848 Shares 7185 views

Jak narysować śmierci: Przewodnik krok

Podczas swojego życia, każdy człowiek musi jakoś zmierzyć się ze śmiercią. W wielu filmach animowanych i bajek ona jest pełnoprawnym bohaterem wydarzeń. Śmierć może być zarówno pozytywne jak i negatywne bohaterka, w zależności od intencji autora. W tym artykule przyjrzymy się, jak narysować Śmierć, jak to jest znak i czy się go boi.


Co to jest?

Śmierć bohaterki w różnych interpretacjach wygląda inaczej. Klasyczny obraz sztuki – samica postać sypkiego ciemnym kapturem płaszcza. W rękach większość z nich trzyma ostry kosę. Przed narysować Śmierć powinna być określona z góry – do którego będzie to stwarzać. Najczęstszym:

 • Stoi pionowo.
 • On siedzi bokiem.
 • Siedząc lub stojąc plecami do widza.
 • Pochyla się nad kimś lub wymachując kosę.

Niedoświadczony artysta najlepiej jest zacząć od najprostszych postawy – kiedy śmierć stoi pionowo. W tym przypadku, intuicyjnie, jaka część znaku jako części ciała i usunąć zagniecenia płaszcz. Bardziej złożone postawy powinny być pozostawione na przyszłość, kiedy uzyskał niezbędne doświadczenie i umiejętności.

Co farby materiały?

Przez pierwsze szkice lepiej jest wziąć prosty rysunek papier i ołówek z gumką. Materiały te są wygodne – jeśli wystąpi błąd i chcesz naprawić coś, to będzie łatwe. Napełnić kolor na pracę przy użyciu kredek lub farb.

Kroki, aby utworzyć wzór

Do nawet pierwsze rysunki były dobrze przygotowane, można użyć krok po kroku. Przyjrzyjmy się szczegółowo jak rysować krok po kroku Śmierci:

 • Należy zwrócić uwagę na podstawowe proporcje rysunku – wysokość, głowicy, grubości pnia w płaszczu.
 • Opisujemy pochylenie ciała w ramionach.
 • Zwraca głowę w kaptur luzem.
 • Opisujemy dłonie w rękawach – są zgięte w łokciach.
 • Zrób szkic dłoni, które posiadają uchwyt rożnie.
 • Zarys kosę, to musi być długa i ciężka.
 • Opisujemy obszar cienia, za którym ukrywa twarz.
 • Usunąć wszystkie niepotrzebne linie.

Teraz, żeby zrozumieć jak narysować Śmierć z kosą i profilu, można przystąpić do cieniowania i kolorowania. Należy pamiętać, że płaszcz bohaterki powinien być czarny lub brązowy.

Obraz dopełnienie?

Po rozpatrzeniu kwestii jak narysować Śmierć, niektórzy artyści mogą chcieć, aby wypełnić swoje dane pracy. Najczęściej na wykresie widać śmierci postać z kosą w ręku. Ponadto, może on posiadać zegar (piasek lub mechanicznych) świecę lub symboliczną duszę. W zależności od celu pracy, śmierć może być stosowany, oraz innych istotnych cech.

Jeśli obraz zawiera tło, właściwe będzie wyglądać grobów z nagrobków, szkielety, nietoperze, duchy, anioły lub symboli mistycznych. Śmierć nie zawsze wygląda jak coś strasznego lub ponurą. U dzieci jest to dobre bajki, co do zasady, nie przeraża, chroni. Zdarza się, że w tej sprawie, to może po prostu ostrzec o czymś lub przypomnieć, że wszystko w życiu jest tymczasowe …

Tak więc, po spotkaniu z istotnych danych, odpowiedź na pytanie, jak narysować Śmierć staje się bardziej zrozumiałe i dostępne, nawet początkujący w tej dziedzinie.