448 Shares 6311 views

Smartphone Blackview BV2000S: przeglądy właścicieli

Charakterystyka smartfonów rośnie z każdym dniem, ale większość użytkowników nie potrzebują dziesiątek rdzeni procesora i gigabajtów pamięci RAM. Czasami jest na tyle niska, jak na współczesne standardy, cechy, które są bardzo wygodne w użyciu i aplikacje do komunikowania się bez problemów.


W takich przypadkach producenci maszyn rozwija niskie koszty. I po opracowaniu modeli flagowych cenie pracowników sektora publicznego jest stale maleje, tak że mogą teraz pozwolić sobie prawie każdy. Dziś skupimy się na modelach Blackview BV2000, opinie i funkcje, które uważamy. Ten telefon jest ugruntowane jako niedrogie, ale wysokiej jakości i przyjemne w użyciu gadżet jest odpowiedni dla większości zastosowań.

Opcje

Przychodzi smartphone Blackview BV2000S, opinie mówią o takich opcji dostawy w prosty karton bez dodatków w projekcie. Na opakowaniu znajduje się krótki opis, jak również numer seryjny IMEI oraz urządzenie.

Pakiet startowy różni ekstremalnych minimalizm. W pudełku znajdą się smartfonu do niego baterię, kabel USB oraz oczka ładowania. Żadne dodatkowe opcje nie są obecne, ponieważ tego typu smartphone może być rekord niska cena w swoim segmencie. Jako bonus od producenta można zauważyć obecność folii ochronnej, która przyklejona wraz z transportem na wyświetlaczu.

projekt

Zewnętrznie, gadżet jest bardzo podobne urządzenie z innym chińskim producentem, a mianowicie Meizu M2 Mini. Jeśli wziąć urządzenie w kolorze szarym, na przykład smartfon Blackview BV2000S Stardust Szary, opinie większości porównując to było jego, wszystkie one są bardzo podobne i osoba, która widzi je po raz pierwszy, można nawet powiedzieć, że jest dwa tej samej aparatury. W celu zapewnienia klientowi różnorodność wzornictwa pięć kolorów do tego celu.

Obudowa wykonana jest w całości z gładkiego plastiku. Pomimo braku jakiegokolwiek rodzaju była struktura, smartfon nie wypaść z rąk i bardzo przyjemny w dotyku. W górnej części tylnej okładki znajduje się otwór na kamerę i podwójną lampą błyskową LED. Na dole jest tradycyjny otwór na głośnik.

Interesujące jest to, że producent zadbał o obecności wydarzeń wskaźnik LED. W większości modeli low-end, to okno możliwości jest po prostu nieobecny. Znajduje się on w górnej części wyświetlacza, z czujnikami zbliżeniowymi i lekkie, jak i przedniej kamery. głośności i przycisk zasilania znajdują się po prawej stronie obudowy, na górze są wszystkie złącza, a dno znajdowało się jedynie otwór mikrofonu. Jak mówią o Blackview telefon opinii BV2000S ten układ sprawia, że jest ergonomiczny i generalnie wygodny w użyciu.

pokaz

Urządzenie jest IPS matryca o rozdzielczości 1280×720 pikseli. Ma dobre odwzorowanie kolorów, kąty widzenia są dość duże. Warto zwrócić uwagę na wysoki zapas jasności, która pozwala wygodnie używać gadżetu w jasnym świetle słonecznym. Jeśli pożądane odcienie można regulować za pomocą wbudowanego narzędzia firmware MiraVision.

Czujnik według tradycji otrzymał multitouch tylko dwie poprawki. To jest zupełnie wystarczające do wygodnego pisania, ale może nie mieć wystarczająco dużo do aktywnej zabawy, gdzie jest to konieczne, aby dużo akcji w tym samym czasie. Szkło trwałe, porysowana z trudem, ale jeszcze nie posiada certyfikowany ochronę, więc warto pomyśleć o zakupie pokrywę, która chroni wyświetlacz. To jest często zalecane względne opinie Blackview BV2000S z właścicieli, za pomocą urządzenia od dłuższego czasu.

Charakterystyka „Iron”

Zgodnie z tradycją na nowoczesne sektorze publicznym, gadżet stał się sercem MT6580 procesora, który ma cztery rdzenie działające na każde 1,3 GHz. Smartfon ma 1 GB i 8 GB pamięć nieulotną, która jest również średnie wartości dla danego segmentu cenowego. Po wyjęciu z pudełka użytkownikowi pozostanie dostępny tylko na przestrzeni 4 GB instalować programy i zapisywać pliki osobiste.

Charakterystyka danych jest wystarczająca dla pełnego codziennych zadań, takich jak oglądanie filmów i słuchanie muzyki, pracy z komunikatorów, przeglądanie Internetu, odtwarzanie przypadkowe lekkie zabawki. Cięższe aplikacje gier można uruchomić, ale do pracy z widocznym zawieszenia oraz odtwarzanie ich jest niewygodne, jeśli nie niemożliwe.

