136 Shares 8619 views

Pilaw recepta Wołowina

Powszechnie wiadomo, że przepis pilaw klasyczny składa się z mięsa jagnięcego. Ale dziś pilaw wykonane z różnych rodzajów mięsa, a nawet owoce morza. Ten artykuł przedstawi sposoby przygotowania tego danie z mięsa wołowego mięsa.


Pilaw recepta wołowina w Kashkadarya

Składniki porcje (10):

Ryż – około 1 kg;

Wołowy – 1,2 kg;

Marchew – 1,2 kg;

Cebuli – 350 g;

olej roślinny;

Przyprawy, sól, pieprz

Przed gotowaniem należy marynować mięso przez kilka godzin. Aby to zrobić, pokroić w kostkę i dobrze wymieszać z posiekaną cebulą, posypać wszystkie przyprawy, sól i pieprz. Umieścić po kilka godzin w lodówce. Aż wołowina jest marynowane trzeba umyć ryż, a następnie nadać jej do kanalizacji. Marchew pokroić na duże kawałki i krążkami cebuli. Następnie ogrzewa się olej w garnku lub naczyniu żaroodpornym i zeszklić cebulę, a następnie dodać marynowanego mięsa. Następnie dodać marchewkę i przyprawy. Teraz umieścić umyty ryż, posypać solą, dodać wodę. Pilaw gotowane na działanie wysokiej temperatury, aż do odparowania wilgoci i ryż nie będzie w pełni gotowy. W razie potrzeby dodać wody podczas gotowania. Pyszne pilaw z wołowiną gotowy!

Pilaw recepta Wołowina z czosnkiem

Produkty do gotowania:

Ryż – 2 kubki;

Wołowina 600 g;

Cebule – 4-5 kawałki;

Czosnek – 1-2 głowic;

Sól, przyprawy, papryka;

olej roślinny;

Masło.

Wołowina musi być cięte, jak kotlety i trochę młotkiem, aby odeprzeć kuchnię. Cebuli do pierścieni (korzystnie cienkie), marchew paski. Czosnek obrać i pranie. Ryż również dobrze wypłukać i pozostawić do drenażu. Żeliwo jest konieczne ogrzewanie olej do miski i wymieszać oczyszczono całą cebulę, następnie smażyć i usunąć. Teraz umieścić w oleju i smażyć wołowinę go trochę, a następnie dodać wody i gotować przez jakiś czas około 26 minut. Następnie oddzielnie na bzharit cebuli i marchwi, a następnie dodać je do mięsa. dodatkowo rozłożyć ryż i umieścić ząbki czosnku. Wlać całą wodę słoną. Dusić naczyniu z pokrywką zamknięte. aż do odparowania wody. Potem leżał na powierzchni ryżu kawałki olej roślinny. Ryż był ziarnisty gotovole należy umieścić naczynie w lekko nagrzanym piekarniku przez chwilę. To wspaniałe danie jest gotowe!

Pilaw recepta Wołowina z czosnkiem i pieprzem spalanie

Wołowina – 1 kg;

Olej roślinny – 350 ml;

Bow – kilka sztuk;

Czosnek – 3 głowice;

Peppers Red Hot – kilka sztuk;

Ryż – 1 kg;

Marchew – około 1 kg.

Najpierw musimy postawić czajnik na dużym ogniu. Następnie cięcia mięsa na kawałki i smażyć przez 7 minut. Kiedy tworzą złoty skorupa musi wyjąć mięso. Teraz oczyścić cebulę i Seltzer swoje pierścienie. Glow ponownie kocioł z oliwą i umieścić cebulę, które trzeba smażyć na złoty kolor. Teraz znów kładziemy na mięsie kocioł i głęboko smażone z cebulą, mieszając cały czas. Marchwi tnie się na paski i mieszanie jej z mięsem i cebula. Smażyć mięsa i warzyw przez 14 minut. Następnie zmniejsza się ciepło i wlać do kotła wody gorącej korzystnie gotowana. Teraz dodać kilka strąków czerwonej papryki i ryżu. Doprowadzić do wrzenia i gotować na wolnym ogniu pod wieczko zamknięte przez 45 minut. Należy również dodać łyżkę soli, umieścić brązowe głowy czosnku i wlać więcej wody. Należy zauważyć, że ilość wody powinna być 1,5 cm osłonę Fig. Następnie zwiększyć temperaturę, zagotować i natychmiast je zmniejszyć. Pilaw jest dusić na małym ogniu.

Po pilaw wołowina jest gotowy, należy pozostawić do zaparzenia przez jakiś czas w zamkniętej pokrywie.

Jak widać, przepis pilaw wołowina może być gotowane na różne sposoby. Ponadto, można przygotować to danie skininy, kurczaka, małżami i nawet bez dodatku mięsa. Rzeczywiście, do tej pory istnieją nawet przepisy na warzyw pilaw.