147 Shares 2127 views

Jak zmyć krew z jego ubrania?

Z wyzwań plamy każda gospodyni. Muszę powiedzieć, że plamy krwi są klasyfikowane jako najtrudniejszy. Szczególnie trudne do usunięcia tych śladów białych tkanin. Nie ważne ile beysya, nadal pozostaje zażółcenia.
Jak zmyć krew na ubraniu jasnym kolorze?

Pierwszą rzeczą do zapamiętania jest to, że jest to substancja białka i wysoka temperatura jest zminimalizowane. Jeśli zaczniesz zastiryvat ciepłej wody, cząstki krwi mocno we włókna tkanin i zrobić wszystko byłoby niemożliwe. Dlatego nasączone bieliznę i ubrania lepiej w wodzie o temperaturze pokojowej. Basenu można wlać trochę „biel” i dodać hipoglikemii (może być zastąpiona za pomocą amoniaku). Odpowiednie do tego celu i soda ash – ten, który stosuje się do mycia naczyń.

Po paru godzinach wygrzewania, rzeczy można prać ręcznie lub umieszczone w samochodzie. Dodać proszek do bioenzimami, że dobrze radzi sobie z plamami pochodzenia organicznego.

Staraj się nie zostawiać rzeczy przez długi czas. Jeśli plama jest świeża, problem jak doprowadzić krew do tkanek, nie będzie. Po pierwsze, przemyć je silnym strumieniem zimnej wody, a następnie zanurzyć w skrócie, jak wyżej i przemyć w zwykły sposób.

W przypadku kolorowych rzeczy, kwestia jak zmyć krew, jest rozwiązany znacznie łatwiejsze. Bielenia takich tkanin nie jest odpowiednia, lecz nie jest to konieczne. Wystarczy ją przez kilka godzin w celu zanurzenia przedmiot w słonej wody, w proporcji 20 g na litr. Nie staraj się używać większej ilości chlorku sodu, więc dostaniesz wyniki wręcz przeciwnie. Poczekaj, aż plama jest całkowicie zniknął. Po tym będzie tylko jak do płukania tkanin.

Jeśli zmierzyć się z problemem, jak zmyć zaschniętą krew z jego ubrania, aż do perfekcji.

Bawełna, len, wełna i inne naturalne tkaniny wypłukać dość łatwo. Ale jedwab – jest oddzielną rozmowę. Jak zmyć krew z tej tkanki łagodnym i delikatnym, tak aby nie uszkodzić? Tutaj można przyjść z pomocą skrobi. Gotować papkę, umieścić go w ściereczkę i pozostawić do wyschnięcia. Następnie ostrożnie mieszaninę, przemyć jedwabiu w wodzie z dodatkiem substancji ciekłej, a następnie spłukać. Dodać trochę octu (łyżkę na litr) oraz tkaniny będzie nie tylko doskonale czyści, ale również zyskują piękny połysk.

Teraz trochę o tym, jak zmyć krew z górnej części garderoby. Wełniana Serweta doskonale oczyszczone z amoniakiem. Jednak przed operacją i po plamie nadal będą musiały umyć pod bieżącą wodą. Zauważ, że jeśli nie ma pewności co do wyniku, i są gotowe do noszenia rzeczy do pralni, to lepiej, aby nie zastiryvat.

Jeśli problem wystąpił w kraju lub w kampanii do usunięcia plam można użyć „Fairy”. Od niedrogich pomocą mydła działa dobrze „Antipyatnin” produkcja rosyjska.

Stosunkowo drogie importowane odplamiacze, z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że problem z tym, jak zmyć krew, buraki, wino i atrament nie jest tylko dziewczęta z reklamy telewizyjnej. W prawdziwym życiu, nie zawsze pomaga.

Na przykład, plamy krwi z drelichu z użyciem „Vanisha” osobiście nie mógł mnie usunąć. Należy jednak stały się niemal niewidoczne, ale, niestety, do noszenia takiego dziecko kategorycznie odmówił. To przypomina stężenie amoniaku w 4%. Żółte znaki zniknął całkowicie.

Wreszcie kolejnym sekretik jak doprowadzić krew z jego ubrania, jeśli wyblakłe spot na czas nie miał czasu. Trzeba boraks i roztworu amoniaku o 10% stężeniu. Jednakże, aby kupić te substancje chemiczne będą musiały udać się do sklepu komputerowego. Boraks sprzedawany jest tam pod nazwą „Boraks”, jest całkiem odpowiedni do naszych celów. Zamiast amoniaku może apteka amoniaku 4%. Następnie trzeba dodać mniej wody i więcej substancji chemicznych. Mieszaninę wytwarza się z 2 części boraksu, 20 części wody i 1 część amoniaku. wacikiem mieszaninie pocierać plamę, dopóki nie jest ledwo zauważalne. Następnie element przemyto w konwencjonalny sposób w temperaturze wody wynoszącej nie więcej niż 40 stopni.

Jak widać, sprawa z plamami krwi nie jest zbyt trudne. W każdym razie, to lepiej, aby nie odłożyć mycie i sprzątanie w szafie. Wtedy szanse na wygraną będą znacznie większe.