826 Shares 3701 views

Chevrolet Sonic – nowy widok amerykańskich samochodów

Przez wiele lat, amerykańskie samochody subcompact tyle za ich europejskimi kolegami, ale dziś sytuacja się zmieniła. Znamiennym przykładem talentu amerykańskich samochodów w tej klasie jest Chevrolet Sonic 2012 release, przeznaczony do zastąpienia trochę znudzony Aveo. Taka zmiana generacji została warzenia przez długi czas, bo nie było potrzeby na naprawdę wysokiej jakości i stylowego samochodu.


Przychodzi "Chevrolet Sonic" w dwóch wersjach: sedan i hatchback. Specjalny duma z samochodu – jego wnętrze jest naprawdę jeden z najlepszych wśród subcompact samochodów. W celu zapewnienia najwyższego miejsca, wszystkie dostępne środki zostały wykorzystane. Nie być ograniczone w przestrzeni, nawet pasażerowie na tylnych siedzeniach, która zawsze była to klasyczny problem, że poziom samochody. Jest wystarczająco dużo miejsca dla zaskakująco głowy i ramion nawet człowiek o cerze więcej niż przeciętnie.

W sprawiedliwości należy zauważyć, że bardzo wygodne siedzisko można nazwać stretch, ale wydaje się, jest ceną płaconą za maksymalnej wolnej przestrzeni. Ooformlenie salon spełnione bez dodatków, ale wszystkie zebrane jakościowo, nawet udało, kiedy patrzymy w celu identyfikacji wszelkich luzów lub skrzypienie. W stosunku do przedziału bagażowego sedan ma pojemność 422 litrów, w hatchbacka – 538 litrów, a jego wzrost do 1350 litrów. składaną tylnym siedzeniu.

Projektanci pracowali nad Chevrolet Sonic i wyglądu. I choć nowy samochód przejrzałem notatki poprzednika, wygląda zdecydowanie bardziej stylowa i wyróżnia się wyraźnie w strumieniu maszyn ekscentryczności. Nie został oszczędzony, a kwestia bezpieczeństwa. Samochód otrzymał zasłużone 5 punktów zgodnie z tym kryterium, którym jest najwyższa możliwa ocena.

Pod maską, Chevrolet Sonic jest 4-cylindrowy silnik o mocy 138 KM (1,4 L).. Co do skrzyni biegów, a następnie wybór instrukcji 5 prędkości lub 6 przekładni automatycznej. Wersja „Turbo” jest zakończona tylko z 6-biegową automatyczną. Szczególnym powodem do dumy projektantów – silnik. Na przykład, podczas pracy w warunkach jazdy miejskiej samochodu zużywa trochę więcej niż 8 litrów na 100 km., Na torze wskaźnik ten całkowicie zredukowana do 6 litrów. Takie apetyt można nazwać umiarkowanym. Nawiasem mówiąc, bezpośrednio w napędzie na Autobahn „Iron Horse” pewnie trzyma się drogi w tym samym czasie jest zwrotny i łatwy w prowadzeniu.

Kilka słów o kosztach Chevrolet Sonic. Cena samochodu, w zależności od konfiguracji, typu budowy ciała , itp, mieści się w przedziale 14000-23000 USD.

Podsumowując, możemy stwierdzić, że samochód był naprawdę wysokiej jakości we wszystkich aspektach bezpieczne i stylowe. Bezpośrednich konkurentów – "Toyota Yaris", "Hyundai Accent". Należy zauważyć, że „Sonic”, aby nie stracić twarzy w towarzystwie znanych odpowiedników. O braku samochodu można określić tylko jako nie najlepszy siedzeń i nieco przestarzałym silnikiem 1,8-litra, który jednak, jak wskazują wyniki licznych jazd testowych, nie psuć owsiankę.