843 Shares 9114 views

bułki 'Cinnabon. Receptą na powietrzu szczęścia

Ci, którzy kiedykolwiek próbowali rozpływają się w ustach bułeczki „Cinnabon” Zakochaj się w tym deser kiedykolwiek. Nie jest zaskakujące, że każdy prawdziwy fan tego wypieku spróbuje znaleźć szczegółowe instrukcje dotyczące jego przygotowania. Na szczęście, to nie jest tak trudne, wystarczy postępować zgodnie z prostymi instrukcjami, którego opis znajduje się poniżej.


"Cinnabon". Przepis na klasycznym teście

Często ten przepis nazywa bułki drożdżowe. I to właśnie ta cecha, która określa zbiór produktów, które zostaną przygotowane ostrożnego gotować. Tak więc, aby przygotować 24 babeczki „Sinabon” wymagane:

  • Drożdże – pięć łyżeczek;
  • mąka – 1,2 kg;
  • mleko – 400 ml;
  • waniliowy – do smaku, ale niekoniecznie;
  • cukru – 240 g;
  • olej roślinny (margaryny) – 120 ml lub gramów;
  • jaja – 4 szt;
  • sól – 2 łyżeczki.

Pierwszą rzeczą do rozpuszczenia drożdży na sto mililitrów ciepły (około 37 ° C) wody, słodzone cztery łyżeczki cukru. Po, że powinny one pozostać w tym stanie przez dwadzieścia do trzydziestu minut. W międzyczasie, w oddzielnym zbiorniku ze stosunkowo wysokie strony mieszanie mąki, lekko ogrzano mleka, jajek, pozostały cukier. Następny dodane do tej mieszaniny zbliżyła drożdży, wanilii i masła. Ciasto dokładnie ugniata i wysłał do „odpoczynku” w ciepłym i ciemnym miejscu przez dwie godziny.

"Cinnabon". Przepis ulubione polewy

Zadziwiające w tym przepisie, jest fakt, że oferuje co najmniej trzy rodzaje wypełnień. Bułeczki „Cinnabon” można piec w klasycznej wersji z cynamonem i mogą być wypełnione czekoladą lub jabłko-orzechowym pasty.

Tak więc pierwszy napełnianie, klasyczny. Bo to jest wymagane, aby wymieszać 16 łyżki brązowego cukru 6 łyżek cynamonu. Przed rozprowadzić nadzienie na ciasto powinno być smarowane masłem lub margaryną.

Napełnianie drugie, – czekolada. Na jej zamiast cynamonu dodaje się taką samą ilość kakao w proszku.

Wypełnienie trzeci, niezwykła, to jest – jabłko-orzech. Należy wspomnieć, że opcja ta jest chroniona prawami autorskimi, ale on już wpisany kulinarnych kolekcje, a ponieważ eksperymentatorzy musieli smaku. Tak więc, do przygotowania orzech-jabłkowym nadzieniem powinny piec sześć jabłek. Ich mycia wstępnego i każdego nacięcia łodygi. Te zagłębienia wypełnione mieszaniną miodu i soku z cytryny (będzie trzeba połączyć trzy łyżeczki miodu i sok). Tak przygotowane jabłka powinny piec aż gotowane, a następnie użyć miksera, aby włączyć je do puree. To wprowadzenie 100 g orzechów, zmielono w młynku do kawy, 4 łyżki brązowego cukru i łyżkę cynamonu.

"Cinnabon". przepis na

Wybrać i przygotować nadzienie, należy umieścić go na próbę poprawnie. Ten ostatni jest walcowany na cienką warstwę, o szerokości nie większej niż 0,5 cm. Jest rozplanowany, każdy LIKE farsz „przezroczysty” warstwa, tak że obszar ten został objęty centymetr i połowę mniej niż tworzenia ciasta. Po tym, wszystko jest zwinięta w ciasny rolki, co z kolei, pokroić na 24 równych części. Takie półfabrykaty są umieszczane na blasze, ułożonego papieru do pieczenia lub naoliwione, i wysłał do dwudziestu do trzydziestu minut w piekarniku podgrzanym do 180 stopni, gdy jest to gaz lub 200 jeśli jest elektryczny.

Wydawałoby się, co jeszcze chcesz? Bułeczki są gotowe. Ale deser „Cinnabon”, którego przepis od dawna dostępne dla ogółu społeczeństwa, sugeruje kolejny ważny efekt – czyli pokryta kremem.

Gdy babeczki są usuwane z pieca, są wypełnione specjalnym twarogiem. Gotować trzeba wymieszać w blenderze z 100 gramów masła i ser, a następnie wprowadzić dwieście gramów cukru pudru. Dopiero po bułki „Cinnabon” nasączoną tego kremu, to naprawdę będzie gotowy i zdolny zadowolić swoją kulinarną delikatny smak.