730 Shares 4413 views

Co dać artykule przedstawiono wesele przyjaciela?

Co dać na papierze ślubu? To pytanie ma zawsze zaproszonych na wakacje dla młodych rodzin. Na ostatniej rocznicy zaprezentowano pościel bawełniana. A co zrobić w tym roku? Jaki prezent nie tylko niezapomniany, ale także przydatna dla par dopiero zaczynają swoją podróż razem? Odpowiedź leży w nazwie urlop – papierowym ślubu. Co dać młody?


Dwa lata razem

Papier (lub szkła) ślub nazywa się po dwóch latach małżeństwa. Odbyło się pierwsze żarliwych emocji, ludzie stopniowo dostosowywać się do siebie. Jednakże związek jest nadal bardzo kruche jak papier. I przedstawia powinien uosabiać rocznica symbol – papier. O wiele łatwiej jest wybrać prezent dla zakupoholiczki. Spędzają też dużo czasu w sklepach, a więc dla nich nie jest trudno wymyślić opcji prezent. A co z resztą? Jeśli nie wiesz, co dać, pisać listy tych rzeczy, że młodzi chcą, ale z jakiegoś powodu, po prostu nie można kupić. Oczywiście, jeśli to nie jest lodówka lub pralka, wciąż jest kilka rzeczy, prawdopodobnie będzie w stanie zapamiętać. Co dać papier wesele? Raz piszesz listę, należy go tylko z przedmiotów papierowych. To jest to!

Co to wszystko jedno dać?

Aby odpowiedzieć na to pytanie jest bardzo proste! Jeśli poprzedni wariant nie pomaga, można przejść tradycyjną drogą. Kup w prezencie duży album fotograficzny lub piękne tapety (oczywiście, jeśli wiesz, co to znaczy dla młodych). Można zamówić kalendarz ze zdjęciami z wesela. Będzie to świetna pamiątka tego wydarzenia. Można również przekazać rzadką książkę lub gotowego kolażu zdjęć młodych, nagromadzone w ciągu dwóch lat. Co dać papier wesele bliskich przyjaciół? Można kupić grę planszową, wykonane na bazie tektury. Na przykład, „Monopoly” dla dorosłych. Więc już ustanowiony w celu dywersyfikacji wieczorem nową rodzinę. Ale jeśli przyjaciele i krewni mogą oddać żadnego prezentu, żona spada mocniej. 2 lata mieszkała z mężczyzną. ślub papier – co dać mężowi? Jeżeli nie udało się dowiedzieć, co to jest, pamiętaj drugą nazwę – szkło.

szkło ślub

Żona może dać mężowi piękną karafkę i kieliszki. Lub róg wykonany aspektach szkła. Wiele z nich jest uzależniony od łowiectwa i rybołówstwa, tuning samochodu. Dar może być wybrana z zakresu namiętności. Albo można uczynić inne romantyczne prezenty w postaci serduszka lub piękne figurki, które będą długo pamiętać o tym jasny dzień. Jeżeli finansowego dobrobytu, można kupić bilet do sanatorium, czy bilety do kina lub teatru. To jest wielki dar, który pozwala spędzić czas razem. Podróż gdzieś będzie doskonałym prezentem dla młodych rodziców. Jednym z najczęstszych prezentów są jeszcze pieniądze. Nawiasem mówiąc, jest to również papier. Dlatego z czystym sumieniem można przekazać pieniądze w kopercie. A młody będzie zadowolony, i masz mniej powodów, by złamać swoją głowę nad tym, co dać na papierze ślubu.