520 Shares 4461 views

Ekstremalne Park, opis Soczi, funkcje, usługi i opinie

W Rosji, wiele ciekawych i pięknych miast, jest stale odwiedzane przez turystów. I to nie tylko nasi rodacy, ale także gości z zagranicy. I jeden z najbardziej popularnych miejsc do odwiedzenia jest Sochi. Ten kurort jest bogata w atrakcje. Niektóre z nich są unikatowe. Weźmy, na przykład, Extreme-park. Soczi jest znany na całym świecie. I to jest wytłumaczenie.


Powodem popularności

Pierwszy z nich, dla których w ekstremalnych Park Soczi odwiedzane przez ludzi – jest zawieszona kładka, która jest najdłuższa na świecie. Nazwał Skybridge. Spółgłoska z nazwą drogi Skayparka. Jest przeznaczony do skoków na bungee. To jest – jednym z najpopularniejszych ekstremalnych przejażdżek świata. Lub jak nazywa się w Rosji – „skoki na bungee” Z pewnością bungee znane każdemu – człowiek przywiązany do długiej liny wykonane z grubej gumy, a potem skacze do spadania. Niewyrażalne uczucie. Zwłaszcza w Skayparke. Po tym wszystkim, znany jest most wysokość 207 metrów.

I faza upadku z wysokości trwa około 7 sekund. A prędkość z którą „rozproszone” w tej chwili, człowiek przekracza piętno 120 km / h!

Długość mostu, nawiasem mówiąc, jest 439 metrów. Czy to bezpieczne? Jest! Po tym wszystkim, był przetrzymywany w metalowych drutów ośmiu sztuk. I wytrzymałość na rozerwanie od każdego z nich wynosi 360 ton. Całkowita masa samej konstrukcji. – W sumie 120 ton każdej emisji obawy bezpieczeństwa, i to jest logiczne, ale nic się martwić – bo SkyBridge jest tak skonstruowany, że nawet trzęsienie ziemi w 9-wielkość mocy jego mocy, aby utrzymać.

lokalizacja

Ekstremalne Park (Soczi) nie jest w mieście. Znajduje się on pomiędzy Krasnaja Polana i Adlera – jednej z miejscowości wypoczynkowej. Jeśli chcesz się tam dostać, to trzeba zachować utwór na Akhshtyr gardzieli. Wcześniej był znany po prostu jako część grzbietu Ahtsu, pocięte przez rzekę Soczi Mzimta. Ale w roku 2014 nie został otwarty SKYPARK – teraz popularne Ekstremalne Park. Soczi następnie szybko stał się przedmiotem atrakcji dla miłośników „adrenaliny” rozrywki.

gwarantowane emocje

Sky-Park – Extreme Park w Soczi, który znany jest nie tylko z kładki. Tutaj można poświęcić siebie i inne rozrywki.

Na przykład, Freestyle bungee z wysokości 69 metrów. Platforma przeznaczona do tego celu, został zaprojektowany z uwzględnieniem różnych wszelkiego rodzaju skoków, które są extremals może wnieść do życia. Nadaje się do wykonywania akrobacje na BMX-rower. Nawet osoby niepełnosprawne mogą tu bawić. W tym osób na wózkach inwalidzkich.

Więcej Sky-Park (Extreme Park w Soczi) znaną atrakcją zwany Soczi Skrzydło. Jeśli dosłownie – jest „Soczi huśtawka”. Jak to wszystko się dzieje: mężczyzna siedzi na krześle, a następnie mechanizm puszcza do swobodnego spadania. Razem z krzesłem leci w przeciwnym kierunku – na stycznej do okręgu na zasadzie wahadła. Promień, nawiasem mówiąc, imponujący – 170 metrów. Soczi Skrzydło – to najwyższa huśtawka świata.