Wiadomo testów Antutu smartphone daje około 24-25 tysięcy punktów. Całkiem dobry wynik dla budżetu-tanio. Na niektórych stronach poświęconych smartfony, użytkownicy pisać opinie na temat telefonu komórkowego Blackview BV2000S, ich reakcje pokazują średnio jednej i tej samej wartości testów porównawczych.

oprogramowanie

Na pokładzie smartfona zainstalowany Android 5.1, trochę zmodyfikowany interfejs przez X Launcher. Powered telefonu szybko, jeśli nie przeciążać dużą liczbę programów. usługi Google są zainstalowane po wyjęciu z pudełka, tak, że problemy z instalacją nowych programów nie powstaje. Załatwione bezpretensjonalny Poradniki – na pulpicie po krótkie instrukcje można znaleźć pod nazwą QuickStart, ale tylko w języku angielskim.

Tylko możliwość odblokowania urządzenia gesty najciekawsze momenty w firmware, w przeciwnym razie jest on w zasadzie zaopatrzyć Android bez zmian zostały wykonane. Biorąc to pod uwagę stosunkowo Blackview BV2000S opinii podkreślić, że rozumiem, że jest bardzo prosta, nie ma „problemy” w systemie nie jest przestrzegana. W tej chwili brak informacji zostanie zwolniony, jeśli aktualizacja do wersji 6.0 Zefir.

funkcje bezprzewodowe

Smartfon posiada Bluetooth 4.0 moduł, który pozwala na podłączenie do wielu urządzeń jednocześnie. Więc jeśli chcesz korzystać z bezprzewodowego zestawu słuchawkowego lub przydatności bransoletkę, ale będzie trzeba przesłać plik, można to zrobić bez przerywania połączenia pomiędzy gadżetów.

Moduł Wi-Fi wspiera pracę b / g / n oraz posiada antenę dość wysokiej jakości zapewnia niezawodne odbiór nawet na dostatecznie zdalnego odległości od routera. Ale z GPS nie jest tak oczywiste. On wydaje się być całkiem dobre, ale po wyjęciu z pudełka poprzez menu inżynierskim mogą być uruchamiane w nieskończoność. Po wprowadzeniu ustawień działa dobrze w żadnym wypadku nie można narzekać na zbyt, ale producent nie mógł przewidzieć, że punkt wyprzedzeniem.

Względnie mobilny standard komunikacji dla wszystkich modeli low-end z procesorem MT6580. Obsługuje tylko łączność 3G, ale zapewnia dość wysoki i stabilny poziom odbioru. Przełączanie między 2G i 3G standardów, niewiele lub brak opóźnienia, żadnych skarg. Aby to zobaczyć, wystarczy przeczytać opinie Blackview BV2000S szary, użytkownicy nie przegap wspominając o jakości sygnału między pozytywnymi aspektami.

kamera

IT aparaty stały się słabym punktem smartphone, który uratował się z producentem. Główna jednostka otrzymało macierz rozdzielczości 5 MP i przód – tylko 2 megapikseli. Zdjęcia uzyskane z tych matryc, oprogramowanie interpolowana do wielkości 8 megapikseli i 5-megapikselowy odpowiednio, ale to naprawdę nie ratować sytuację.

Aby uzyskać bardziej lub mniej zdjęć jakościowych musi wystarczająco dobre oświetlenie, na przykład, jasne letnie słońce. Jeśli nie spełni tego warunku, zdjęcia są niejasne, czasami zamylennye i dużo hałasu. Weź ten inteligentny telefon z oczekiwaniem kamerą zdecydowanie nie warto.

Przednia kamera jest wystarczająca dla filmu, ale autoportretów jakości zrobione z nią, także pozostawia wiele do życzenia. W ogóle, to całkiem znajomy widok dla modeli low-end, a podobna sytuacja występuje w wielu producentów. Jednak, jak mówią o opiniach Blackview BV2000S zaobserwowano w tym modelu jest najbardziej niefortunna sytuacja.

Bateria i autonomia

Producent pojemności baterii jest podana do 2400 mAh pojemności. Na podstawie badań i opinii, zdolność ta odpowiada rzeczywistości, a niektórzy nawet uzyskane wyniki powyższe stwierdzenia. To odróżnia ją od konkurencji Blackview BV2000S, opinie innych modeli Często mówi się, że pojemność akumulatora jest zbyt wysoka.

Smartphone jest wystarczająca zdolność do życia dzień w trybie pośredni zastosowania. Odsetki często wydają się trochę źle, a na lepsze po stronie użytkownika. Na ostatnim za telefon może nadal pracować przez dłuższy czas, mimo że system może przysięgać przez resztę krytycznie niskiego poziomu naładowania akumulatora.

odkrycia

Smartfon jest dobre pracowników państwowych, ma swoje plusy i minusy. Po stronie pozytywów są następujące:

  • ekran o wysokiej jakości z dobrymi kątami.
  • Rzetelny pojemność baterii.
  • Niski koszt.
  • Wydajność wystarczająca do codziennego użytku.
  • Przyjemny wygląd.

Z minusów ważnych przy wyborze, są następujące:

  • Bardzo niska jakość obu kamer.
  • Ekran dotykowy z multitouch tylko dwoma elementami.
  • Niepewna praca GPS bez dodatkowej konfiguracji.

W rezultacie ten model jest idealny dla tych, którzy szukają nie zabawka i funkcjonalne narzędzie komunikacji, który obsługuje wszystkie nowoczesne opcje komunikacyjne, w tym komunikator i wideo. Ma negatywne aspekty, które nie są krytyczne i nie znacznie wpływają na podstawową funkcjonalność, a jego wartość do nich, można zamknąć oczy.