314 Shares 8908 views

UAZ Simbir – prawdziwy samochód terenowy!

Wszelkie nowoczesny SUV, który jest produkowany w fabryce UAZ, powinna łączyć wszystkie pozytywne cechy quad i samochód miasta. Na tej podstawie inżynierowie Uljanowsk stworzyły zupełnie nowy model SUV UAZ „Simbir”.


Samochód ten, w przeciwieństwie do swoich poprzedników, stał się bardziej wygodne, wydajne i łatwe w obsłudze. Na jego formy gdy jest oczywiste, że urządzenie jest przeznaczone do pracy w każdych warunkach (probierz „UAZ”).

Historia powstania

Początkowo model 3162 został zbudowany w oparciu o UAZ 3160, który jest produkowany przez siedem lat, od sierpnia 1997 do 2004. Nowy „UAZ Simbir” był ulepszoną wersją tego modelu wyróżnia się długim rozstawem osi i nowego mostu. I został wyprodukowany w kwietniu 2000. Od tego momentu minęło dużo czasu, podczas którego rosyjski SUV okazała się doskonała. UAZ „Simbir” – właściciele opinie są bardzo pochlebne. Nabywcy mają możliwość zakupu niestandardowego robione 6-osobowa Uljanowsk SUV w wersji luksusowej z 3 rzędy siedzeń, a także mechaniczną regulacją zagłówka.

Przegląd konstrukcji i charakterystyk technicznych.

Wielu zgodzi się, że Oise 3162 „Simbir” miał dość atrakcyjny wygląd, który podkreślał solidność jego właściciela. Karoseria została wykonana bardzo wysokiej jakości (dotyczy to zarówno projektowania i wytrzymałość). Teraz, Jeep stał się bardziej odporny na ostrych zakrętach i wysokich prędkościach.

Wnętrze nowego modelu stała się bardziej przestronne. Zmieniono i przednie siedzenia – jest teraz podróżowanie samochodem nie będzie już opona kierowcy i jego pasażerów. Tylne siedzenia można łatwo złożyć, a tym samym znacznie zwiększając objętość bagażnika (choć już był bardzo pojemny).

UAZ „Simbir” jest wyposażony w wspomaganie kierownicy, radio, klimatyzację, elektryczne szyby i czyszczących światła główne. Posiada również centralny zamek oraz klapę w kokpicie.

Słowo silnika

Przed 2001 rokiem nowością obsadzone carbureted Silnik marka UMP 421-10. Po tym, SUV zaczął ustanawiać bardziej nowoczesny i mocny silnik o tej samej marki. Rok później, firma przygotowała nową linię UAZ „Simbir” z silnikami turbodiesel marki ZMZ.

UAZ konsumenci oczy

Rosyjski jeep UAZ „Simbir” może pochwalić się swoją niezwykłą zwrotność, wysokiej obsłudze i wymaga minimalnej konserwacji. Jednak liczne wady fabryczne (w tym wad mechanicznych, zwiększonego zużycia sprzęgła i częstych awarii wspomagania) miały negatywny wpływ na reputację Uljanowsk SUV. Zdarza się, że ludzie nazywali go „szkodliwe i zły samochód.” Początkowo nasz krajowy przemysł samochodowy był słynie niedokończonych maszyn.

Jednak inżynierowie próbują zaktualizować przestarzałego modelu 469 (legendarny UAZ „Bobby”) nie poszła na marne. Nowe SUV-y mają wiele zalet w stosunku do swoich „przodków”. Jeszcze nie ma światła idealnymi maszynami, a każdy z nich ma swoje wady.