165 Shares 6178 views

Ogrzewanie i kuchenka do gotowania „chenille”: opis, funkcje i opinie

Odwiedź sklep sprzętu grzewczego, można wybrać model, który jest przeznaczony nie tylko do ogrzewania pomieszczeń do różnych celów, ale również do gotowania. Przedział uzupełniać nawet piece, które mają niewielkie rozmiary, a także z dodatkiem kamieni, co pozwala na uzyskanie szlachetny rosyjskiej pary do pary. Na przykład, piec działa jako „szenilowej”, które mogą pracować w dwóch trybach, z których pierwszy – to intensywnego spalania, drugie – powolne.


W pierwszym przypadku, spalanie paliwa odbywa się w wysokiej temperaturze, pozwala szybko podgrzać i gotować pomieszczeń żywnościowych. Jeśli ustawiony jest to samo wyposażenie w drugim trybie pracy, gdy układ wytwarzający gaz jest aktywna, komfortowej temperatury podczas jednego wspornika można zapewnić przez okres 8 do 12 godzin. Jako główny rodzaj paliwa do takich urządzeń są z drewna, które są publicznie dostępne i są tańsze.

Dlaczego warto kupić „szenili”

Piekarnik „Chenille” – to sprzęt, który nadaje się do domków i kąpieli. Urządzenie długiego spalania może zastąpić dużą cegieł pieca rosyjski który wysyła dużej ilości ciepła w budynku. Jednak urządzenie opisane w artykule, zajmują niewiele miejsca i zużywają paliwo ekonomicznie. Czasami te jednostki w stosunku do pieca, co zapewnia szybkie nagrzewanie ścian, domów i pomieszczeń, a także może być używany do gotowania. Jeśli jesteś zainteresowany kruszyw z powyższych funkcji, konieczne jest, aby zwrócić uwagę na kilka modeli producenta, które zostaną omówione poniżej. Cechy, przegląd i funkcje pozwalają dokonać właściwego wyboru.

Przegląd ogrzewania i gotowania piece od producenta „chenille”: model „C50”

Piec „chenille” wykonany jest w Moskwie, więc jej koszt jest do zaakceptowania i jest 9800 rubli. Jest to długi spalanie sprzęt powietrzem ogrzewania konwekcyjnego. Stosowany jako paliwo może być nie tylko drewno, ale również brykiety z torfu i odpadów drzewnych. Należy jednak zrezygnować z węgla. Komora spalania jest podzielona na dwie części, przy czym górna komora nazywa się z pieca, a na dole – głównej komory spalania.

Drzwi do maksymalnej paliwa uszczelniona i posiada regulowaną podduvalom. Gdy urządzenie pracuje w trybie zgazowania w piecu produktów gazowych utworzonych, które wypalają się w komorze dopalania w wyniku tlen przepuszczanego przez otwory wtryskiwaczy są nazywane dopalania.

Taki piec „szenilowej” na zewnątrz ma obudowę ze stali, która jest oddzielona od urządzenia, szczeliny powietrza powstają silne prądy konwekcyjne której ciepło pomieszczenia. Obudowa pełni rolę ochronną przed promieniowaniem podczerwonym, które pochodzi z gorącym metalem. Na górną część konstrukcji ma kuchenkę do gotowania, jest zakryty przez pokrywę, która zamyka gdy piec nie jest w użyciu.

Charakterystyka techniczna modelu

Piec "szenilowej C-50" o masie 24 kg, a jego wysokość, szerokość i głębokość wynosi 444 x 363 x 504 mm. . Średnica komina wynosi 100 mm, o pojemności równej 3,8 kW. Oznacza to, że maksymalna ilość gorącej przestrzeni może być 50 m3.

