517 Shares 7596 views

Telefon BQ: recenzje. Małe telefony BQ: zdjęcia, ceny

W ostatnich latach producenci telefonów komórkowych są bardzo prawdziwa walka w pogoni GHz, megapikseli, cala, koncertów i czujników. Większość firm przestały produkować jasne i proste urządzenie przyciskiem. Udali się całkowicie na ekranie dotykowym z niewielu takich jak klucze. Firma produkuje aparaty BQ łącznika, doskonale nadaje się zarówno dla dzieci jak i dla osób starszych. BQ telefon jest wygodny w użyciu jako pracownik. W tym poprzez wykorzystanie go do czterech kart SIM. Rozważ porównaniu dwóch instrumentów do naszego kraju z Chin.


Komponenty i dysponuje BQ BQM-2855 Waszyngton i BQ BQM-2456 Orlando

Oba telefony zawierają zestaw słuchawek, ładowarki i instrukcji. Pierwszy z nich to klasyczny budynek, wsparcie dla dwóch kart SIM, o rozdzielczości 240 X320, ekran 2,8”, 0,1 MP aparat fotograficzny, 3000 mAh, Bluetooth oraz slot na karty microSD. Drugi ekran różni się od niej do 2,4" i baterię 1,500mAh. Pojawienie się obu modeli jest całkiem normalne, chyba że plastiku użytego do Orlando, mającego jasnych kolorach. To nie ma przycisków na bokach i górnej są otwory na sznurowadła i diody latarki. Za to obiektyw kamery i gniazda głośnikowe i dolny – miniUSB oraz mikrofon hole-in. Pod tylną pokrywą – slot na karty microSD oraz dwa sloty na karty SIM, w pełnym rozmiarze. W Waszyngtonie – to samo. Jak widzimy, BQ mały telefon jest bardzo przypomina z pierwszych telefonów komórkowych i różni się od nich tym wyjątkiem, że możliwość korzystania z dwóch simok i dodatkową pamięć.

Porównanie dźwiękowe, kamery, latarki i baterie

Jego wewnętrzna pamięć w telefonach tam, więc bez pracy kartka dla prawie nic nie będzie. W tym kontekście, prawie każdy telefon BQ otrzymane opinie nie są najlepsze. Wiele urządzeń nie widać tych kart. Na przykład, zdarzały się przypadki, że Orlando nie widział 256 MB pamięci, ale rozpoznać 16 GB bez problemów. Ale telefon BQ BQM-2855 Waszyngton – wręcz przeciwnie. Z tych urządzeń, nikt nie spodziewa się niczego wartościowego pod względem multimediów, oprócz zdjęcia i BMP-AMR / WAV melodie. W związku z tym konsumenci byli zaskoczeni faktem, że ich urządzenia radzą sobie z obrazów jpg i mp3-melodii. Oczywiście, dźwięk nie jest doskonały, ale słuchać go jako budzik, rozmowy lub podczas transportu w drodze do pracy może być dość. Sam aparat, zdjęcia są podobne, tylko, że nie jest jasne, dlaczego są one zazwyczaj instalowane tam. Co jakość może mieć 0,1-megapikselowy moduł? Oto latarki, że zupełnie niespodziewanie, światło jest wystarczająco jasny. Baterie są również przyzwoite, wart swojej ceny. Orlando trzeba będzie pobierana raz w tygodniu, Waszyngton – nie częściej niż raz na dwa tygodnie.

System ten, kontakty, SMS, aplikacje

Zarządzanie i interfejs – zwykły standard, więc musimy w dawnych czasach są dobrze przyzwyczajeni. I jak to wszystko działa, gdy używamy telefonu BQ? Opinie mówią, że nie jest to najlepszy sposób. Nawet podczas wybierania lub sms, wędrując poprzez menu lub menu wyszukiwania kontaktu często zamarza. T9 brakuje i wpisując czasem zamienia się w bolesnej procedury. Z kontaktów wydaje się być w porządku na początku, ale potem okazuje się, że nie było, jak mówią, bez łyżkę smoły. Nazwa może składać się maksymalnie dziesięć znaków, to znaczy, Alexander Gavrilchenko nie pasuje. Nikt jeszcze nie udało się skorzystać z „E-book”. To nie otworzy lub XML lub FB2, lub docx, txt lub. Możesz być zbudowany tylko z gier. Niektóre wady mogą być rozwiązane przez aktualizację oprogramowania, ale trzeba skontaktować się z centrum serwisowym.

