355 Shares 5649 views

Komenda „Voice”: Metody szkoleniowe

Gdy pies pojawia się w domu, konieczne jest, by zacząć trenować różne zespoły. Jest to ważne, aby upewnić się, że zwierzę wiedzieć, co można, a czego nie można się nauczyć, aby spełnić wszystkie wymagania właściciela i nie kłopotliwych sąsiadów. Najczęściej nauczane komenda "Come", "siad", "dół", "Next", "location". Szkolić szczeniaka rozpoczyna się 2-3 miesięcy. Nieco później studiował „głos!” Polecenia. Najczęściej jest to konieczne dla psów pracujących, myśliwskich, dozoru i prowadzących psów. Zazwyczaj pies-towarzysz, który mieszka w mieszkaniu miasta, więc zespół będzie musiał oprócz rozrywki. Mimo to, wielu właścicieli starają się zaszczepić tę umiejętność zwierzaka.


Gdy zespół zbadał „głos!”

Szkolenie psa powinno być przeprowadzane regularnie, najlepiej w znanym środowisku dla niej. Jeśli trenujesz szczeniaka od 2-3 miesiąca życia, jest łatwa do nauczenia się każde polecenie. Jednak nie wszystkie psy mogą być przeszkoleni szczekać. Na przykład, Basenji nie służy głos, niektóre rasy też się to nie podoba. Ale dla pasterzy Terriers, labradory komenda „głos!” bardzo proste. Ale żeby zacząć studiować to konieczne, gdy podstawowe komendy zwierzę nauczyło. Jest to około 4-5 miesięcy. I można nauczyć dorosłego psa, ale czy to będzie dużo trudniejsze.

Jak radzić sobie ze zwierzęciem

Zanim zaczniesz, musisz dokładnie zbadać charakter i nawyki psa. Jeśli zauważysz, gdy zwierzę szczeka, kocha, jako grę, wszystkie umiejętności, aby nadać mu będzie łatwiejsze. Jest to także łatwy do nauczenia i zespół „The Voice”. Metody badania sugerują, że zwierzę musi zrozumieć, że trzeba szczekać na komendę, ale w tym przypadku właściciel pochwały. Więc można zapobiec niepożądanemu zachowanie psa.

Czasami w szkoleniu psa jest lepiej uciekać się do profesjonalnej pomocy. Niektóre rasy, takie jak polowanie, jest bardzo trudno dać na treningach. I nieudolne działania mogą uszkodzić psychikę psa, czyniąc go agresywny i spędzają dużo czasu i nerwów.

Wskazówki do nauki

Jednym z najtrudniejszych dla wielu właścicieli jest zespół „The Voice”. Sposobów, aby nauczyć swojego zwierzaka do kory na żądanie różnią się, ale konieczność uwzględnienia ich psa, jego charakteru i przyzwyczajeń. Podczas treningu masz dostęp do porad specjalistów:

 • Polecenie to jest ścisła wymagający głosem, wyraźnie, nie bardzo głośno;
 • mówiąc zespołowi potrzebne, aby zapewnić, że pies szczekał;
 • po psa roszczenia musi koniecznie chwalić i zachęcać do ulubionego przysmaku;
 • Trzeba zająć się zarówno w domu i na ulicy, aby zwierzę mogło wykonać polecenie w każdym środowisku;
 • nauczyć komendy „Voice” Warto gdy pies zna komendę „Fu”, aby móc zatrzymać niechciane szczekanie w czasie;
 • nawet jeśli zwierzę nauczyło polecenia, musi być powtarzane okresowo, w przeciwnym razie może stracić umiejętności.

niemile widziane

Wielu niedoświadczonych właścicieli uczynić w procesie szkolenia dużo błędów. z tego powodu, że pies przestaje słuchać lub wykonywanie poleceń w każdym indywidualnym przypadku. Aby tego uniknąć, trzeba wiedzieć czego nie robić podczas treningu domowych:

 • Zachęcamy szczeka bez polecenia, w przeciwnym razie pies szczeka nieustannie, aby zdobyć chwałę i delikatność;
 • zakazać kora bez zezwolenia, jeśli zwierzę chciałoby szczekać i to nie boli, po prostu nie zwracać na to uwagi;
 • w każdym razie, szkolenie nie powinno towarzyszyć kary i bardziej naturalne uczyni to pies agresywny i zniechęcić polowanie do spełnienia niektórych wymagań;
 • w ogóle nie używać siły w procesie szkolenia psa: nie ciągnąć na smyczy, aby go pokonać;
 • nie jest konieczne, aby torturować zwierzaka, który w żadnym nie chce oddać głos na żądanie.

