722 Shares 9897 views

"Suzuki Bandit 250" (Suzuki Bandit 250): zdjęcia i opinie

Japoński drogowy motocykl „Suzuki Bandit 250” ukazał się w 1989 roku. Model został wyprodukowany przez sześć lat, aw 1995 roku został zastąpiony przez wersję GSX-600. Powodem była stosunkowo niska żywotność silnika, który w tym czasie był „przeszkodą” dla prawie wszystkich firm produkujących drogowych i wyścigowych motocykli w Japonii. Należy zauważyć, że silnik sam zasób był duży, jeśli porównamy rowery wykonane w Japonii z podobnych modeli firm europejskich lub amerykańskich. Jednak średnia jakość jest znacznie wyższa niż Japończyków, który stał się tradycją. Stąd stosunek dokuczliwy „Suzuki” troski trwałość silnika inżynierowie.

konkurencja

Model „Suzuki Bandit 250” jest najbardziej popularna wśród rowerzystów, którzy wolą jeździć bez skrajności, przy średnich prędkościach. Przed jej wygląd panowały na rynku, „Honda-CB1”. motocykl drogowy „Suzuki Bandit 250” i po Suzuki Bandit GSF 400 będzie konkurować z „Honda” i nawet pchnął ją. Od pewnego czasu, te trzy modele dostarczane są w mniej więcej równych ilościach w europejskiej sieci dealerskiej. Następnie „Suzuki Bandit 250” zaczęła produkować wyłącznie na rynku krajowym w Japonii.

Konstrukcja układu kierowniczego

Na początku 1996 roku, „dvestipyatidesyaty” powrócił do przenośnika, masowa produkcja rozbudowany, a rower poszedł na eksporcie masowych. Problem trwał do 2002 roku. niektóre restyling przeprowadzono w ostatnich latach produkcji. Na przykład, motocykl z powrotem klipony, z którym w 1989 roku rozpoczyna produkcję w roku, ale które następnie zostały anulowane. Droga dla rowerów nie ma znaczenia, co znajduje się wewnątrz jego kierownicą, he całej konstrukcji lub podzielona na dwie części. Klipony potrzebne dla samochodów wyścigowych, które wymagają trochę pokrętła regulacji, aby dostosować lądowania jeźdźca. Wygoda sterowania rower droga zależy od wielu powodów, ale rower jest łatwo dostosować.

modernizacja

W 1991 roku został wydany przez Suzuki Bandit GSF 250 Limited Edition, która różni się od podstawowej wersji masywnej owiewki, która integruje duże okrągłe reflektory. Na desce rozdzielczej pojawił się czujnik temperatury płynu chłodzącego, które wcześniej nie istniały. Przegrzanie silnika przed ustaloną czerwone światło. Taki sposób sterowania nie jest uzasadnione, ponieważ można łatwo motocyklisty brakuje krytyczny czas wzrostu temperatury, który był pełen pęknięcia całego tłoka. Nowy czujnik ostrzega z wyprzedzeniem o ogrzewaniu silnika i awaryjne wyłączyć zapłon i silnik zatrzymuje się.

W 1995 roku „Suzuki Bandit 250” została sfinalizowana. Silnik w końcu udał się do 40 KM zamiast 45. Jednocześnie został on stworzony przez innego silnika z zmiennymi fazami rozrządu. Ta jednostka napędowa zostały zainstalowane na motocyklach z przedniej osłony więc pojawił zmodernizowanej „suzuki bandit 250-2”. Jednak jej masowa produkcja nie została ustalona, a linia produkcyjna nadal poszedł sprawdzoną wersję podstawową.

Motocykl „Suzuki Bandit” funkcji

Wymiary i parametry wagowe:

 • Długość rower – 2050 mm;
 • Wysokość siedziska linia – 745 mm;
 • pośrednią odległość – 1415 mm;
 • prześwit – 140 mm;
 • Motocykl sucha masa – 144 kg;
 • Zużycie paliwa – sześć litrów na sto kilometrów w ruchu miejskim;
 • Pojemność zbiornika paliwa – 15 litrów;
 • Maksymalne obciążenie – 140 kg;

elektrownia

Motocykl „Suzuki Bandit 250” wyposażona jest czterosuwowym czterocylindrowy silnik benzynowy z następujących cech:

 • Pojemność – 249 cm / cm;
 • Wydajność – 42 litrów. a. z prędkością 14000 obrotów na minutę;
 • Moment – 24,5 Nm przy 10000 obrotów na minutę;
 • Kompresja – 12,5;
 • Udar – 33 mm;
 • Średnica cylindra – 49 mm;
 • chłodzenie – wodę;
 • zapłon – bezdotykowe, e-mail;
 • Uruchomienie – elekrostarter;

Silnik posiada cechę – nie ciągnąć przy niskich i średnich prędkościach, ale zamienia się w bestię z zestawem 9000 obr / min.

motocykl drogowy „Suzuki 250” wyposażony jest w sześciobiegową skrzynię biegów z przełącznikiem dźwigni pedału. Wieloskładnikowy sprzęgło pracuje w łaźni olejowej. przekładnia obrotowa do tylnych kół zębatych.

Suzuki Bandit 250 dzisiaj

Model nie jest już produkowany, ale piękne zamiatarki staje się mniej na drogach. Motocykl ma wysoką remontnosposobnostyu, części zamienne, choć drogie, jest w pełnym zakresie. Bikers-majsterkowiczów są nie tylko czas, aby kapitalku samochód, ale strojenie dla „Suzuki Bandit” już dawno stały się powszechne.

koszt

Nowa marka motocykli Suzuki Bandit 250 na rynku nie może być ostatnim z linii w 2002 roku. Kupić używany może być ręcznie lub w specjalistycznym sklepie dla sprzedaży pojazdów samochodowych, z drugiej ręki. „Suzuki Bandit 250”, których cena jest utworzona zgodnie z state-of-life technicznym i musi być dobry ruch. Czasami urządzenie jest w stanie nie do naprawienia, w tym przypadku, to jest sprzedawane na części wartości zamówienia.

W większości przypadków, cena motocykla nie przekracza 350 tysięcy rubli, a jeśli jest w idealnym stanie. Kopie, które są w potrzebie naprawy, ale pozostają w biegu, są sprzedawane w cenie 65 do 90 tysięcy rubli.

opinie klientów

Właściciele mówią przede wszystkim niezawodność podwozia i układu hamulcowego motocykla. Jednak ergonomia siedzenia pozostawia wiele do życzenia, chociaż motocykla i jest uważany za drogi podczas jazdy na długich dystansach opon motocyklowych. Jeśli model jest zwolniony z kliponami, powinny one być natychmiast wykorzystany do rąk nie czuję się zmęczony. W przypadku zwykłego koła, możliwe jest również, aby obrócić i dopasować – umieścić w optymalnym położeniu. Reszta motocykla nie budzi żadnych problemów. Roślina z kolei kwartał, w każdej temperaturze.

Model „Suzuki Bandit”, którego opinie zawsze były tylko pozytywne, potrzebne żadne regulacje są, przede wszystkim, aby wypełnić zbiornik jakości paliwa i dokładnie przestrzegać reżimu smaru. Rutynowa kontrola i konserwacja powinny być przeprowadzane na czas, drobne naprawy nie są zalecane zostać przełożone. motocykl właściciele świętować swoją długowieczność, niektóre okazy są piętnaście lub nawet dwadzieścia lat jeden właściciel.