90 Shares 2460 views

Owadobójczy „B-58”: instrukcje użytkowania

Znaczna liczba osób nie ufa produkty zakupione na rynku. Wolą uprawiać własne warzywa i owoce w zależności od dostępności. Ale po pierwszej próbie ich entuzjazm zaczyna zanikać. Różne owady, gąsienice i inne szkodniki zepsuć dobrą zbiorów. Ogrodnictwo nie jest taka prosta sprawa, i że stan zakładu zależeć będzie od samych ogrodników i jak są leczeni. Niestety, to nie jest w ogóle dobry. Często powodem tego jest to, że wiele osób nie docenia szkody wyrządzone roślin przez owady. Najlepszym sposobem radzenia sobie z nimi – zabieg wiosenny upraw owocowych. Ale nie każdy wie, jak korzystać z tych lub innych środków odurzających. W tym artykule rozważymy przygotowanie „B-58”, który jest jednym z najlepszych w swojej dziedzinie.


"B-58"

Ten wysoce skuteczne i stosunkowo dobrze znane narzędzie do zwalczania gąsienice motyli, roztocza i inne szkodniki. Wielu ludzi, którzy są lub kiedykolwiek byli zaangażowani w uprawie różnych roślin, a nie ze słyszenia wiem o tych owadów i ich niebezpieczeństw. Szczególnie wiosną, podczas pączkowania. I wcale, i to nie zawsze działa, aby radzić sobie z tymi pozornie bezbronnych stworzeń, ale w rzeczywistości wrogów dobrych zbiorów. Oznacza „Bi-58 nowy” zaprojektowany do radzenia sobie z nimi, co zapewnia dobre plony.

Preparat jest emulsją koncentratu. Ten ester kwasu fosforowego. To sprawia, że już szerokie wykorzystanie dużej liczby ludzi, jest on bardzo popularny i ma wiele zalet w porównaniu z analogami. Aktywny lek działa w dwóch kierunkach jednocześnie: sieci trakcyjnej i jest to jedna z głównych zalet insektycydu nad innymi. Po potraktowaniu tego narkotyku znacznie zwiększa produktywność, ponieważ owady nie mają nawet najmniejszych szans, aby w jakiś sposób zagrożenie dla upraw. Najważniejsze – aby próbować podążać dokładnie aplikacji i wskazówki dotyczące bezpieczeństwa obsługi.

Mechanizm działania

Jak wspomniano powyżej, lek działa w obu kierunkach, a siecią trakcyjną, przy czym, w rzeczywistości zapewnia maksymalną ochronę roślin przed owadami i szkodnikami.

 • Działanie układowe. Pierwsze środki zasysane zielone części roślin, po czym jednorodną dystrybucję w całej roślinie w akropetalnie kierunku, to znaczy w górę. Owady giną w wyniku absorpcji soku. „B-58”, instrukcje użytkowania, które jest dołączone do opakowania, chroni przed szkodliwymi owadami i ponownego odrastające części roślin. Ze względu na fakt, że agent ma dość szeroki zakres działań i kultur jest dobrze tolerowany, może być stosowany na pszenica, jęczmień, owies, proso, rośliny strączkowe, jabłka, gruszki, śliwki, winogrona, owoce cytrusowe, buraki, kapusta, ziemniaki, lucerna, len, porzeczek maliny i wiele innych roślin.
 • działanie kontaktowe. Owadów, które są na roślinie w czasie przetwarzania, die bezpośrednio przed wpływem środka owadobójczego, który działa przez szkodnika przesłony.

zalety

"B-58", instrukcje których stosowanie jest pokazany poniżej, ma wiele zalet, takich jak:

 • Szybkie wyniki. Ze względu na jej ciekłej postaci, preparat jest łatwo i szybko wchłania, i wyniki obserwowano w ciągu 3-4 godzin po podaniu go do rośliny.
 • Wpływ na szerokiej gamy szkodników.
 • Czas działania. Lek działa w ciągu dwóch do trzech tygodni po leczeniu roślin.
 • Brak fitotoksyczności.
 • Możliwość wyboru i zmieniać ceny aplikacji.
 • Ten sposób może być stosowany w szerokim zakresie temperatur.
 • „B-58”, instrukcje użycia jest bardzo prosty – opłacalne i efektywne kosztowo sposób.
 • Szeroki zakres zastosowań. To narzędzie może obsługiwać wiele rodzajów roślin.
 • mogą być łączone z innymi środkami grzybobójczymi (i nawozów). „B-58”, instrukcje użytkowania jest bardzo proste, a nie mogą być stosowane w połączeniu ze środkami alkalicznymi.
 • Stosunkowo niski koszt leku.

"B-58": instrukcje użytkowania

Lek został stworzony w celu zwalczania szkodników na drzewach owocowych i roślin. Jego zastosowanie zapewnia najlepsze wyniki na wiosnę, kiedy aktywność szkodników jest najwyższa.

Nie zaleca się stosowania leku „Bi-58 nowy” natychmiast po zamrożeniu. Najbardziej optymalna temperatura natychmiast natryskiwania od +12 do + 35 ° C użyć roztworu po jej przygotowaniu.

Oznacza odpowiednie dla wszystkich typów opryskiwaczy. Zaleca się stosowanie w okresie wegetacji. Lek jest toksyczne dla pszczół, ryb i innych zwierząt ciepłokrwistych i ludzi. Zabrania leczenie w okresie kwitnienia.

"B-58": jak hodować

Przygotować roztwór roboczy nie jest trudne. Dziesięć litrów wody, trzeba 2 fiolki. Jedna fiolka może być rozcieńczony w pięć litrów wody.

Głównym składnikiem preparatu jest dimetoat (400 g / l). Środki szybko rozkładają się w nietoksycznych składników, co pozwala z roślin jadalnych jeść po obróbce w ciągu 30 dni.