824 Shares 6995 views

Ślub w listopadzie: znaki. Znaki przed ślubem dla młodej pary

W życiu każdego człowieka są chwile, które pozostają w pamięci na całe życie. Jeden z tych niezapomnianych chwil jest, oczywiście, ślub! W tym przypadku starannie przygotowany nowożeńcom i ich krewnych. Każda para chce ich ślub był doskonały. Aby to zrobić, należy przemyśleć wszystkie szczegóły: gdzie odbędzie się uroczystość, niż zabawiać gości, wybierając stroje a co najważniejsze – ustaliła datę ślubu. Coraz częściej młode wybrać jesień ślub, szczególnie w listopadzie.


Dlaczego w listopadzie na wesele?

Powody wyboru tego wiele miesięcy. Według agencji ślubnych, znacznie zmniejszona boom małżeństw w tym okresie, a zatem koszt ich usług, które dadzą szansę uratować budżet rodziny jest już dodanych.

Zastrzegamy restauracja, pokój dla młodzieży, wybrane zdjęcia w tak zwanym okresie ślubów, który rozpoczyna się na początku lata i kończy się pod koniec października, jest problematyczne. Trzeba co najmniej sześć miesięcy, lub zamówić wszystko, czego potrzeba, lub wybrać inną porę roku. Jak na listopad, który w tym miesiącu nie będzie trudno wybrać restaurację na uroczystość że ich upodobań. Fotograf nie jest tak obciążony pracą, to lepiej niż inni zachowują piękne chwile w pierwszych zdjęć rodzinnych. I nie trzeba wybrać operatora, który nie jest zajęty.

Powodem celu ślubie w listopadzie – znaki, które obiecują nowożeńcy bogactwa i pomyślności w życiu rodzinnym.

Również w listopadzie cena zacznie spadać w bonach podróżnych. Para obręcze w późnym upadku, to świetna okazja, aby wybrać się na wycieczkę miesiąc miodowy do ciepłych krajów na akceptowalnym koszcie.

Który zapowiada jesień nowożeńcy?

Słowianie dawna szacunku do religii, czczony świąt prawosławnych i zawsze słuchał znaków narodowych. Każdy miesiąc, jest bogaty w jego objawów, nie jest wyjątkiem i listopad. W związku z tym, wiele młodych par chce ślub w listopadzie. Oznaki tego miesiąca obiecują im szczęście i długich lat życia razem. Również w Rosji, późną jesienią została uznana za najlepszą na uroczystości ślubne. Wiązało się to z końcem żniw iz którego zostały przygotowane różnorodne dania na święta. wróżby ludowe listopadzie tego samego obietnicy nowożeńcy?

Facet, który zdecydował się wziąć ślub w listopadzie, bardzo szczęśliwy z żoną, ona będzie „trzepotanie” na niego, wolnostojący liść krąży wokół drzewa.

Kiedy spadł pierwszy śnieg, panna młoda powinna mieć pewność, zrobić kilka kroków na niego, a potem zawsze będzie pierwszą i jedyną żoną mieszka w dniu ślubu.

wróżby ludowe listopada powiedzieć, że wychodząc z domu, pan młody będzie musiał przynieść liść klonu i kilka jarzębina. Spotkał się najpierw na drodze do młodej kobiety, trzeba dać jej liść klonu, który symbolizuje wierność żony. Jeśli jednak najpierw być człowiekiem, aby dać mu oddział jarzębina, aby żyć w dobrobycie.

Podsumowując ostatni ślub w dawnych czasach rozpoczynających się 27 listopada, wierząc, że data końca sezonu weselnego, jak rozpoczęła przygotowania do postu Bożego Narodzenia, a uroczystości nie odbyły się w tym okresie. Nowożeńcom cieszyć się szczęściem rodzinnym, i wykroje przygotowany posag przyszłej wesele.

Znaki, obiecujące bogactwo w domu

W dużej mierze bez zarzutu ślub w listopadzie. Wróżby zapowiadać łaskę i bogactwo, i charakteru zaskakuje kolorami.

Do szczęśliwego życia rodzinnego w atrybutach młodej powinien być obecny żółty odcień, na przykład bukiet składający się z kolorów jesieni urządzone w odcieniach złota.

Dla życia bogactwa i finansowego dobrobytu świątecznym stole powinny być ozdobione gałązek Kalina, których owoce są symbolem listopadzie.

W dniu ślubu w domu jest lepiej, aby wprowadzić pierwszą kobietę z bukietem jesiennych liści, z których będzie dokonać dobrego samopoczucia w nowej rodzinie.

Znaki przed ślubem dla panny młodej

Kobiety są z natury bardziej niepewny, a czasami nawet trochę bardziej przesądni niż mężczyźni. Są w zachwycie oczekiwać dzień ślubu, psychicznie będzie ponad wszystkimi szczegółami nadchodzące wydarzenie, aby nie zapominać o żadnym z nich. Dziewczynka w przeddzień najważniejszego dnia w jej przesądny podwójne, odpowiednio, znaki przed ślubem dla panny młodej jest bardzo ważna.

