205 Shares 9704 views

Seria „Melrose Place”: aktorzy, role, dyrektorzy

Amerykański serial „Melrose Place” ukazał się co tydzień na FOX od lipca 1992 do maja 1999 roku. historia Autor – Darren Star, znany z poprzedniego projektu "Beverly Hills, 90210". Producentem serii – Aaron Spelling, uznawany za najbardziej efektywny menedżer wszechczasów, dwukrotnie zawarte w „Księdze Rekordów Guinnessa”.


Niezwykły projekt

„Melrose Place”, za który zostały wybrane podmioty w oparciu o ich uniwersalności, zbudowany na zasadzie wieloaspektowy epizodów, które obejmowały melodramatyczny ćwiczenia i wyraźne scen seksualnych, przemocy i czarny humor, absurd splotu wydarzeń i nieprzewidywalnych zwrotów akcji. W skrócie, „Melrose Place” chodzi.

Gdy cykl został nakręcony

Na planie, który pracował nad „Melrose Place”, aktorzy wolał improwizować (choć wszyscy uczestnicy wydał skrypt) jako historie follow było niemożliwe. Było tak wiele znaków, że historia się zmienia każdą minutą. Proces zaczął się w sposób ciągły fotografowania. Dyrektorzy w miejscu było kilka, z których każdy odpowiada za ich część.

Sposób przepływu prosty

Telewizora „Melrose Place”, w którym aktorzy często grał siebie na ekranie, raz w tygodniu. Jako pokaz odbył się podczas akcji prime-time wielokrotnie przerywane przez reklamy i wszelkiego rodzaju iluminacji. Nie trzeba mówić o poziom artystyczny przedstawień, był to klasyczny opera mydlana w amerykańskim sposób. Jednak ocena „Melrose Place” był na tyle wysoki, aby kontynuował strzelanie.

Nowa postać

Początkowo serial cieszył się umiarkowaną popularnością, a następnie wyświetlenie ocena spadła zauważalnie. Producenci postanowili zmienić scenariusz i natychmiast „sprzedane” Condo businesswoman Amande Vudvord. Nowa postać była sukcesem, przebiegły kombinuje Amanda natychmiast zaczął manipulować mieszkańcom, odsyła je razem, kłócą się i sprzeciwiać się nawzajem.

„Drugi oddech”

Widzowie ożył, a teraz na ulicach demonstracji filmowego Watch Los Angeles opróżniony. Każdy chciał wiedzieć, jaki będzie wynik kolejnej intrygi Amandy Vudvord, który natychmiast stał się głównym bohaterem serialu „Melrose Place”. Aktorzy, czując swoje znaczenie, odegrała bezinteresownie, z pełną siłą, jakość produkcji znacznie wzrosła. Seria Heroes wypadł z okna, strzał, powieszony, zginęło w wypadkach samochodowych. Innymi słowy, każdy członek kręcenia starał się wykazać.

seria wzrosła popularność, ale producent Pisownia tego było mało, i zaprosił do udziału w filmie skandalicznie znana gwiazda porno Treysi Lordów. Po tym, rating „Melrose Place” dosłownie rakieta.

Aktorzy i role

 • Thomas Calabro – rola Michaela Mancini. Ten młody lekarz, jeden z głównych bohaterów.
 • Dzhozi Bissett grał Dzheyn Endryus Mancini. Żona lekarza próbuje włamać się do modelingu.
 • Endryu Shu Billi Kempbella odgrywa.
 • Courtney Thorne-Smith – postać Allison Parker. Ta piękna dziewczyna jest zaangażowana w ambitnym projekcie dla agencji reklamowej.
 • Grant Show – rola Jake Hanson.
 • Dag Sevant odgrywa Matt Fielding. Charakter – młody człowiek o odmiennej orientacji seksualnej, które jest łatwe do znalezienia się w tym świecie.
 • Vanessa Williams – Rola Rhonda Blair.
 • Emi Lokeyn odgrywa Sandra Harling. Sandra – młoda aktorka, która marzy o Hollywood.
 • Marcia Cross – postać Kimberly Shaw Mancini.
 • Daphne Zaniga odgrywa Dzho Reynoldsa.
 • Lora Leyton – rola Sidni Endryus.
 • Hizer Loklir odgrywa rolę Amandy Vudvord.
 • Dzhek Vegner – charakter Peter Burns.
 • Kristin Davis gra Brooke Armstrong.
 • Patrik Maldun – rola Richard Hart.
 • Bruk Lengton odgrywa Samanty Raylli.
 • Rob Estes – postać Kyle McBride.
 • Layza Rinna – rola Teylor Makbrayd;
 • Kelly Rutherford – charakter Megan Mancini.
 • David Charvet odgrywa Craig Field.
 • Alyssa Milano – rola Jennifer Mancini.
 • Dzheymi Luner odgrywa Lexi szterling.
 • Linden Ashby – charakter Brett Cooper.
 • Dzhon Heyms Nyuton odgrywa Brayna Makbrayda.
 • Rena Sofer – rola Iv Kliri.

bohaterowie

Dominuje bohaterów serii – to Maykl Manchini (grany przez Thomas Calabro). Młody lekarz jest w centrum fabuły. Główny bohater kobieta – Dzheyn Manchini. Jest to – początkujący projektant mody. Z tej pary są w stałym kontakcie Allison (granej przez aktorkę Kortni Poszarpane Smith), pracownik agencji reklamowej, dla jej współlokator, Jake, dwóch przyjaciół, Ronda i piaszczysta, a dziewczyna, aspirujących fotostilist, imieniem Joe.

