni dla prawie wszystko, i dlatego musimy phytodesigners? Kto to jest, gdy ogrodnik dba o ogród, a dekoracji zajmuje się projektant krajobrazu?

dom

Bez kwiatów, każdy dom wydaje się pozbawione życia i nudne. Jeżeli mieszkanie jest prawo do umieszczenia rośliny w pomieszczeniach, w pokoju natychmiast przekształcane. Ale nie wszystkie kwiaty są dopuszczone do użycia, na przykład, w przedszkolu lub sypialni. Ponadto bliskość dwóch przeciwnych roślin mogą niekorzystnie wpływać na każdy z nich.

Przyjdź do fitodzayner pomocy. On prawidłowo wybrać żądany roślina będzie jedną harmonijną kompozycję. I zapobieganie niepożądanych roślin w szkółce. I estetyczna strona rzeczy można i nie martw się.

urząd

Teraz to bardzo modne urządzić pokój psychologicznej ulgi w biurze. Dla ukojenia, na odpowiedni moment, kwiaty są odpowiednie. Prawidłowo zaprojektowany fitodizayn pracownicy pomagają się zrelaksować i uciec od ciężkiej pracy. Dobrze zbudowany skład w biurze obniży poziom stresu i zbędnego absorbowania promieniowania.

uroczyste wydarzenia

To gdzie phytodesigners mogą wędrować. Co sprawia, że phytodesigners kiedy został zaproszony na przykład na wesele?

Jego obowiązki obejmują dekorację sali na uroczystości. I konieczne jest, aby brać pod uwagę nie tylko styl wesela, ale także, aby upewnić się, że kwiaty wyglądało pokrojone świeże całej uroczystości.

Bardzo stylowe samochody wykończeniowych ze świeżych kwiatów. Pomoże to również phytodesigners. Nie da rozrzut składem od podmuchu wiatru, a wszystkie warunki w stylu i świeżość są spełnione.

Plusy i minusy zawodu

Phytodesigners – kto to jest? Człowiek, którego praca jest zawsze nierozerwalnie związany tylko z pięknem i bez wad. Czy jest tam w tym zawodzie minusów.

zalety

 • Nieustanne poczucie świętowania.
 • Atmosferę komfortu i ciepła.
 • Praca z materiału naturalnego.
 • Możliwość twórczej ekspresji.
 • Okazja, aby zarobić przyzwoicie.

braki

Muszę znosić złe skóry rąk i braku manicure. Po tym wszystkim, praca jest związana z ziemią, chemikaliów i kwiaty z ostrymi kolcami. I pracować w rękawiczkach dość niewygodne.

Spędza dużo czasu na nogach phytodesigners tworzących swoje kwiatowe arcydzieła.

Praca często odbywa się w czasie wakacji. A ponieważ wszystkie obchody przeprowadzane zwykle w weekendy, nawet w dzisiejszych czasach phytodesigners napięta.

Ale mimo wszystko, ogrodnictwo staje się coraz bardziej popularne.