137 Shares 8039 views

Aktywacja iPhone 4s

Kiedy pierwszy raz kupił znany na całym świecie smartfon z ugryziony jabłko na odwrotnej stronie, wówczas pytania, które mogą mieć o tym, co aktywacji iPhone. Po konkurować w produkcji marki HTC, Samsung i tak dalej, aktywacja nie obowiązuje. Ale to jabłko faceci wiedzą, jak utrudnić jego użytkowników na równym podłożu.


Więc tematem tego artykułu – jak aktywować iPhone 4S, jakie kroki trzeba przekazać do pomyślnego zakończenia tej procedury i co trzeba zrobić, aby uzyskać Apple ID (konto Apple).

Materiał nadaje się do przejścia weryfikacji z dowolnym biegu telefonicznej pod iOS 5 zarządzania (domyślnie jest to na 4S).

Po pierwsze, przygotować mikro-SIM.

Ponieważ aktywacja iPhone jest możliwe tylko za pośrednictwem internetu, trzeba zająć się znalezieniem strefę Wi-Fi lub podłączyć za pomocą kabla dołączonego do komputera (mam nadzieję, że jest jasne, że to musi być podłączony do sieci World Wide Web). Następnie pobierz program iTunes.

Jeśli telefon jest podłączony do sieci, należy przeczytać pojawiła instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, a za nimi. Po pierwsze, należy wybrać kraj i język, (radzę wybrać rosyjskiego i rosyjskiej).

Kolejnym pytaniem byłoby: Pozwól mi określić lokalizację telefonu (przydatne, jeśli planujesz korzystać z mapy i nawigacja). Tutaj można zezwolić lub odrzucić ofertę, w każdym razie, później, w menu telefonu, można zmienić to ustawienie.

Następnie aktywować iPhone'a pyta, czy pozwalają na podłączenie do telefonu internetowego, biorąc pod uwagę, że sieć, że telefon jest ciągle potrzebna, a nie tylko na surfowanie po sieci, ale także dla iCloud i innych usług internetowych Epple, radzę, aby odpowiedzieć „tak” na to pytanie.

Wtedy będzie połączyć się z dostawcą usług sieciowych w celu uzyskania ustawienia do podłączenia do swoich usług SMS, MMS, GPRS i tak dalej. D.

Po pobraniu, parametry komunikacyjne, zostaniesz poproszony pytanie, miałeś zanim ten telefon jest korporacja, gdyby nie było – który służy do przywrócenia wszystkich ustawień z kopii zapasowej przechowywanej w iCloud i iTunes, ale ponieważ urządzenie najpierw należy wybrać menu „Konfiguracja nowego telefonu.”

Wszystkie kolejne menu i pytań można iść, ale można pominąć, nie są one wymagane. Głównym aktywacja iphone 4s jest udany. Jednak aby doświadczyć pełnej mocy iPhone 4S, polecam, aby przejść przez pozostałe etapy, aby zakończyć.

Tak, są z powrotem do łączenia z Internetem przez Wi-Fi lub GPRS, wszedł pod mój ID, jeśli masz, lub utwórz nowy (za darmo) i włączyć lub wyłączyć z Siri (asystenta głosowego).

Wybierz, aby zaakceptować lub odmówić wysyłania raportów o pracy telefonu iPhone firmy Apple, a na koniec kliknij przycisk „start korzystania z telefonu.”

A co z tymi, którzy posiadają nieoficjalną iPhone, ponieważ w tym przypadku standardowej aktywacji, użytkownik ma do czynienia z wielkimi trudnościami?

Rzeczywiście, ten problem występuje zwykle u osób, które mają migać telefon, a otrzymane w wyniku cegły nieprodukcyjnym. Teraz ekran świeci się napis „musi aktywować iPhone'a», a kiedy próbują przejść tej procedury pojawi się błąd o niemożliwości zakończyć proces.

Najlepiej, oczywiście, jeśli masz kartę sim z tych operatorów na usługi, która jest blokowana przez gadżetu: Vodafone, T-Mobile, AT & T. W takim przypadku natychmiast po firmware telefonu, zainstalować kartę SIM i podłączyć iPhone do iTunes. Następnie urządzenie będzie się robić wszystko. Ale ci, którzy nie mają takiej karty, muszą zmagać się z własnym telefonem.

W takich sytuacjach pomoże Cydia, raczej Tweak abonent Sztuczna Module, z jego pomocą możliwe jest, aby aktywować telefon iPhone «zalochenny” bez operatora karty SIM.

Aby dowiedzieć się dokładnie, jak to zrobić, można znaleźć w internecie, znajdziesz tam wiele przydatnych wskazówek na uwolnienie i dzheylbeyka. Pozostaje tylko przypomnieć, że to nie jest legalne, a gwarancja na telefonie (jeśli jest, oczywiście, było), na pewno straci.