Wnioski z przeglądu i porównania

BQ telefon oczywiście nie polecam jako podstawowej jednostki, ale jako gadżet dla dodatkowych kart SIM – to jest to, czego potrzebujesz. Nic lepszego dla takiego „śmieszną” pieniędzy nie znajdzie. Niekoniecznie wybierać spośród modeli, firma BQ wydane komórkowych w dużym zakresie, nazywając im nazwy różnych miast. Ponadto, należy zwrócić uwagę na ich życie na jednym ładowaniu. A to z następujących wartości: Washington – 1650 rubli, Orlando – 990. Więc jeśli jesteś zainteresowany w urządzeniu z potężną baterią, wybiera pierwszy model, jeśli przenośność i design – drugi. Te telefony komórkowe BQ spełnić Twoje oczekiwania.

BQ Meksyk – Telefon z czterema kartami SIM

Rozważmy inny chiński przenośny mały rozmiar, co cechą jest zdolność do pracy z czterema kartami SIM. Będzie to przydatne dla tych, którzy dostęp do Internetu, połączenia pracy, rozmowy osobiste, komunikowania się z rodziną i przyjaciółmi za granicą, które chcą korzystać z prywatnych pokojach. Jeśli chodzi o ciebie, telefon BQ – co trzeba. Pod tym względem jest on jedyną wadą – obecność tylko jednego modułu radiowego. Jest to klasyczny przycisk telefonu komórkowego, to nie jest zainstalowany system operacyjny Android, a nie posiada ekran dotykowy. Konwencjonalne tzw dialer. Rozdzielczość – 240 x 320 pikseli, wyświetlacz – 2,4”. Jednakże, radio FM, odtwarzacz MP3 i Bluetooth moduł. Aparat jest nieco lepsza niż w poprzednich modelach – 0.3 megapikseli. Obsługuje karty pamięci o pojemności do 32 GB formacie microSD. Bateria nie jest zbyt mocny, ma pojemność tylko 800 mAh zapewnia siedem godzin ciągłej rozmowy. Wymiary – 117 x 47 x 14 mm, ciężar – 78 g. Powinna to być telefon komórkowy BQ Meksyk – 1350 rubli. Dostępne w trzech kolorach – brązowym, czarnym i niebieskim.

Telefon BQ: opinie klientów

Co do uwag na temat produktów chińskich producentów, odbiorców, na przykład BQ BQM-1402 Lyon najmniejszy telefon w cały zadowolony ze swojego wyboru. Podwójna karta SIM, dobra komunikacja, bardzo głośny głośnik. Może być używany jako MR-player, przesyłanie muzyki kart flash. Również dobra bateria, która posiada opłatę za około pięć dni z przeciętnym użytkowaniu. Kilka drobnych wad: zły aparat i brak gniazd słuchawkowych. Musimy użyć adaptera. Ten telefon dostępny w różnych kolorach, cena – 1300 rubli. Ale smartphone BQ S-4003 Verona, cena wynosi 2500 rubli, wielu nabywców rozczarowany, mimo swoich dwóch rdzeni, ekran i lampę błyskową dotknąć. Dosłownie na dzień nabycia, wiele z tych pojazdów przestał reagować na dotyk palców. I nic nie pomogło. Kupujący w wyniku zaniósł je z powrotem do sklepu. Więc pamiętać, kupując tanie telefony: prawdopodobieństwo uruchomiony na urządzeniach o niskiej jakości jest znacznie większa niż w przypadku sprawdzonych i dobrze znanych marek.