339 Shares 6113 views

Japoński, sprawdzone, – model "Alteza". „Toyota Alteza”: opis i charakterystyka

Czas wielkich silnikowych morderców naszej natury minęło. Obrońcy środowiska każdego roku coraz bardziej ograniczone koni pod maską nowych maszyn. Piękny samochód byłoby pożądane dla wszystkich, zwłaszcza młodych ludzi, których wybór jest skierowana agresywnym wyglądem ze sportowym stronniczości.


Pod wpływem tych czynników bardziej nowoczesne samochody pochodzą z pewnego rodzaju roślin „owce w wilczej odzież”. Japoński koncern „Toyota” awansowała na tyle daleko w tym kierunku. Dlatego jej produkty są zawsze zajmuje czołową pozycję na wszystkich rynkach światowych.

Wszyscy kierowcy, którzy cenią jakość, oryginalność i wygląd, oczywiście, wyposażenie techniczne, zaleca się, aby zwrócić uwagę na samochodzie „Alteza”. „Toyota” Ten model jest dostępny z dwoma rodzajami korpusów: sedan (4 drzwi) oraz kombi (5 drzwi). Maszyna ta stała się doskonałym przykładem wyglądu zgodności i dynamiki jazdy. Ma jakieś specjalne cecha: ludzi, którzy wcześniej nie myśleli o zakupie go przy wyborze urządzenia, jeśli siedzieć w nim, a następnie natychmiast zakochują. I ruch, aby zrozumieć dokładnie, co to jest dokładnie to, czego szukali.

Emisja historia modelu „Alteza”

„Toyota” w tej serii zaczął być wykonane w 1998. „Alteza” został pierwotnie zaprojektowany jako kompaktowy napęd na tylne sedan o sportowym charakterze. Model jest brat bliźniak Lexus IS. W efekcie japońscy inżynierowie byli w stanie uwolnić kategoria pojazdu „apartament” z jasnym wygląd, dobrą dynamiką, kontroli komfortu i komfortowym salonie.

montaż modelu „Alteza” trwała 7 lat – od 1998 do 2005 roku. Przez lata samochód produkcja zdobyła wiele nagród, w tym "Japan Car of the Year".

Cechy zewnętrzne samochodu

„Toyota Alteza” wygląd zewnętrzny jest tylko pozytywne emocje. Został on opracowany przez Włochów i udoskonalenie informacji zaangażowanych w samych Japończyków. W tym tkwi sekret udanego zewnątrz. Ciało gładkie, bez żadnych wystających części, które byłyby nie na miejscu. Samochód XX wieku w XXI wieku nie wygląda nieaktualne. Ona wciąż jest popyt na rynkach wtórnych. Oczywiście, aby znaleźć samochód z małym przebiegiem problematycznej, ale wszystkie są w dobrym stanie. montaż i konserwacja urządzeń jakość są znakiem rozpoznawczym modelu japońskiego „Toyota Alteza”.

Charakterystyka pojazdu natychmiast przyciągają uwagę kierowców. Przede wszystkim to sport spódnice, w połączeniu z niestandardowymi optyki. Zderzak falistej kratka idealnie pasuje do ogólnej koncepcji. Linia parapet nieznacznie wzrasta w górę w kierunku tyłu. To daje pewne możliwości sportowych i trochę agresywności. Tylne światła pierwotnego okrągłego kształtu bardziej zgodne z przedstawicielami klasy „lux”. Przystanki znajdują się na pokrywie bagażnika, który pozwala porównać „Alteza” z samochodem sportowym.

Zalety i wady kabinie

„Toyota Alteza” (na zdjęciu poniżej) zostało wyprodukowane z naciskiem na luksusie, ale tylko powierzchownie. Wnętrze wykonane z prostych materiałów, charakterystycznych wkładek, przypominający sportowy charakter samochodu, tam sporadycznie. Szorstki krzesło, ale mają doskonałe trzymanie boczne. Uniwersalny górnym rzędzie zgięcia w celu utworzenia płaskiej podłogi. Sedan bagażnik jest bardzo mała, zaledwie 400 litrów, a także niewygodne dla załadunku rzeczy. Z tyłu pasażerów wierszy nie są dokładnie zabaluyut. Maszyna została zaprojektowana na rynek japoński, gdzie standardowe wymiary są znacznie mniejsze. Ale w ogóle, pokładowego odbył wiele uwagi pod względem ergonomii i komfortu.

właściwości aerodynamiczne

Dla dynamiki odpowiedzialny rolki wolnossących silnik o pojemności 2 litrów:

  • dwa 4-cylinder (200 i 210 KM ..);
  • 6-cylinder (160 l. c.).

Sprzęganiu z 4- i 5-biegowa automatycznych mechaniki lub 5 prędkości „Toyota” tworzy maksymalny moment obrotowy 200 do 215 Nm. W związku z tym przyspieszeniem przyszedł dość gładka, ale szybki. Jest to dynamiczna pokazuje „Alteza”. „Toyota” na torze pokazuje znakomite rezultaty. Wyprzedzanie zamienia się w prawdziwą przyjemność. Maszyna przeznaczona jest do agresywnej jazdy. Tym bardziej, że okres czasu przyspieszania zmienia się w zależności od silnika – 7,8-9,6 s.

zastrzega się zużycie paliwa dla każdego cyklu silnika 3 w okolicach 9 litrów na 100 km. W rzeczywistości, opinie z właścicieli, w środowisku miejskim z leniwe jeździć rzędu 12 litrów, z dynamicznym do 15 litrów. Biorąc pod uwagę wiek i wielkość silnika samochodowego, przepływ może być rozpatrywane w normalnym zakresie.

Zalety uniwersalny Toyota Altezza Gita

Trzeba też wspomnieć o wszechstronny „Alteza Toyota.” Charakterystyka techniczna modelu przedstawiono na mocniejszym silnikiem 3 litry. Rozwija się ciąg 220 litrów. a. Ulepszona kontrola dynamiki i aktualizowane jeszcze lepsze touring sedan. I konkurenci Gita wyprzedza wszystkie te same właściwości jezdne, a także sportowy wygląd i napięta. Od wielkości wagonu sedan przewyższa jedynie zmodyfikowane zderzaki.

Charakterystyka zawieszenia

Zawiesina, która jest zamontowana w samochodzie „Toyota Alteza” można określić jako dość miękkie. składa się z dźwigni rozmieszczone poprzecznie. Eksperci twierdzą, że jego konserwacji oraz wymienność części z innych modeli „Toyota”. Ona przeniosła się na bardziej dotkliwe przedstawicieli japońskiej marki. Zatem, niezawodność zawiesiny wzrosła do 1300 kg masy model „Alteza”. „Toyota” hamulce tarczowe z przodu iz tyłu jest. Dla środowiska miejskiego są więcej niż wystarczające. Ale ze standardowym prześwitem na warunkach rosyjskich drogach mają ciężkie czasy – to 13,5 cm Problemy mogą wystąpić w okresie zimowym ..

Wyjście dostanie samochód, który sprawia, że jesteś spragniony agresywny jazdy zarówno swój wygląd i dynamikę jazdy. W tym samym czasie można powoli przejść do pełnego poczucia solidności. Jest ona wyrażana w reklamie „Alteza Toyota” model, w którym mówiono, że jest 95% przeznaczona do codziennej jazdy, a tylko 5% – dla nepovsednevnoy.