850 Shares 3229 views

Jak nazwać dziewczynkę urodzoną w listopadzie: porady dla młodych rodziców

Imiona dla dzieci – taka prosta sprawa dla prawie każdej mamie. Przeboleć wszystkie możliwe opcje, spotkał tysiące konwencji: na przykład, ktoś chce zadzwonić nazwiska krewnych dziecka, a ktoś wręcz przeciwnie, chce. Dla niektórych ważne jest, aby nazwa była częścią kalendarza cerkiew, ale dla kogoś, kto się liczy wyjątkowość. A w dodatku, prawie każda matka szuka meczów w horoskopy i porównywane z wartościami w ezoterycznej nazwy. Pomożemy potencjalni rodzice decydują tak nazwać dziewczynkę urodzoną w listopadzie.


warto wiedzieć

W czasach sowieckich ten problem łatwo rozwiązać. Listopad był uważany za punkt miesięcy po 7. rocznica Rewolucji obchodzone. Tak często w ZSRR popularnych imion dziewcząt urodzonych w listopadzie były odpowiednio – Noyabrina lub wersja skrócona – Nona. Teraz, 23 lat po rozpadzie kraju, rewolucyjne znaczenie tych nazw zostało usunięte, a teraz znów stają się popularne jest po prostu w stosunku do miesiąca od urodzenia związana jest z marca, marcu, Maya z maja i sierpnia – w sierpniu.

astrologiczne rady

Większość z tego miesiąca, odbywa się pod znaki konstelacji Skorpiona. Nakłada to trudny piętno na losach dzieci urodzonych w tym czasie. Dostali jasny, oryginalny i bardzo ambitny charakter. Dziewczynki urodziły się w listopadzie, mają tendencję do podejmowania wszelkich decyzji niezależnie od bardzo młodego wieku, zamiast polegać na cudzym słowem. Są one bardzo określone, są one w stanie osiągnąć swój dowolny sposób. Ponadto, dzieci urodzone w listopadzie mieć jasny i racjonalny umysł, umiecie liczyć pieniądze i robić interesy. Cóż, główną cechą małych „skorpioshek” – ich magiczne atrakcją dla płci przeciwnej.

wybrać nazwę

Zgoda, tożsamość tej dziewczynki rosną wybitne. Dlatego też, wybierając imię dla dziewczynki, urodzony w listopadzie podjąć zbrojeń astrologów rad dla Scorpio znak. I wierzą najlepsze nazwy dla tego miesiąca są następujące: Anna Allen, Elizabeth, Glyceria, Claudia, Natalia, Kleopatra. Wszystkie znane ich właściciel obdarzeni tymi cechami opisanymi dla November Scorpions.

kalendarz kościół

Cóż, jeśli nie wierzą w horoskopy i trwam w myślach o tym, jak nazwać dziewczynkę urodzoną w listopadzie, spróbuj włączyć do kalendarza kościelnego. Metoda ta ma wyraźną przewagę – ta sama nazwa wówczas córka będzie się nazywać w chrzcie, jeśli masz zamiar nosić ją przez ten sakrament. Co robi kościół dla dziewczynek listopada? imieniny w tym miesiącu obchodzi Anna, Irina, Elizabeth Alexander, Nina, Claudia i Barbara. A Anna i Elżbieta spotkała się dwukrotnie w kalendarzu w tym miesiącu. Jak widać, tylko trzy nazwy odpowiadają również astrologicznych i preferencji, a może w rodzinie wzrośnie trochę Anja Lisa i Claudia.

Ostatnia rada

Ale jeśli kalendarz kościół nie jest dla ciebie, to najlepiej wybrać imię dla dziewczynki, urodzony w listopadzie, idąc za głosem swojego serca. Wybierz nazwę, które zostały odwołane ciepło w moim sercu. I nie zapomnij, aby przyjrzeć się bliżej dziecka: Często zdarza się, że wybrana wstępnie nazwa nie nadaje się rodzi mały człowiek, a jednak musi żyć z nim przez całe życie.