Recenzje ogrzewania i gotowania piekarnika znak „S-100”

„” Chenille opinie, o których można przeczytać poniżej piec, to system z długiego spalania. Konsumenci lubią faktu, że urządzenie może być ustawiony w pomieszczeniach dla jakichkolwiek celów, może być nie tylko garaż i prywatny dom, ale także cieplarnianych, a dworek. Jako ważną zaletą jest możliwość zastosowania w dowolnym momencie roku. W zimie nie można używać urządzenia do efektywnego ogrzewania, natomiast w lecie piekarnik jest idealny do utrzymywania ciepła w chłodny wieczór, ponieważ użytkownik będzie mógł dostosować temperaturę.

Ta kuchenka ciągłe palenie „chenille” przyciągnąć kupujących także możliwość zainstalowania go w trybie rozkład drewna, który jest nowy tryb działania takiego pieca. W tym przypadku użytkownik będzie mógł zapisać nie tylko paliwa, ale również czas, a także wytrzymałość. Należy zdawać sobie sprawę, że ciepło nie będzie pochodzić od ścianek kuchenki. Konstrukcja składa się z dwóch walców, które są umieszczone jeden w drugim, pozwala na przepływ powietrza pomiędzy nimi. Technologia ta zapewnia wydajne ogrzewanie w trybie tlącego.

Charakterystyka techniczna kuchenki do gotowania, bojler znak „S-200”

Ten piec grzewczy „chenille” ma również zdolność do podgrzewania żywności, z nim można gotować każdą potrawę. Masa sprzętu wynosi 68 kg, a wysokość, szerokość i głębokość 673 x 560 x 785 mm. Średnica równoważna komin 140 mm, a pojemność sprzętu wynosi 11 KW. Tak więc, można zainstalować urządzenia w pomieszczeniu, którego wielkość zmienia się od 200 do 300 m3. Aby zapłacić za sprzęt będzie miał 17 000 rubli.

Ceny dla pieców zaznaczyć „szenili”

Jeśli jesteś zainteresowany w piecu kąpieli „szenilową”, należy zwrócić uwagę na właściwości i kosztów. Na przykład, jeśli mówimy o modelu „S35-1.3” konsumenci odpowiedzi do tego sprzętu, ponieważ nie zbyt drogie pieca, ponieważ płaca za tą opcją będzie miał 22.500 rubli. Obliczono objętość urządzenie 3 do 22 m.

Jeśli chcesz, aby sprzęt został uzupełniony przez zbiornik, należy zwrócić uwagę na model „S35-2.3”, który kosztuje 26 500 rubli. Według konsumentów, jeśli przestrzeń jest ograniczona para w wolnej przestrzeni, konieczne jest, aby wybrać urządzenie z boku zbiornika, przykładem może być model „S35-3.3”, którego cena wynosi 28 500 rubli. wielkość pokoju wynosi 22 m3. Jeśli to konieczne, można kupić model z dwoma zbiornikami, w tym przypadku mówimy o piecu „S35-9.3”. Jednakże, w opinii klientów, jej koszt jest dość wysoki, wynosi 33 000-34 500 rub.

Pozytywne informacje zwrotne od marki pieca kąpieli „chenille”

Jeśli chcesz wybrać naprawdę trwałego modelu pieca do kąpieli, należy rozważyć opcję, która jest oznaczona przez dostawcę liczbowym 50. W tym przypadku 4 mm są stosowane w projektowaniu i 8mm stali, z czego ten ostatni jest w podstawie komory spalania. Zdaniem nabywców, takich kurtka podwójna metalowa zwiększa sztywność produktu w porównaniu z analogami i zwiększa żywotność.

W obudowie znajduje się konstrukcja spawana. Według klientów, obecność kamieni pozwoli na osiągnięcie dobrego zachowania temperatury, a pokój będzie wypełniona prawdziwym rosyjskiej pary. Kiedy przychodzi do standardowego modelu, jego moc wynosi 67 kW i waży zaledwie 100 kg, to jest, jak podkreślił miłośników rosyjskiej łaźni, stosunkowo niską wagą, i nie mają podstaw.