521 Shares 8399 views

Ćwiczenia w serialu „skoki team-galop” przyczyni się do aktywnego rozwoju dziecka

Harmonijny rozwój fizyczny – głównym gwarantem dobrego zdrowia wszystkich. Aby rozpocząć dbanie o niego jest zalecany od wczesnego dzieciństwa. W wieku około jednego roku mogą być masaże, hartowanie, spacery na świeżym powietrzu. Więcej dorosłe dzieciaki mogą oferować proste ćwiczenie.


Gimnastyka z dziećmi w wieku przedszkolnym

Ćwiczenia dla dzieci poniżej 7 roku życia muszą być zbudowane w formie widowisk. Warto pamiętać, że opłata nie powinno trwać długo. Lepiej jest przeprowadzać w okresie największej aktywności dziecka. Optymalny czas – rano. Dziecko radosny, szczęśliwy, gotowy do prowadzenia zajęć.

Trzeba dbać o ubrania. Powinno być wygodne, nie utrudnia ruchów. Materiał – bawełna naturalny (tkanina bawełniana). Na nogi muszą być lekkie buty do biegania, gdy zajęcia odbywają się w plenerze, skarpety lub pantofle gimnastyczne – w domu treningu.

Obowiązkowy wymóg – interes dziecka. W tym celu należy zachęcać i zatwierdza jego działania. Konieczne jest również, aby aktywnie uczestniczyć w klasie. To nie tylko przyczynia się do harmonijnego rozwoju fizycznego, ale również w celu wzmocnienia więzi rodzinnych i poprawy stosunków.

podstawowe ćwiczenia

Ćwiczenia są zbudowane w zabawny sposób. Ich łączny czas trwania nie przekracza pół godziny. Na końcu każdego ćwiczenia zaleca się zrobić sobie przerwę.

Ćwiczenia powinny zawierać jogging, spacery. W zabawny sposób można je zastosować w następujący sposób: „skoki, galop, galop zające na trawniku”

Rozwój ruchowy: praca z palmami. "Raindrops", "Jingle Bells", "Drum".

Można symulować sposoby zwierząt chodzących. To ćwiczenie rozwija także logicznego myślenia dziecka, wprowadził go do przedstawicieli fauny.

Wybierz optymalny zestaw ćwiczeń fizycznych może być pominie wystawach tematycznych. Jednym z najbardziej popularnych z nich jest „zespół skoki-galop”. Przeniesienie dzieci w wieku przedszkolnym poprzez gimnastykę odtwarzania i pobierania.

„Skoki galop-team” – Twój szef asystent w harmonijnym rozwoju dziecka

Telecast pojawił się na ekranach telewizyjnych niedawno. Jednak od samego początku jej wydaniu zdobył miłość wielu widzów, w tym zarówno dla dorosłych i dzieci w różnym wieku.

Każde wydanie jest w przeciwieństwie do poprzedniego programu. Zawsze różne tematy nie dać dziecku na nudę. Jednak wszystkie zajęcia są zjednoczeni przez jedno – trzymając ćwiczenia w celu harmonijnego rozwoju dzieci.

Ten program telewizyjny został zaprojektowany z odpowiednich do wieku cech fizycznych i psychicznych dziecka. Łowienie, dzieci nie tylko poprawia zdrowie, ale także rozwijanie logicznego myślenia.

Wszystkie zajęcia odbywają się w programie telewizyjnym w formie gry. Dziecko nie zauważyć, że jest on zaangażowany w gimnastyce lub ładowania. On gra w różnych zwierząt, puzzle symuluje lokomotywa, samochód, strumień, światło. „Skoki galop-team” jest jednym z programów telewizyjnych najpopularniejszych dziecięcych.

Lekcje z tego programu?

Pomimo niewielkiej długości transferu (nie więcej niż 30 minut), a czas dzieci do biegania i tańca i nauczyć się czegoś nowego.

Ofert „jumping-Dap polecenie” składa się z dwóch głównych bloków:

  • rozwój umysłowy.
  • Ćwiczenia.

Bloki stale przeplatają się ze sobą. Więc robi rozgrzewki, dzieci uczą się podstawowych zjawisk fizycznych i koncepcje.

Ćwiczenia tutaj – to jest imitacją przemieszczania zwierząt, imitacja podstawowego ludzkiego działania, przedstawiciel zawodu, itd. W związku z tym zajęcia nie są postrzegane przez dziecko jako nudnej lekcji, lecz jako zabawy i aktywnego grze …

Wielu rodziców dzieci mówią, że „opłata za skoki galop” jest bardzo kochany przez swoich dzieci.

Jak to program telewizyjny

Prowadząc program – aktywna młoda dziewczyna. Jest w stanie śmiać się jak dziecko, i motywować ich do wykonywania zajęcia.

Na początku programu telewizyjnego „skoki” team-galop dzieci w studio, przy użyciu konwencjonalnej Liczenie niezależnie wybrać dziecko, które rzuci magiczną kostkę. Namalował schematycznych widoków, które odpowiadają ćwiczeń fizycznych. Więc same dzieci wybrać, co będą robić.

Liczenie z pomocą mistrza wybiera dziecko, które pokazuje zaprogramowanego ćwiczenia. Reszta dzieci powtarzać.

Całej transmisji odtwarza muzykę zabawny dzieci. Pozytywne nastawienie, wesoły nastrój uczestników programu są przyciągane każde dziecko. Dzieci chętnie powtarzając proste ćwiczenia i nauczyć się podstawowych pojęć.

Program telewizyjny „Skoki galop-Team” to pierwszy krok dziecka do pełnego zdrowego życia. Niezwykłe format transmisji, zabawy, wesoła muzyka przyciągają każdego widza, niezależnie od płci i wieku.