168 Shares 3763 views

Sucha karma dla kotów Bosch

"Bosch Sanabel" – niemiecki klasy super premium pasz. Nadają się dla kotów w każdym wieku iz różnymi potrzebami.


Opis Karma dla kotów

Ponieważ produkty są wytwarzane w fabryce w Niemczech, coś o jakości składników lub kompozycji żadnych wątpliwości. Tylko naturalne składniki są wykorzystywane w składzie takiej paszy. Również nie stosować różne barwniki (chemicznych) i wzmacniaczy smaku. Oznacza to przede wszystkim, że ta żywność nie spowoduje domowych problemów zdrowotnych.

Skład produktów made in Germany

Oczywiście, to może nie być odpowiedni dla kotów Karma dla zwierząt Bosch Sanabelle, ale zdarza się z produktów o dowolnej marki. Chociaż na ogół lokali gastronomicznych mogą być oferowane przez żadnych kotów. Po tym wszystkim, karma dla kotów Bosch ma zrównoważony skład. Białka w niej około 35% (z których mała część pochodzenia roślinnego). Jeśli mówimy o ilości minerałów, a następnie są one gdzieś w 7% (składający się z przyswajalnego fosforu, wapnia, itd.). Istnieje również olej rybny, który jest źródłem niezbędnych nienasyconych kwasów. Ponadto, w ramach istnieją inne przydatne dodatki do trawienia. Na przykład, jagody. To pomaga oczyścić wątrobę. Również jest częścią i żurawiny. Owoc ten zapobiega zatykaniu nerki.

Istnieją także inne przydatne elementy. Na przykład, dodatek juki eliminuje zapach z pyska zwierzęcia, jak również ich zasobników. dostępny również jako część nasion lnu. Ta cecha zwiększa przewodu pokarmowego. Nasion lnu jest użyteczny do wełny. Również ten składnik ma działanie przeciwzapalne.

Jeśli mówimy o składzie komponentów paszowych mięsa, głównie mięsa drobiowego tam, ale liczba wątroby jest nadal zbyt dużo. Zaletą jest to, że zawartość procentowa białka zwierzęcego jest bardzo pionu.

Przegląd od kotów. Opis dwóch liniach, oraz specjalne produkty dla kociąt

Wszystko to feed firma dzieli się na dwie linie. Różnią się one znacznie w składzie. Pierwszą i główną linię – to Sanabelle. można odebrać jedzenie dla każdego kota, zgodnie z jego wielkości, osobowości, wieku i potrzeb.

Kolejny władca – jest Bosch Premium. Tutaj wybór jest znacznie mniej. Na jakość żywności jest nieco gorzej Sanabelle. Do smaku wszystkie produkty w tym zakresie jest różna. Istnieje również żywność, która przyczynia się do usuwania wełny. Zwykle wykorzystuje wysokiej jakości składników. Produkcja jest zrównoważony, a część ma wszystkie witaminy i suplementy mineralne prawo. Za cenę, to linia żywność jest bardziej dostępna niż „Sanabel”. Ale również w jakości „Bosch Premium” gorzej. Ponieważ składniki są napisane rozmyte jeśli mówimy o wykazie składników, to nie jest dokładnie znana. Dlatego niemożliwe jest, aby dowiedzieć się dokładnie, jakie produkty są zawarte w produkcie.

Istnieje również specjalny pokarm Bosch dla kociąt. Jest ona odpowiednia dla zwierząt do roku. Jedzenie jest także odpowiednia dla kotów w ciąży. Takie pasze poprawia odporność i sprzyja także prawidłowy rozwój układu mięśniowo-szkieletowego i zębów. Karma lekkostrawna. Zapewnia to optymalne trawienie.

Plusy i minusy jedzenie „Bosch Sanabel”

Po pierwsze, należy rozważyć zalety tego produktu. Po pierwsze, to, oczywiście, przyzwoitej jakości, jako klasy Super Premium to paszowego. Po drugie, szeroki zakres (np bezzernovye grup wiekowych i inni). Po trzecie, żywność dla kotów Bosch można znaleźć w wielu sklepach. Po czwarte, nie istnieją żadne środki chemiczne, obecne komponenty wysokiej jakości w skład tych produktów.

Jeśli mówimy o minusy, to dwa z nich. Po pierwsze, znajduje się część składników, które są potencjalnymi alergenami. Po drugie, jest to dość drogie pasze Bosch.

Karma dla kotów: opinie właścicieli zwierząt domowych

Wielu właścicieli takich produktów jak. Koty takie pasze są zazwyczaj spożywane z wielką przyjemnością. Czasami lekarze przepisują produkty konkretnie, kiedy uczniowie doświadczają różnych problemów zdrowotnych, takich jak zęby.

Również właściciele zauważyć, że po zwierzę zostało przetłumaczone na żywność dla kotów Bosch, on znacznie poprawiło stan wełny. Stało się bardziej miękka, jedwabista. Całkowity stan zwierzęcia znacznie się poprawiła. Żadnych problemów z przewodu pokarmowego po przeniesieniu do karmy Bosch miał żadnych kotów. Można nawet powiedzieć, że wbrew temu, zwierzęta domowe stały się bardziej aktywne, są bardziej zainteresowani w grze.

Niektórzy właściciele lubią karmić kompozycję. On, oczywiście, nie jest idealne, ale wystarczająco dobry.

Niestety, niektóre koty, właściciele powiedział, alergia na żywność „Bosch Sanabel”. U weterynarzy sugerują, że istnieje część kukurydzy. Jest to składnik wielu uczniów wystąpić reakcja alergiczna.

Cena paszy firmy

Ile jest sucha karma Bosch? 400 g paczka jest to konieczne, uzyskując średnią 370 rubli. Dwa kilogramów suchej karmy ta firma jest warta 1600 rubli. Dla desyatikilogrammovuyu opakowanie trzeba zapłacić 4500 rubli (średnio). Wszystkie te ceny są orientacyjne. W niektórych sklepach, produkty te są droższe. Chociaż Internet można zamówić jedzenie znacznie taniej.

Wreszcie, mała

Teraz wiesz, co jest pokarmem dla kotów Bosch. Jak widać, ten niemiecki produkt dość szerokim zakresie, ze wszystkimi składnikami, które są wykorzystywane do produkcji wysokiej jakości. Jeśli lubisz jedzenie dla kotów Bosch, upewnij się wybrać odpowiednią opcję w oparciu o potrzeby swojego zwierzaka, a także jego wieku. Powodzenia w wyborze.