Wśród głównych bohaterów – aktorka Sandra Harling (grany przez Emi Lokeyn), która marzy o podbiciu Hollywood, ale nadal pracuje jako kelnerka w „Strzałki” bar, który jest stale zamiar postaci występów.

pierwszy sezon

Film zaczyna się od tego, że dom na Melrose Place, 4616 ucieka dziewczyna o imieniu Natalie. Przedtem dzieliła pokój z Allison Parker. A teraz usunąć bez płacenia za pokój, zmuszając jej przyjaciel samotnie wybrnąć z sytuacji i spłacić długi. Następnego dnia, widzowie poznają nowe postacie: dr Mayklom Manchini, jego żona Jane, projektant mody, aspirująca aktorka Sandra Harling, agent reklamowy Allison Parker, tancerka Rondoy BLER, Matt Fielding student, bezrobotny Jake Hanson i początkujący pisarz Billi Kempbellom.

Niedawno ożenił Michael i Jane mieszkała dokładnie: pracował w szpitalu Wilshire Pamięci, a jego żona była urzędniczką w małym odkrytym odzieżowym butiku i jednocześnie opanowałem zawodu projektanta mody, gotowy do współpracy z kochanką dużej udanej galanteryjny.

Para udział młodszą siostrę Jane, Sydney Andrews, którzy ciężko starał się ukryć swoją miłość do Michaela. Przylegające do żywego Mancini Allison Parker, który po ucieczce Natalie zaczęła dzielić pokój z pisarzem Billi Kempbellom. Kobieta wytrwali w swojej karierze w agencji reklamowej, zajmuje jej cały czas. Billy ziewa również i próbuje włamać się do biura redakcji, a jednocześnie pracuje jako taksówkarz.

student medycyny Matt Fielding pracował w funduszu społecznego, ale ze względu na jego nietradycyjnych preferencji seksualnych został zwolniony, a teraz stara się osiedlić w dziedzinie opieki zdrowotnej. Dużo czasu w przyszłości lekarz idzie do sporów nad nim dyskryminacji ze względu na płeć.

Kolejny sąsiad – rowerzysta Dzheyk Henson z zadatki na kobieciarza, a jazda na motocyklu dookoła, jest popularny wśród dziewcząt. Na marginesie, złamał serce młodego piękna Kelly Taylor w Beverly Hills.

Fotograf Jo Beth Reynolds mieszka tam, w sąsiednim mieszkaniu. Uciekła od męża alkoholowym, z którymi przez długi czas mieszkał w Nowym Jorku. Dzho Bet bez zastanowienia wziął się z motocyklista Hanson i razem otworzyli warsztat.

Korytarzem mieszka tancerka z pięknym rysunku Ronda BLER, były tancerz, a teraz instruktor fitness. Ronda dzieli dwupokojowe mieszkanie z aspirująca aktorka Sandy Harling. Motocyklista Jake spotkał ją wcześniej, ale kiedy nie było Joe, relacje pogorszyły. Po serii nieudanych prób grać postacią epizodyczną w każdym filmie, Sandy miał główną rolę w serialu „Tomorrow and Forever”, wyszedł z domu na „Melrose Place” i udał się do fotografowania w Nowym Jorku. Ronda również nie jest opóźniony, to nie oferują bogaty restaurator.

home-maker

Wkrótce pojawił się na planie Amanda Vudvord, uroczej i energiczny suki, którzy kupili „Melrose Place”. Aktorka Hizer Loklir znakomicie poradził sobie z rolą, tym samym znacznie zwiększając rating serii. Sukces Amandy jest oparta na irytujący, hiperseksualność, złośliwych wypowiedzi rozmówców i ubraniem. Wszystkie te cechy są, na tyle dziwnie, zrobiła jej ulubioną postać milionów widzów na całym świecie.

finał

W końcu, seria „Melrose Place” stał się prawdziwym opera mydlana, która nie ma końca. Ale gdy producenci postanowili zamknąć projekt w 1999 roku, pierwszą rzeczą, jaką oddzielone Michael i Jane. Powodem rozwodu była niewierność lekarz. Jednocześnie, Billy i Allison wzmocnić swój związek. Punkt w historii kompleksu mieszkalnego „Melrose Place” nie został ustawiony.