757 Shares 1004 views

Krem do twarzy do 35 lat, można tworzyć własne ręce

Wraz z początkiem pewnego wieku, większość kobiet rozpocząć pierwszą miłość i nienawiść cicho luster, które odbijają objawiające codziennie coraz to nowe wady skóry – zmarszczki, niezdrowe koła kolorów i opuchliznę pod oczami i tak dalej. Owinąć Proces starzenia odwrócone nikt nie był w stanie, więc trzeba szukać pomocy nowoczesnej kosmetologii, jej niezliczonych masek, płyny, maści, okładów, serum i kremy, jeśli nie jest w stanie usunąć ślady bezwzględnego czasu, albo przynajmniej przebranie im.

Ale jeśli początkowe etapy mogą potrzebować jednego, to znaczy dość uniwersalne, na przykład, krem do twarzy 30 lat, to te leki będzie dużo. A niektóre kobiety biorą sprawy w swoje ręce, zaczynają tworzyć sami tych kremów. Oczywiście, nie jest to łatwe i nie gwarantuje doskonały rezultat, ale jeśli jesteś w stanie podnieść składniki i preparaty, które są dostosowane do skóry, będzie w stanie trwale zachować młodość i piękno.

Krem do twarzy, wykonane własnymi rękami, ma wiele zalet w porównaniu do produkcji kosmetyków fabrycznych. Po pierwsze, dzięki naturalnemu, konserwantów, barwników, hormony i inne elementy. Po drugie, pod względem wartości są nieco niższe niż te, które są sprzedawane w sklepach, i nie powodują efektu przyzwyczajenia, że jest bardzo powszechne w preparatach high-end. Jednak nie można powiedzieć, że krem do twarzy do 35 lat, gotowane w domu, natychmiast wyłączyć sprawiedliwego seks w tym wieku młodego piękna. Trzeba ciężko pracować, aby spróbować masę składników i ich kombinacje. Niektóre z nich są bardzo rzadkie, niektóre – dróg, więc można stwierdzić, że kremy i domowej produkcji przyzwoitą ilość wad. A jednak, jeśli uda się pokonać wszystkie te trudności, Twoja skóra będzie dziękuję szczerze – naturalny krem do twarzy domowej roboty będą musiały ją „do smaku”.

Rzeczy do zapamiętania Tworzymy wysokiej jakości naturalny krem do skóry dojrzałej? Przede wszystkim fakt, że składniki w nim nie tylko muszą być prawidłowo dobrane, ale pewnie podłączone. W pierwszym etapie przygotowania trzeba dbać o podstawie: łaźni wodnej do stopienia substancji, takich jak wosk pszczeli i pachnące stałej oleju (aby uzyskać dobry krem do twarzy do 35 lat o wartości użycia, na przykład, masło kakaowe). Druga faza pracy – dodanie olejów roślinnych, na przykład wyciągi z ziół, olej z pestek winogron, i lanoliny i glicerolu. Składniki te mogą być ogrzewane z woskiem ale najlepszy efekt jest gwarantowany, gdy są one stopniowo dodawane.

Krem do siebie, nie powoduje podrażnień i jest najbardziej przydatna, odbywa się trzeci etap jego powstania – dodanie wodnej „fazy”, czyli ziołowe wywary lub infuzji, jak również zwykłe czystej wody. W tym samym czasie produkcja naturalnego domowej krem do twarzy do 35 lat powinny być uzupełniane z olejkami eterycznymi. Następnie gotowy waga musi ostygnąć, przesunięcie w hermetycznym zbiorniku i usunięte do przechowywania w lodówce. Ponadto planuje zrobić produktów kosmetycznych domowych, należy wiedzieć, jakie substancje są optymalnie dostosowane do tego. Musi istnieć czysta woda i witaminy (prowitamina B5), oleje roślinne kokosowy, jojoba lub masło shea zasadniczej – jaśminu, paczuli i drzewa sandałowego, a za najlepszy „faza wodna” komponent powinien dać pierwszeństwo ekstrakt z zielonej herbaty, co zrobić krem do twarzy 35 lat najbardziej skutecznych i korzystnych dla skóry zaczyna zanikać.