104 Shares 6489 views

Jak zorganizować ślub i nie zbankrutować?

Przygotowanie i prowadzenie wesel – to jest bardzo przyjemne, ale kłopotliwe i wymaga dużych zastrzyków finansowych. Ale co, jeśli budżet, który został wydany na święta, mały? Porzucić ślub? W żadnym wypadku! Baw ślub jest całkiem możliwe, a za stosunkowo niewielkie pieniądze.


Tak więc, jeśli myślisz o tym, jak zorganizować ślub i nie zbankrutować, należy dowiedzieć się te chwile, w których można zapisać.

Pierwszy punkt – liczba gości. Tradycyjnie, uroczystości ślubne zaprosić tu wiele osób i krewnych aż do siódmego pokolenia i przyjaciół i współpracowników. Ale jeśli budżet jest organiczny festyny doszli do skompilować listę gości bardzo poważnie. Dobrze jest pomyśleć, kim jesteś naprawdę zadowolony, że dzień obok siebie i nie martwić się, że kuzyn lub pra-ciotka może być obrażony, gdyby nie zostali zaproszeni. Po tym wszystkim, ślub – święto młodych małżeństw i sami zdecydować jak spędzić swój ślub i kogo zaprosić na ucztę.

W następnej chwili, która może cię uratować – jest to wybór sal bankietowych. Po kosztach bankietowej zależy od kosztów instytucji. Nawiasem mówiąc, w wielu kawiarniach istnieje ograniczenie minimalnego celu dla jednego gościa, natomiast, jeśli zamówisz minimum, będzie można przynieść dodatkowe przekąski i napoje zakupione bez restauracji znaczników.

Następnie należy pomyśleć o programie rozrywkowym. Zwykle na wesele zaprosić Toastmaster, ale jeśli chcesz zaoszczędzić, trzeba będzie zrobić bez niego. Ale jak zorganizować ślub bez toastmaster może być zaskoczony, prawda? Są dwie opcje. Pierwszy – powierzenie tej roli kogoś z zabawy i umiejętności organizacyjnych przyjaciół. Że wszystko poszło gładko, trzeba mieć pewność, aby napisać skrypt, który zapewni rekreacyjnych – tańce, gry i konkursy. Opcja druga – prowadzenie wakacje można wziąć na młodej pary samych lub ich rodziców, na przykład, świeżo upieczony mother-in-law-in-law. Jednak obie te opcje mogą być odpowiednie. Jeśli goście na uroczystości trochę, i są już zaznajomieni ze sobą. W dniu ślubu z dużą ilością gości zrobić bez profesjonalnej toastmaster.

Innym dobrym sposobem, aby zaoszczędzić – wykonać dekorację sali i maszyn na własną rękę, za te prace powinny przyciągnąć młodych przyjaciół i krewnych.

Co jeśli pieniądze na ślub bardzo mało, a nie myśleć o zamawianiu salą bankietową? W tym przypadku konieczne jest, aby zastanowić się, jak przeprowadzić ślub bez bankiecie? Cóż, w takim przypadku można uzyskać lekką formie w przyrodzie, oferując gościom szampana, owoce, słodycze i małe kanapki i ciasta. Bardzo często taki ślub pary wolą wydawać, że natychmiast po rejestracji są wysyłane na miesiąc miodowy.

W takim przypadku, jeśli nie ma ochoty lub zdolność zaprosić gości na święto, wówczas warto zastanowić się, jak spędzić swój ślub razem. Nawiasem mówiąc, taki urlop może być bardzo ciekawy i niezapomniany. Po pierwsze, nie trzeba wydawać dużo siły, organizując tradycyjne wesele, a po drugie, nie trzeba myśleć o tym, jak utrzymać ślub, aby zadowolić wszystkich gości. Wybór ślub razem trzeba będzie zrobić tylko jedno – że chcesz. Chcesz skoczyć ze spadochronem? Lub przejechać w gondoli balonu? Lub uciec do natury? Robisz to, co chce twojej duszy, ale nie zapomnij, aby robić zdjęcia lub filmować w kamerę niezapomnianych chwil.

Nawiasem mówiąc, jeśli mówimy o zdjęciach, to jest to ślub artykuł, który nie powinien zapisać jako zdjęcia i filmy pozostaną w pamięci nowo mieszkaniami, więc powinno być dobrze wykonane.