546 Shares 4391 views

Że dziecko powinno być w stanie w ciągu 2 miesięcy?

Wiadomym jest, że mózg dziecka od urodzenia do ukończenia przez dziecko ma trzy lub cztery lata, ma zdolność do pracy w celu przywrócenia komórek nerwowych, rannych w czasie, gdy jego matka urodziła go, czy już w trakcie samego porodu. Środki podejmowane przez specjalistów i rodziców w tym okresie będą bardzo efektywne. Jednak aby pomóc dziecku, trzeba wiedzieć o stadiach fizycznego, emocjonalnego i językowego rozwoju dosłownie miesiąc. Pierwszy miesiąc po powrocie do domu ze szpitala odbywają się zazwyczaj w „półśnie” i gwaru, rodzice i młodzi ludzie przyzwyczajają się do siebie dostosowane, przywrócone. Po tym okresie (mało kto myśli o tym wcześniej) wszystko zaczyna być zainteresowany tym, co dziecko musi być w stanie do 2 miesięcy. Znany neurolog z dużym doświadczeniem w pracy z dziećmi, opracowała specjalne techniki, które pomogą sprawdzić rozwój dziecka od urodzenia do sześciu lat.

Więc, co dziecko powinno być w stanie w ciągu 2 miesięcy? Pod koniec drugiego miesiąca dziecko już wie, jak do dekompresji i kompresji palce. Głowica posiada w zasadzie bezpośrednio, ale można go z boku na bok. Jeśli umieścisz go na brzuchu, może on posiadać podniesiony aż do kąta 45 stopni głowę, oglądając grzechotkę, około 10 sekund, a następnie spada. Jeśli poród nie wystąpił z Previa twarzy, a dziecko bardzo wcześnie i wymawiane trzyma i rzuca z powrotem głowę podczas leżenia na brzuchu, a zwłaszcza na plecach, trzeba szukać pomocy u neurologa, by wykluczyć możliwość uszkodzenia układu nerwowego.

Co może dziecko od 2 miesięcy w pozycji pionowej. może on w rękach rodziców, aby zachować „kolumny”, a zatem zaznajomieni ze światem wokół niego (głowa nadal wymagają dodatkowego wsparcia).

Że dziecko powinno być w stanie dokonać uchwyty od 2 miesięcy. Palce nie są już skompresowane trwale i dłonie są często zrelaksowany i otwarty. Babe znajdzie obsługuje usta i ssie kciuk. Trenować koordynację ruchów rąk i wzroku, możliwe jest, aby inwestować w grzechotkę uchwytem kiedy dziecko przypadkowo dostać się na zabawki zagremit, a on szuka jej oczach. Nie może być niewielkie drżenie rąk lub podbródek, który ostatecznie znika. Jeśli on jest silny i często wymagają konsultacji z neurologiem.

Źródło długi dźwięk, który jest jeszcze bardziej niż na poziomie ucha, zachęca dziecko do odwrócić głowę, aby spojrzeć na wygląd. Ale zbyt odległe źródło dźwięku, nawet oczu patrzy. Jest to dobre rozwiązanie, jeśli dziecko jest wciąż drży w nieoczekiwanych dźwięków. Musimy na alarm, gdy strach towarzyszy ostry rozprzestrzeniania ręce do przodu lub na bok, a tendencja ta nie zniknie.

Pod koniec okresu dwumiesięcznego zaczyna krzyczeć i okruchy inaczej. Teraz nie tylko mówi fizycznego dyskomfortu, i w ten sposób komunikuje się z matką, stosując różne intonacje, nauka „agukat”.

Co powinno dziecko 2 miesiące, co odpowiada standardom rozwoju umysłowego na tym etapie. Potrafi uchwycić pełniejszy obraz tego na twarzy mężczyzny, który ma komunikować się z nim i patrzeć tam „oko w oko” obserwując ludzi, którzy poruszając się. Prawie pół minuty rozważa ciekawą zabawkę dla niego. Jest to przydatne do powieszenia jasnych obiektów, na łóżeczku niemowlęcym, a obiekt jest mniejszy, tym bliżej trzeba go powiesić (w odległości pół metra), tym bardziej, że w związku z tym bardziej – 70cm. Zabawki nie powinien wisieć nad nim stale. Jeśli przesuniesz grzechotkę, dziecko będzie wyglądać nie tylko po jej przeniesieniu, ale także odwrócić głowę.

Próbując dotrzeć uchwyt na zabawce, aby dotknąć jej dziecko zaczyna się trochę później, od 2,5 miesiąca. Aby rozwinąć tę umiejętność, trzeba powiesić przedmiotów na tyle niska, a następnie, na początku przypadkowo dotykając ich, będzie cieszyć i staramy się znowu i znowu dotknąć.

Z nawet tak podstawowej wiedzy, że dziecko powinno być w stanie do 2 miesięcy, a uważny, każda matka będzie śledzić jego prawidłowy rozwój, aby zauważyć różnicę i na wizytę u specjalisty.