145 Shares 6249 views

Jeżeli dziecko, aby przejść do Tiumeń: strusia farma, wystawa motyli, centrum rozrywki „Hakuna Matata”

Tiumeń jest centrum administracyjnym. Populacja miasta wynosi około 700 000 ludzi. Miasto tworzących przemysł miasta jest przemysł naftowy. Tiumeń populacja rośnie każdego roku, w związku z tym opracowanie rekreacyjnych dla mieszkańców. W mieście znajdują się parki, gdzie można chodzić z dziećmi. Obecne są również obszar z fontannami. Jednym z ulubionych miejsc mieszkańców miasta jest Tsvetnoy Boulevard. Jest to most dla pieszych, które nazywa most zakochanych. Również w tym obszarze jest Muzeum Historii Lokalnej i Wiecznego Płomienia.


W mieście licznie prezentowane restauracje i kawiarnie, gdzie można spędzić czas w romantycznym otoczeniu lub z dziećmi. Ponadto, istnieje wiele miejsc na świeżym powietrzu i spędzać czas z dziećmi. A co z dzieckiem, aby przejść do Tiumeń? W mieście znajdują się miejsca do wypoczynku sporą liczbę, więc nie ma z czego wybierać.

gospodarstwo

Strusia ferma (Tiumeń) znajduje się w miejscowości Jikji. jego data base należy do 2009 roku. Główną działalność koncentruje się na farmie hodowli strusi dla ich mięsa, jaj i piór. Ale nawet gospodarstwo organizuje wycieczki, które mogą pochodzić z ich dziećmi.

Zdarzenia te są informacyjny. Ludzie, którzy przychodzą na farmie strusi, możliwość zapoznania się z tych ptaków i poznać ich zwyczaje. Również na koniec wycieczki można kupić pióra, tłuszczu i pamiątki. Oprócz strusie w gospodarstwie inne zwierzęta żyją. Mianowicie, kurczaki, gęsi, kaczki, przepiórki. Dla zainteresowanych farmie strusi (Tiumeń), który chce się tam dostać, trzeba wiedzieć, ile ten wyjazd. Cena biletu wynosi 200 rubli dla dorosłych i 100 rubli dla dzieci.

wystawa motyli w Tiumeń. opis

Ciekawą rozrywką odwiedzi z wystawy motyli dziecko. Owad ten jest symbolem miłości i dobrobytu. Można użyć motyl jako symbol spełnienia życzenia. Aby to zrobić, trzeba wziąć ją w pięść i psychicznie wymawia pragnienie, które muszą być spełnione. Następnie zwolnij motyla. Jeśli mamy przeprowadzić ten rytuał, życzenie się spełni. wystawa motyli to symboliczne miejsce.

Istnieje wiele mitów z różnych narodów i narodowości, które są związane z tymi cudownymi owadami. W naszym kraju jest zwyczajem, aby odpędzić motyla kiedy leci do ognia. Uważa się, że motyl, który wyleciał z ciemności do światła, jest duszą przodka. A kiedy będzie ona latać Boga, da mu żądanie lub zarzut potomków. Dzieci będą bardzo interesujące, aby odwiedzić to miejsce z rodzicami.

"Sunshine Ranczo" (Tiumeń)

Innym popularnym miejscem do spędzania wolnego czasu z dziećmi jest mini-zoo, zwany „Solar Ranczo”.

Ten zoo znajduje się w centrum handlowym. Nazywa się „Malachit”. Jest zoo w 2011 roku. Zoo przedstawia zwierzęta, takie jak gęsi, kaczki, indyki i inne Zwierzęta. Menażerii jak małe dzieci. Po tym wszystkim, kochają kontakt ze zwierzętami. Taka komunikacja jest przydatna dla dzieci. Ponieważ ma korzystny wpływ na rozwój małych dzieci.

Akvagalereya

Akvagalereya Tiumeń jest największym na Syberii. Na wystawie egzotycznych ryb. Jest to unikalny zbiór dużej liczby przedstawicieli morskich, położony z dala od oceanu. To akwarium zbierane jako zwykłych przedstawicieli, a także egzotycznych okazów. Istnieje również rekin. Dzieci będą interesujące patrzeć na nią.

