164 Shares 4856 views

Luksusowe Chrysler 300C

Firma samochód Chrysler Corporation (USA) produkuje samochody marki „Chrysler”, „Plymouth”, „Dodge” i innych. Ponadto, dobrze znane i popularne ciężarówki korporacje i liczne akcesoria. Główna siedziba firmy znajduje się w Auburn Hills. Od 1998 roku jest częścią „Daimler-Chrysler” z firmy „Daimler-Benz”


W kwietniu 2011 roku, w Nowym Jorku premier sedan 300c Chrysler SRT8 (na silniku). Zewnętrznie samochód jest łatwo identyfikowane przez czarną osłoną chłodnicy, 20-calowymi obręczami semispitsevym, spoiler tylny.

Chrysler 300c 2012 prezentacja odbyła się w najdroższych obszar Rublevskoye autostradzie. Należy zauważyć, że samochód przyciąga wszystkich, gdziekolwiek się pojawił. On jest naprawdę przystojny. Zamiatanie linie nadwozia Chrysler 300C dać mu jakieś żałosne, a duża ilość chromu sprawia wrażenie, że nowy samochód powinien kosztować dwa lub trzy powyżej jego rzeczywistej wartości.

Jeśli nie zwracać uwagę na bagażniku, wspomina „Cadillac” od „suchego prawem” – samochodu, który jest tak kochany przez przedstawicieli amerykańskiej mafii. Przednia część „Chrysler” jest nieco nudne, ale jest oczywistym twórcy pomysł – w przeciwnym razie zostałby naznaczony „brute force” wystrój. Bagażnik jest bardzo imponujący, jednak w głębi to zawęża. Jeśli jest to pożądane, Oparcia może być składany. Jest mało prawdopodobne, że będzie to potrzebne do transportu materiałów, ale wędka lub zestaw narciarski – jest to całkiem możliwe.

Wystrój 300c Chrysler hipnotyzujący. Przypomnijmy, że nowy samochód tworzony jest z „Mercedes' E-klasie. Obszerne fotele skórzane sofy, obszyte jasnym, eleganckim dashboard zegar z logo Chryslera – są amerykańskie dane. selektor piętro „maszyna”, łodyga, jednostka sterująca klimat – zapożyczone z Niemcami.

Tworzywo sztuczne zastosowane w samochodzie, elastyczna, miła i „głuchy”. Nie należy się obawiać, że wkrótce „szum”. Ale w sprawiedliwości należy zauważyć, że jakość części plastikowych Chrysler 300C nie osiągnęła poziomu „Mercedes”, ale przewyższa go w liczbie chromowanymi wstawkami. „Wybrzuszony” i duże drzwi ozdobione jasnej skórze dobrej jakości, wielkości okien bocznych ambrazurnogo stworzyć poczucie prywatności i bezpieczeństwa. Izolacja akustyczna wnętrze wykonano bezbłędnie.

Zdaniem ekspertów, na drodze, „Chrysler” pozostawia niejednoznaczne wrażenie. Tak więc, nie czuć przyjemność sterowania (z powodu braku jasnej informacji zwrotnej). Cały czas jest to niezbędne do taksówki, powodując bardzo zmęczone ręce.

Z dużą prędkością, silne drgania odczuwalne na kierownicy na złej drodze (konieczne jest zarówno zwiększenie czujności lub zmniejszyć prędkość), a to jest nie do przyjęcia dla takich maszyn rażących. Ale ta wada może być przypisana do maszyn zaopatrzonych z małych silników i sterowania 300C z silnikiem 5,7 litra pozwoli Ci cieszyć się prostą kontrolę, stabilność na zakrętach.

Teraz koszt. Jak myślisz, może być model klasy biznesowej z silnikiem o pojemności 6 litrów i maksymalnie zakres opcji (Salon skóry, klimatyzacji, elektryczne fotele, tempomat, etc. etc.)? Na podstawie cen konkurentów, staje się jasne, że samochód ten poziom jest warta około 90 tysięcy dolarów, a Chrysler szacuje się na 56 tysięcy dolarów.