456 Shares 5257 views

Przegląd smartphone Fly IQ4405 quad. Cechy i opinie

Fly Spółka specjalnie nie może pochwalić się liczbą zaawansowanych modeli. Jednak, tanie telefony komórkowe uzyskane z dobrej firmy. Jednym z najbardziej interesujących przedstawicieli firm sektora publicznego jest model 4405.


projekt

Etniczność Fly IQ4405 quad nie może pochwalić się czymś szczególnym. Konstrukcja jest dość typowe dla tanich urządzeń. Obudowa wykonana z tworzywa sztucznego, ale dobrym rozwiązaniem wybór materiału daje podobieństwo do metalu. Urządzenia wyświetlające szklane z powłoką ochronną.

Wyświetlacz flokowanie przód, dotknij przycisków, głośnik, i czujników aparatu. Wszelkie fanaberie FSB nie. Za urządzeniem jest głośnik, komora główna i na pewno błysk.

Na krawędziach, po lewej stronie, znajduje się regulacja głośności, a po prawej – przycisku zasilania. Dolny koniec obzavolsya tylko mikrofon, ale górna znajduje się na siebie w gniazdo słuchawkowe i USB.

Ogólnie rzecz biorąc, projekt Fly IQ4405 quad przyszedł całkiem solidne. Z tworzywa sztucznego, takich jak metal i zaokrąglone kształty wywoływać pewien zespół smakowy.

pokaz

Obzavolsya Fly IQ4405 quad czarny przekątnej zaledwie 4,5 cala. Choć ekran jest wystarczający dla rozstrzygnięcia podziału łupów budżetu wrażenie. Urządzenie zawiera w sumie 854 x 480 pikseli, zauważalne ziarnistość jest obecny, odpowiednio.

Nieznacznie poprawia jakość stosować technologię IPS. Wysokie kąty widzenia Fly IQ4405 quad i dobra jasność czynią pracę bardziej przyjemną ekran.

W zasadzie, wyświetlacz okazał się dobry dla telefonu budżetu. Chociaż w porównaniu z wybitnych pracowników państwowych firm nie wygląda szczególnie atrakcyjnie.

kamera

Smartphone Fly IQ4405 quad czarny robi zdjęcia bardzo słabej jakości. Sytuacja ta jest spowodowana zainstalowana kamera jest tylko 5 megapikseli. Dla urządzenia, wydany w 2014 roku, jest to ogromny błąd w obliczeniach. Zdjęcia uzyskać bez obecności szczegółowo i dużo hałasu.

Nie pozostawiają dobre wrażenie i frontalka mając oko 0,3 megapikseli. Taka kamera będzie pasować tylko do połączeń wideo, można zapomnieć o zdjęciach.

Montaż takich cechach byłoby istotne w 2012 roku, ale nie dla najstarszego pojazdu jest minimalna. Oczywiście, jasne pragnienie firmy, aby zaoszczędzić pieniądze i zmniejszyć koszty urządzenia, ale można wyciąć inne parametry.

nadzienie

Nieoczekiwane występowanie Fly IQ4405 Quad ze zintegrowanymi cztery rdzenie. Każdy z nich ma częstotliwość 1,3 GHz. Takie cechy są godne uwagi i powinien cieszyć, ale ogólny obraz nie jest najbardziej przyjemny.

Wyposażając urządzenie z wydajnym procesorem, firma po raz kolejny zdecydował się zapisać i ustawić w sumie 512 MB pamięci RAM. Jest to minimalny parametr dla nowoczesnych urządzeń oraz specjalny tempo pracy nie przewiduje.

Cieszyć się trochę w jego rodzinnej pamięci, który jest tylko 4 GB. Ale powstała „Android” bierze go najbardziej. W rezultacie, użytkownik jest nadal tylko 1,4 GB. To nie wystarczy nawet dla najbardziej podstawowych zastosowań instalacyjnych.

Odnosi się wrażenie, że firma po prostu nie można utworzyć optymalną równowagę. Z powodu takich nieścisłości spada zarówno wydajność i wygląd smartphone.

system

Urządzenie pracuje pod kierunkiem „Android” w wersji 4.2.2. Dość stary, ale doskonale nadaje się do układu 4405. Wraz z „Android” idzie zwykle zestaw programów. Aktualizacja systemu jest możliwe, ale nie ma większego sensu, ponieważ wersja będzie różnią się tylko szczegółami.

bateria

bateria urządzenia Obzavolsya o pojemności zaledwie 1800 mAh. Ta bateria jest wystarczająco urządzenie do pracy ciągłej. Jako główny wyświetlacz i konsumenci napełniania, opłata będzie trwał przez dwa dni w oszczędnego wykorzystania. Dzięki aktywnej pracy baterii trwa 5-6 godzin.

cena

Koszt urządzenia jest nieco zawyżone. Cena waha się od 7 do 8 tysięcy rubli, i to jest bardzo dużo dla Fly IQ4405 quad. opinie klientów również wydają się wierzyć, że wartość nie odpowiada specyfikacji.

Opcje

Na telefon przechodzi zwyczajowy zestaw instrukcji, zestaw słuchawkowy, kabel USB i adapter. Słuchawki są poświęcenie dzwonu, ale szczególna jakość nie wyróżniać.

godność

Zaletami urządzenia można śmiało przypisać przyjemny wygląd. Smartfon wygląda bardzo stylowy i doskonale nadaje się dla kobiet.

Urządzenie jest wysokowydajna procesor jest główną zaletą. Niewielka liczba telefonów z kategorii budżetowej jest w stanie dopasować swoją wydajność.

Dopasowana bateria wygląda całkiem do przyjęcia w smartfonie. Niewielka pojemność baterii jest całkowicie zdolny do zapewnienia długotrwałej pracy urządzenia.

braki

Znacznie bardziej ujemne strony urządzenia. Największą wadą jest mała ilość pamięci wewnętrznej. Tylko 1,4 GB nie spełniają nawet najbardziej skromne życzenia. Właściciel będzie musiał dodatkowo wyposażyć inteligentnej kij.

Mniej zauważalny brak urządzenia – jego pamięci RAM. Zainstalowano 512 MB – jest to minimalna dla telefonów „Android”.

Również nie jest zadowolony i Fly IQ4405 quad kamera. Recenzje właścicieli mówić o biednych jakości obrazów, nawet w ciągu dnia.

Koszty te są również przyczyną niezadowolenia. Nawet liderzy rynku istnieje wiele bardziej udanych modeli w podobnym przedziale cenowym.

opinie

Ostateczny werdykt może być utworzona przy użyciu tylko smartphone Fly IQ4405 quad. Opinie będą niewątpliwie pomaga ustanowić pierwsze wrażenie, ale końcowe wnioski są dla kupującego.

wynik

Po przestudiowaniu cech urządzenia panuje przekonanie, że firma oszczędza na wszystkich niezbędnych informacji wyłącznie dla procesora. cztery rdzenie zainstalowane wyglądać czarne owce na ogólnym tle.

W porównaniu do konkurencji 4405 wygląda nieatrakcyjne. Do pracy maszyny będzie wystarczające, ale dla rozrywki, najprawdopodobniej, będzie musiał zapomnieć.