381 Shares 4322 views

Jak swaddle dziecko i czy konieczne jest swaddle?

Debata o tym, czy konieczne jest swaddle dziecko nadal trwa do dziś. Ktoś uważa, że przyczyny swaddling zaszkodzić dziecku, a kto wręcz przeciwnie, uważa, że dzieci trzeba swaddle. Jednak swaddle dziecko czy nie, może być rozwiązany tylko przez swoich rodziców. Pożądane jest, aby to zrobić przed narodzinami dziecka, więc go nie reedukacji.


Według pediatrów, darmowe pieluszki nie powoduje żadnej szkody dla dziecka i może być używany pod warunkiem, że dziecko nie jest w pełni ustalono koordynację ruchów. Przez napiętą pieluszki tendencyjne nastawienie, jak pediatrów i ortopedów w. Uważa się, że mocno pieluszki uniemożliwia dziecku do swobodnego przemieszczania się i rozwijanie aktywności fizycznej.

W wieku jednego miesiąca, można swaddle dziecku przez cały czas, po miesiącu, pożądane jest, nawet na krótki okres czasu, aby nosić go w kamizelkach i suwaków lub swaddle tylko w nocy. Pieluszki może pomóc mamie, jeśli pokój jest bardzo zimno – dziecko nie ujawnia się, i będzie ciepło.

Wszystkie argumenty, że dziecko, które dorastał w pieluchach, będą lagi w tyle w rozwoju, to tylko mit. Wszyscy znani naukowcy, profesorowie i doktorzy z dzieckiem swaddled. Jak widać, ich rozwój umysłowy nie jest naruszona. W związku z tym pytanie, czy swaddle noworodka, zależy tylko od decyzji rodziców i ich zdolności finansowej (pieluchy są tańsze niż suwaki, podkoszulki).

Jeśli zdecydujesz się swaddle jej małe dziecko, to najlepszym rozwiązaniem byłoby wolne pieluszki do jednego lub dwóch miesięcy. Następnie można swaddle dziecko tylko w nocy tak długo, jak nie przestaje budzić sama uchwyty.

Jak swaddle dziecko?

Najpierw musimy zdecydować, w odpowiednim czasie, kiedy zmienić dziecku pieluchy. Najbardziej realną opcją – przed karmieniem wieczorem – po kąpieli. Przed swaddled należy umyć ręce wodą z mydłem. Jeśli istnieje potrzeba, aby umyć dziecko i zmienić pieluchę. Najpierw trzeba przygotować wciśnięty dwa czyste pieluchy, jeden flaneli, drugi – z bawełny. Flanela pielucha powinna być w dolnej i górnej – perkal. Krawędź pieluchy owinąć się o 15 cm. Umieścić dziecko na pieluchy. Jeden naciska klamkę, druga ręka owinąć jeden koniec pieluchy dziecka ramion, brzucha i ud, są teraz naciskając drugą gałkę i zrobić to samo po drugiej stronie pieluchy. Dolna krawędź pieluchy prostowania i rzuca na dziecko do klatki piersiowej, zarówno złożona krawędzie. Wykonujemy te same manipulacje i flanelową pieluszkę. Opcjonalnie, na głowie dziecka można umieścić na pokrywie.

Jak swaddle dziecko mieć darmowy długopis?

To się nazywa bezpłatne pieluszki, ponieważ oferuje dziecku możliwość aktywnego poruszania się uchwyty. Dzięki tej pieluszki nogi owinięte są luźno, tak aby dziecko mogło je przenieść. Jeśli zastanawiasz się, jak swaddle dziecko, wówczas opcja swobodnego zmienianie pieluszka będzie bardziej korzystne.

darmowe pieluszki taki algorytm. Musimy ponownie dwa pieluchę. Krotnie krawędzi 15 cm. Umieszczenie dziecka jest konieczne, aby pieluchy były na poziomie dziecka pachami. Owinąć jedną stronę pierwszej pieluchy, potem drugą. Dolna krawędź wyprostować i wskoczył na dziecko w taki sposób, że nie było miejsca dla nóg dziecka, zarówno składane krawędzie i naprawić.

Jak swaddle dziecko na ulicy w zimnie?

Aby to zrobić, wybierz typ pieluszki z opakowane uchwytami, ale inny niż pieluchy, stosowanie jest również koc. Jeśli używasz pieluch wielokrotnego użytku między pieluchami i koc należy załączyć mierzącego 30 * 30 cm ceratą, tak aby nie zmoczyć koc. Cerata spada tylko z tyłu, od pasa do goleniach dziecka. Poza to, co jest konieczne do przewijania dziecka w koc na algorytmie podobnym do pieluch. Przed chodzić dziecko nosić czapkę, a na górnym ciepłym kapelusz.