Najszybszy sposób na naukę

Wielu właścicieli nie podano najpierw „głos” polecenia. Jak nauczyć psa szczekać na wniosek bardzo szybko? Aby to zrobić, trzeba stale monitorować zwierzaka się dookoła i mieć pod ręką leczeniu. Raz w trakcie gry lub innej aktywności szczeka pies, trzeba go natychmiast powtórzyć: „dobry głos” – i dać smakołyk. ty po powtórzyć to kilka razy, pies zrozumie, że gdy szczeka, a towarzyszą słowa „głos”, jej cześć i smaczne paszy.

Komenda „Voice”: technik promocji

Istnieje kilka prostych sposobów, aby nauczyć psa szczekać na żądanie. Jeśli właściciel cierpliwości i wytrwałości, jego wysiłki zostaną wkrótce nagrodzone.

 • Najprostszym sposobem – jest zachęcenie psu smakołyk. Trzeba angażować się w spokojnym miejscu, w którym zwierzę nie będzie niczego negatywnie wpływać. Pies musi być na smyczy. Trzeba usiąść i nacisnąć końcówkę nogę smyczy więc nie mogła przejść. Podnieść przód nosie za uczta, która wzięła go i powiedzieć: „Voice” Jak tylko pies szczeka, chwalą ją i dać smakołyk. Powtórz ćwiczenie 3-4 razy.
 • To samo można zrobić z ulubioną zabawkę zwierzęcia. Lub użyj chęć doprowadzenia kij, jeśli jest on zaznajomiony z poleceniem „Sic”.
 • Szkolić psa i może być naśladowane przez. Aby to zrobić, trzeba zaprosić znajomych domowych, którzy są już zaznajomieni z tej drużyny. Psy są wyrzucane blisko siebie. Po tym zestawie „głos!” Polecenia. Gdy pies zaczyna szczekać przeszkolony, daj mu smakołyk. Twój pies musi zrozumieć, w każdym razie on otrzyma kartkę i zaczyna szczekać, too. Z tego samego celu, można chodzić na spacery szczeniaka gdzie wielu wyszkolonych psów, które wykonują gospodarzom.

Szkolenie psów metoda wzbudzania

Komenda „Voice” mogą być badane przy użyciu innych metod. Są one bardziej korzystne dla tych uczniów, którzy są przygotowani do obrony i ochrony. Na szkolenia potrzebne asystenta. Właściciel trzyma psa na smyczy, a asystent, reprezentujący „obcych” zrywami drażni ją. Jak tylko pies szczeka, właściciel mówi, „Głos” – i zachęca go do leczenia i pochwała. „Obcy” powinien zniknąć. Po pewnym czasie, pies oddanych głosów bez asystenta, tylko prośbę gospodarza.

Zazwyczaj pies-towarzysz też może nauczyć metody wzbudzania. Taka metoda stosowana przez wielu właścicieli mieszkających w mieszkaniach. Aby to zrobić, idą na spacer, przejąć inicjatywę i przejść przez drzwi, „zapominając”, aby wziąć psa. Pies szczeka niekoniecznie urazy. Następnie właściciel wrócił, nakazując: „Voice” – i pochwały dla zwierząt.

Rosnąca złożoność umiejętności

Jak zrozumieć, że zwierzę nauczyło się z zespołem? Pies musi wykonać go w krótkim czasie, to nie ma potrzeby powtarzać słowo „głos” wiele razy. Jeśli pies szczeka, jak tylko powiedzieć, że i nie czekając na odpowiedź na cukierki, a potem dowiedziałem się z zespołem. Ponadto konieczne jest, aby przełączać między zespołem i służyć im w odległości 10-15 metrów.

Następnie można skomplikować ćwiczenia. Częściej niż nie osiągnąć pies szczeka trzy razy. Jest to przydatne, jeśli pies strażnik lub polowanie, bierze udział w konkursach lub wyszukiwanie osób. Aby osiągnąć ten cel jest prosty: wystarczy leczyć psa wpakować się w ustach po jej LH trzykrotnie. Ponadto, w wielu przypadkach ważne jest, aby nauczyć psa szczekać na kliknięcie palców lub dłoni ruch oscylacyjny bez polecenia głosowego. Aby to zrobić, po prostu w czasie ze słowem „głosowania” muszą wykonywać te gesty. Z biegiem czasu, można zostawić je w spokoju.

Niektórzy właściciele starają się nauczyć swojego zwierzaka do kory w rzędzie, aby poprosić o pomoc, szczeka, aby powiedzieć coś w stylu „ma-ma”. Jeśli pies jest najmądrzejszy, można to zrobić, ale czy warto? Czy to dla zabawy i pokazać znajomym. Jeśli pies nie rozumie, co jest wymagane od niego, to nie ma potrzeby stosowania tortur.

Jeśli masz cierpliwość i radzić sobie z psem spokojnie i bez chamstwa, każdy zespół uczy się szybko.