 • Panna młoda przed ślubem być zaszyte w bieliźnie ziarenka cukru do słodkiego życia, okruchy chleba do domu były dobrze karmione, i umieścić monetę w jej buta – dla bogactwa.
 • W nocy, w przeddzień ślubu buty panny młodej należy umieścić w oknie, a następnie księżyca przynieść dobrobyt rodziny.
 • Więc w rodzinie zdominowanej przez miłości i harmonii, panna młoda powinna być noc przed ślubem, położyć poduszkę pod jego lustrze.
 • Dobrobytu i silnych więzi rodzinnych nosić kolczyki narzeczonej żonaty dziewczyna powinna.
 • Długi pociąg sukni panny młodej, dłuższe życie rodziny.

Ślubne: znaki, rytuały

Wraz z nadejściem najbardziej ekscytujących doświadczeń i oczekiwanych dniowych młodych osiągnąć swój szczyt. Dzień, do którego były one tak długo, nadszedł, pożądane byłoby, że to był najbardziej pamiętny, ale także dodatkowo żonaty życie było nie mniej szczęśliwy i beztroski. Aby tak się stało, według legendy naszych przodków, musimy stosować się do tradycji i ceremonii ślubnych. Oto niektóre z nich:

 • Błogosławieństwo rodziców. Najdroższe ludzie w życiu nowożeńców – Oczywiście, rodzice. Ich błogosławieństwo i pożegnanie są takie same, odwieczna tradycja. Zanim młody udać się do urzędu stanu cywilnego do uszczelniania ich miłości w małżeństwie, w domu rodziców panny młodej błogosławi ich dzieci jest teraz powszechne szczęśliwy, wygodnego życia rodzinnego.
 • Spotkanie z karawaną. Kiedy para wróciła po malowaniu, na progu celebracji, gdzie spotkał się z rodzicami na oczyszczenie z bochenka w środku którego jest wylana soli. Narzeczeni dziobanie przez dziobanie, solone i karmione jeden drugiego. Według legendy, „drażnić” je po raz ostatni, a ktoś będzie więcej niż kawałkiem chleba, on będzie głową rodziny.
 • Rite welony usunięcia. Usuwa zasłonę i przykryć głowę szalik in-law, pokazując w ten sposób, że dziewczyna nie jest już narzeczona, a tylko żona.

 • Palenisko rodzina. Pożar w każdym wieku, w różnych krajach jest uważany za święty pierwiastek, mając dom ciepły i przytulny. Oświetlenie palenisko symbolizuje narodziny nowej rodziny. Tradycyjnie oświetlone moms skupić się na obu stronach, przekazywanie doświadczeń i mądrości nowożeńców.

Pogoda na ślub: wróżby ludowe

Jeśli ślub jest w listopadzie i znaki związane z pogodą, szczególnie istotnych.

 • lyutuet mróz na ulicy? Pierworodny pary urodzą się zdrowe i silne.
 • W dniu ślubu Pada śnieg – do dobrobytu finansowego niż jest większy, tym bogatszy będzie rodzina.
 • Silny wiatr obiecuje frywolne młode życie.

Znaki dla nowożeńców podczas ślubu

Will, za pomocą którego można wyjaśnić jakie będą przyszłe nowożeńcy domowego życia, przez wiele lat istnienie różnych narodów było dużo. Oto kilka niezwykłych cech:

 • Podczas ślubu, zanim włożyli swoje podpisy na pierwszej rodziny wspólny dokument, narzeczeni muszą jeść cukierki czekoladowe w połowie, tak aby życie było słodkie.
 • Długie i szczęśliwe małżeństwo będzie w Suite, jeśli na koniec ceremonii ślubnej, będą patrzeć na siebie w lustrze.
 • Aby młodzi nie są jinxed, zaleca się, aby dołączyć je na głowach bulavochke dół.
 • Krzesła na nowożeńcy nie trzeba usiąść, albo jeszcze lepiej, aby narzeczeni siedział na tej samej ławce, a nie dzielić.

 • Goście nie mogą nosić suknię ślubną w kolorze czarnym. Jeżeli świadek na ślubie rozwiedzionych nowożeńcy małżeństwo będzie krótkotrwałe. Również jest to niemożliwe dla pary działać jako świadków – obietnic do rozwodu. Są pewne podstawowe znaki na wesele gości.

Wszystkie cztery sezony są piękne na weselu w swój własny sposób, każdy charakteryzuje się własnymi znakami i obrzędami. W rzeczywistości są one znacznie bardziej niż opisany. Papier wybrany najbardziej odpowiednie znaki na weselu w sezonie jesień. Pamiętaj, że bez względu na to co miesiąc zdecydujesz się wziąć ślub, najważniejsze, że to pragnienie było wzajemne, a następnie wszystkie znaki staniesz się nieswojo. Rada i miłość!