527 Shares 5397 views

Oryginalne pomysły na ślub

Oryginalne pomysły na ślub może być najbardziej pamiętnych i klucz do wyjątkowości wypoczynku. Możliwe tylko w przypadku, jeśli wiesz, jak je najskuteczniej zastosować w praktyce. To, co staramy się przekazać wam, jak również przedstawić kilka ciekawych pomysłów w tym artykule.


Ślub jest niewątpliwie jednym z najbardziej wzruszających i ważnych momentach w życiu każdej rodziny. Jest to jasny i magiczny dzień na długo zapamiętać parę i podzielić się swoimi doświadczeniami z przyjaciółmi i znajomymi. Więc dlaczego-nie badać nietypowe pomysły na wesele i nie skorzystać z nich, tak aby nie tylko przebywał w pamięci tego wspaniałego dnia? Szczególnie nad nimi niekoniecznie jest długi Wrestle stronach internetowych magazynów przerzucać całkiem sporo na ten temat i określić dla siebie najciekawsze chwile.

Oryginalne pomysły na weselach: Loteria

Z jakiegoś powodu nie możesz zrobić własne wejście do wypoczynku na loterii? Oznacza to, że jeśli każdy zaproszony gość przyniesie los na loterii i dać go do pary – szansa, że w ubiegłym wygrał na loterii więcej niż wysokie. I nagle …

Albo sami para może zrobić rysunek ich gości z nieodzownych prezentów lub niespodzianek. Alternatywnie, jego goście mogą dystrybuować programy z określonymi numerami, które następnie zostaną wykorzystane do rysowania ślubu szampana lub pierwszy kawałek ciasta. Takie pomysły są dość proste do ślubu, jednak będą one ozdobić gala wieczór i pamiętaj o tym, zostanie zapamiętany przez gości.

Kolejny świetny pomysł na specjalny urlop może być pięknie zaprojektowane książki, które nie każdy może po prostu zostawić pozdrowienia do młodych, ale także w celu wymiany doświadczeń i pomysłów na temat wypoczynku. Książka może również wymienić opinie klientów przed obiektywem kamery. Wystarczy kilka słów od serca, a na przestrzeni lat będą one ogrzać duszę bohaterów okazji, lub po prostu zadzwonić piękny uśmiech na ich twarzy.

Oryginalne pomysły na weselach: historia miłosna na zdjęciach

Z własnych zdjęć, można stworzyć prawdziwy „love story”. W tym celu wszystkie zdjęcia powinny być umieszczone w kolejności chronologicznej, a uzupełniają je interesujących szczegółów swojego życia, zabawnych faktów lub wzruszających wierszy o miłości. Dzięki tej książce na pewno chcesz, aby osobiście spotkać każdy z obecnych na festiwalu.

Nawiasem mówiąc, książka może łatwo zastąpić gazetę ścienną lub pokaz slajdów z tych samych obrazów i napisów.

Oryginalne pomysły na weselach: nowożeńcy gorący taniec

Wszyscy przyzwyczajeni do faktu, że pierwszy taniec młodych wyróżnia się specjalnym tkliwość, dotykając i jest w stanie powodować nieświeży sam gość kilka kropli łzy. Jednak od pierwszego tańca nie musi być powolny i przeniósł się do łez! Jesteś bardzo zdolny zaskoczyć i zaimponować swoim gościom nieoczekiwane i zabawne inscenizacji.

Ta niezwykła wydajność będzie zatem „highlight” swojego ślubu na długo zapamiętany przez wszystkich obecnych. Główną rzeczą, którą trzeba przygotować z wyprzedzeniem tańca i przećwiczyć je dokładnie. W tym celu konieczne jest, aby znaleźć dobrą choreograf, który nie tylko tworzy ci numer zapamiętania, ale także nauczyć go wykonać do kreski.

Hollywood ślub

Jeśli jesteś zagorzali fani Dream Factory i marzenie życia gwiazdowego i chwały, to dlaczego nie jeden dzień stać się gwiazdami? Czego potrzebujesz? Najpierw musimy zająć miejsce uroczystości: wszystkie kwoty zdobić Hollywood znane osoby tektury, Oscar, girlandy kwiatów i rozłożyć czerwony dywan. Następnie trzeba się martwić o rekomendacjach: byłoby lepiej, aby je w formie biletów. I muzyka mogą być pożyczone od słynnej hollywoodzkiej superprodukcji.

Próby wdrożenia wszystkich tych doświadczeń w życiu, i to świetny nastrój wszystkim gwarantowane!