W akwarium, piękne wnętrza, muzyka gra. Atmosfera pomoże osoba odłączyć się od codziennego zgiełku i znaleźć się w podwodnym świecie. W niektóre dni można zobaczyć, jak wygląda karmienie ryb mięsożernych.

kolejowych dzieci

Kolej Tiumeń plac powstał w latach sześćdziesiątych ubiegłego wieku. Istnieje również poligonem. Jest on zbliżony do Tiumeń. Długość linii kolejowej dla dzieci jest 3820 metrów. Ona ma dwie stacje i dwóch platform. Latem szkolną Tiumeń mają możliwość praktykowania na kolejowe dla dzieci. Wydany specjalny formularz dla dzieci, karmić je obiad. W młodszej generacji ma szansę poczuć się w roli przewodników i kierowców. Powinieneś wiedzieć, że istnieje specjalny program szkoleniowy, który trwa trzy lata. Jeśli w trakcie nauczania dziecka tam dalsze zainteresowanie kolei możliwe jest, aby kontynuować studia na Uniwersytecie Kolei. Jeżeli uczeń wykazuje wyjątkową zdolność ze stażu w dziecko w / d, a następnie ma możliwość studiowania w instytucie.

Interesujący kompleks dla dzieci – „Hakuna Matata”. Co jest dla rozrywki?

Innym sposobem rekreacji i centrum rozrywki dla dzieci jest wizyta „Hakuna Matata” (Tiumeń). Kompleks ten jest przeznaczony dla dzieci od lat 3 do 16. Oto automaty, labirynt, videostimulyatory, promotorów sportowe, cymbergaja. Istnieje również kawiarnia, gdzie można zjeść, albo spędzić urodziny.

Mówi się, że w tym kompleksie rozrywkowym ma szczeliny zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Dlatego ten środek nadaje się do zbiorowego rozrywką całej rodziny. Wspólne kampanie nigdzie naprawdę zgromadzi dzieci i rodziców. Dlatego konieczne jest, aby odwiedzić centrum rozrywki.

„City Golf” w Tiumeń

Jest to zamknięta platforma, gdzie można nauczyć się grać w golfa dla dzieci i dorosłych. Istnieją stymulatory dla tej gry. Ludzie mają możliwość spędzenia czasu z rodziną i nauczyć się grać w golfa. Bardzo ciekawą atrakcją. W przeciwieństwie do centrum rozrywki z gier wideo, istnieje możliwość, aby dołączyć do tego wciągająca gra jak golf. Mianowicie nauczyć swoje zasady, aby uzyskać pewne umiejętności i tak dalej.

park

Jeżeli dziecko, aby przejść do Tiumeń? Razem z dziećmi mogą spędzić w parku, który znajduje się na kolorowym Boulevard. Istnieje ponad 30 atrakcji. Ponadto umieszczone trampoliny. Festyny na świeżym powietrzu i jazda przejażdżki nie pozostawi obojętnym żadnego dziecka.

Zoo

Jeżeli dziecko, aby przejść do Tiumeń? W zoo. Menażeria znajduje się w pobliżu miasta. Mianowicie, w odległości 30 kilometrów, na podstawie spoczynkowej „las sosnowy”, który jest na wiosnę mineralnej w lesie iglastym. Jest zoo. Zawiera on czterdzieści rodzajów zwierząt. Zwierzęta te zostały zebrane z całej Rosji i innych krajach, na przykład, wielbłądy były importowane z Kazachstanu.

Inne interesujące miejsca w mieście

A gdzie dziecko, aby przejść do Tiumeń? Istnieje kilka opcji dla wspólnego spędzania wolnego czasu. Należą farmę łosia, cyrk, kwestor, „Treasure Island”, „Piąty element” i inne. To miasto jest bardzo rozwinięty, więc zawsze można znaleźć dobre miejsce.

Jeżeli dziecko, aby przejść do Tiumeń? Mieszkańcy miasta mają możliwość zorganizowania rozrywkę z dziećmi jak i poznawczym charakterze sportowo rekreacyjnym. Na przykład, Tiumeń gorące źródła są znane daleko poza miastem. Ludzie przychodzą tu z sąsiednich obszarów, aby spędzić czas w gojeniu wód mineralnych. Aby komunikować się ze zwierzętami i rozwoju dziecka w dobrych cech psychicznych mogą odwiedzić zoo lub akwarium. I dla małych dzieci będzie ciekawe do odwiedzenia zoo. Jeśli rodzice chcą spędzać czas z korzyści, to jest możliwe, cała rodzina do odwiedzenia kwestor. Tutaj uczestnicy otrzymają zadanie, które trzeba iść. Aby to zrobić, należy podłączyć umysłowych.

wniosek

Teraz już wiesz, gdzie iść z dzieckiem w Tiumeń. Jak widać, miasto ma wiele ciekawych miejsc do zabawy z dziećmi. Mamy nadzieję, że nasze zalecenia pomoże.