Ale najbardziej skrajny – Mega Troll. Najszybszy wózek na świecie! Jego zasadą jest to, że kilka osób (2-3) siedzieć w specjalnym wózku. Potem lecą jej 700 metrów przez wąwóz, a wszystko to – z prędkością 120 km / h! Ekstremalne ale bezpiecznie – ludzie ubezpieczyć systemu superreliable który został przetestowany przez dziesięciolecia.

park linowy "Mowgli"

Jeśli goście parku rozrywki boją się wysokości, mogą nadal wykonywać. Został on stworzony dla nich park linowy „Mowgli” z ciekawym torem przeszkód i ciekawych tras. Który, nawiasem mówiąc, jest obecnie rozwija. To z tego powodu, „Mowgli” jest zamknięta od początku grudnia, ale to tylko na chwilę.

Jest to park w cieniu ochroną lasów. Nie straszne, pomimo przeszkód – wszystko dlatego, że każda przeszkoda zaplanowano bardzo starannie. Ponadto, „Mowgli” został przetestowany przez specjalistów, a kontrola przeprowadzana jest na codzień. Ponadto, system zabezpieczeń jest doskonale przemyślane. Człowiek przywiązany na początku trasy, będzie ubezpieczona do końca.

Dla miłośników alpinizmu

Powyższy rozrywki – nawet nie wszystko, czym może pochwalić się w Soczi Skrajne Park. most dla pieszych, tor linowy, adrenalina huśtawka – to ekscytujące, ale nie mniej godne uwagi wyjątkowej trasy „Sky”. Położył się na długim odcinku do typu zwanego via ferrata wspinaczki. Dość powszechne określenie. Wskazują one sekcję rock, wyposażoną w liny bezpieczeństwa. Każda osoba może poczuć się jak alpinista, i nadal być pewni swego bezpieczeństwa!

Trasa prowadzi do jaskini niezwykłej urody, która jest w skalistej ścianie wąwozu Akhshtyr – po lewej stronie Mzymty. Trasa jest podzielony na dwie części. Na „prosty” (gdzie powierzchnia jest praktycznie pozioma) i „złożone” – gdzie ludzie muszą wspiąć niemal pionową ścianę. Ale myśleli po schodach, tak, że zbyt dużo złożoność nie będzie.

Opłaty i podróże

Tak więc, wszystkie wyżej wymienione działania, które obecnie ma do zaoferowania turystom Sky-Park. Ekstremalne Park w Soczi ma dość wysoką cenę, ale uzasadnione. Jeśli chcesz skoczyć z wysokości 69 m, będzie musiał zapłacić 6000 str. „Lotu” w 207 m wyniesie 12 m. P. W tym przypadku, osoba otrzyma certyfikat z informacją o tym, jak jak wysoko skakał, a nawet stylu koszulka tak na sprzedaży tam.

To nie wszystko, co trzeba wiedzieć o Extreme Park Soczi. Cena może być opłacalne, jeśli dana osoba Zarezerwuj swój tak zwany „Combo”. To jest – to tylko niektóre z rozrywek, które turysta może poświęcić cały dzień. Skoki z wysokości 69 metrów i 207 będzie kosztować 17.000 rubli. Co jest dość korzystna.

A jeśli chcesz skoczyć z wysokości 69 metrów, a doświadczyć „Soczi Swing” – to będzie kosztować tylko 10 000. Biorąc pod uwagę, że to „combo” dostępny jest dla dwóch osób, oszczędności będą bardziej niż dwa razy jako przyjemne.

A skoków od 207 metrów wysokości z parą wyniesie 17 500 s. Jednak najbardziej popularne „Combo” obejmuje tylko trzy powyżej przyciągania. Koszt tej przyjemności – 20,000 s.

Jak dostać się do parku? Trudności podróży tam, wystarczy, aby siedzieć w autobusie №105, №105 albo-C. Muszą osiągnąć Hamshen stoczni gdzie fotele oraz 131 th minibus. I dalej – do Skayparka. Po tym, około 300 metrów na piechotę.

I wreszcie – na odpowiedziach. Ludzie przychodzą tu powiedzieć – należy tu przyjść i dobrze się bawić. Tak, trochę drogie, ale doświadczenie jest warto. Turyści mówią uwaga piękny widok z mostu i Adrenaline szaleje, który następnie staje się wszystkim bez wyjątku. I atrakcje, plus cała, ciekawe, ekscytujące.